Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 12:24:23
EUR 34.6412 12:24:23
USD 32.4491 12:24:23
ALTIN ONS $2287.2350 12:24:23

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Umarım öyledir. Bakalım artık hayırlısı olsun diyelim.

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Fragman olduğu için olabilir mi. Film daha başlamadı bence.. sadece sabır zorluyor.. inançlari kırıyor ve millete tepeden aldırıp düşecek algısını vererek ucuza mal sattiriyor..

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bizim paçayı kurtara bilmemiz için 73-75 K bandını hacimli kırmamız şart. Yoksa bu şekilde anca 69-70 K görürüz o da yaranın bir kısmını sarar.

Benim hala mantığımın kaldırmadığı

3000 usd t den alıp 65000 usdt taşımışsın

Oradan 30000 usdt ye düşürüp tekrar 69000 usdt yapmışsın. Devamında 1 yıl kademeli düşürüp 16000 usd yapmışsın . 1 yıl yatay seyrettirip akümüle etmişsin , 1 yılda çıkış yapıp 65-70 k ya tekrar gelmişsin. Bunca hazırlık 3 yıl öncesine göre fazladan 3-4 k ath için miydi ?

Bunu mantığım kaldırmadı. Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bakalım artık nasıl yapacaklar.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Son durum bu şekilde. Şayet 69-70 K test edilirse altlara faydası olabilir diye düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba ,
Olmasını istemediğim en kötü olasılık gerçekleşti. Dün belirttiğim 61-62 K test edildi. Kendi adıma takip edeceğim fiyatlamalar ilk olarak 69-70 K bandı test edilirse ne yapacağına bakacağım.

Benim için asıl olan trendin devamı için 73-75 K bandını yukarı kırıp kıramayacağı , şayet 69-70 K bandı test edilip yavaşlarsa biraz temkinli davranmak zorunda kalırım kendi adıma. Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

btc nin şu an için direnç Altın da tutunuyor olması bana biraz cesaret verdi. Açıkçası ben daha önce ana paramı ve karın yarısını sistemden tamamen çıkarmıştım. Mayıstan buyana 3 X yapmıştım. 1x ile yola devam ediyorum. Artık ne başarabilirsem. Hakkımızda hayırlısı olsun :)

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

Ben alım yapmadım 58-60k bandı için yeni bir habere ihtiyaç var

Oraya gelirse tüm usd t leri kullanacağım

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Şimdi mevcut duruma bakacak olursak ,

Altların çoğu aralık öncesi fiyatlara geriledi. Ben kendi adıma alımlarımı tamamladım.19 ayrı ürün aldım . Dünkü düşüş esnasındaki alımlarımın bir kısmı zararda . Şimdi takip edeceğim şey btc nin buradan veya 61-62 K şayet test edilirse oradan 73-75 K bandını yukarı hacimli kırıp kıramayacağı. Bunu başarabilirse işin rengi değişebilir.

Dünkü altlarda yaşanan düzletme biraz sert oldu , genelde artış öncesi bu tip sert düzletmeler ile temizlik yapılabilmekte. Bakalım artık nasıl yapacaklar.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin hocam...

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun diyelim.

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

R, ica ederim henüz bişey almadım izliyorum...71**te satis yapip biraktim.
Şuan 69660altinda kaldikca baskı artar diye ö, ngörüm nezamanki atıp bu rakam üzerineve sonrasinda gercekten 71**ler uzeri kapanislarina yapar ben buna inanırım...
Yoksaki 66** ve grafigimdeki 63**lere kadar izlenimim olur ytd...
Nasip gerisi bakalım.. altlari sonra konusurum tepki boyutlarina gore ytd...
Sen nedersin? @Asiii__

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Teşekkür ederim.

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bereketli olsun...

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Kademeli alım yapıyorum bende . Yatırım tavsiyesi değildir. Others. d. nin üzerinden tır geçmiş resmen.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Teşekkür ederim, bilgiler için

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ya da ben takıntı yaptım 73-75 k bandına bilmiyorum. Ama yorum ekte.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben açıkçası 2 defadır 73-75 k bandından çekiniyorum diye belirttim. 72,7K test edildi. gri bölgeye geldik artık piyasa yapıcının iradesi ne yönde eserse diye belirttim dün. Hedefi 6 gün önce 63-64 k da iken belirtmiştim buradan düşmez ama 73-75 k bandında duraklarsa işin rengi değişebilir demiştim. Kendi adıma zorladım olmadı. Stoplar %5 te patladı. Biraz izleyip durma göre pozisyon alacağım. Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben açıkçası 2 defadır 73-75 k bandından çekiniyorum diye belirttim. 72,7K test edildi. gri bölgeye geldik artık piyasa yapıcının iradesi ne yönde eserse diye belirttim dün. Hedefi 6 gün önce 63-64 k da iken belirtmiştim buradan düşmez ama 73-75 k bandında duraklarsa işin rengi değişebilir demiştim. Kendi adıma zorladım olmadı. Stoplar %5 te patladı. Biraz izleyip durma göre pozisyon alacağım. Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Usta son düşüncen nedir?

Biraz yorumlar mısın

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Stoplarım % 5 de patladı. neyse başka bir yerde telafi ederim artık. YTD.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Evet dostum , bu hareket alanını kırıp kırmaması gerçekten önemli artık , ben riski azaltarak işlemlere devam ettim. Aşağılarda iken işimiz kolaydı , şimdi soğukkanlı kararlar verme vakti. Kesinlikle hissi davranmaya gerek yok.

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bunca zaman fomo olmadan alsatlar ile idare ettim ama gerçekten de sıkıcıbir hal almaya başladı durum.

Bu kadar sabredipde büyük ölçüde alım yaptığım an eminim düşüşe yakalanırım. Biraz daha sabır bakalım:)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Gri bölgeye geldik sayılır. Bundan sonrası artık piyasa yapıcının iradesi. Tüm sürecin en önemli karar noktasındayız gibi.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah rica ederim. Bu benim öncelikli planım dostum. Şayet çalışmayacağından emin olursam o vakit eldekini koruma moduna geçerim. Bir 10 gün daha izleyeceğim kendi adıma. Yatırım tavsiyesi değildir.

gökyüzümavisi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Teşekkürler dostum

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Beklentim buradan düşmez bence , düşeceksek te en kötü bir 73-75 K test etmemiz lazım bence. Orada tıkanırsa işin rengi değişir. O zaman bende düşüş tarafına geçerim. İşte önce o seviyeye gelelim ki ne yapacağına bakalım. Tabi bu benim beklentim kimseye yatırım tavsiyesi vermek haddime değil.

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Hem düşüş hem yükseliş yönlü bir düşünce duruyor burada aslında beklentini aciklasan çok daha doğru olacak ustam

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@Ogame @HeXagon© Sizi etiketlemeyi unutmuşum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum