Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 09:39:31
EUR 35.0118 09:39:31
USD 32.2102 09:39:31
ALTIN ONS $2415.2100 09:39:31

Grafiği gönderen: Asiii__

, Cümleten selamûn aleyküm kal, ben güzel olan herkese bereketli kazançlar dilerim...
Yetkimi vermiş a, dmin ona çok tsk.ederim..Emeği geçen tüm arkadaşlarımada çok tsk.ederim...
Evet ilkkez eğitim çalışmamı paylaşmayı gümüş sayfamda paylaşmak istedim...ek, siklikler ve ku, surlar olabilir fakat ilerleme ile ins.basaracağım yani matematik hesaplarim bana iyiydi aslinda:))az ka, ralamaca olsun ytd...

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Gü, len ve göz, kirpan e, mojim , ilk grafiğim çalışmış durumda:)
Ve mutluyum tabiki ,26**ler karar yerlerine geldik sayilir... herkese bereketli olsun umarim...

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ya sen ne guzel bi insansin:)) eksiklerim cok daha guzel olacak insallah.. ama guzel tarafi sizlere calismis olmasi oldu benim icin masallah diyeyim:))

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

beğenmez olur muyum. bi kadın elinden çıktığı nasıl da belli:) süslü püslü:) duvara asasım geldi:)

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aminnn nasıl renkli renk beğendin mi:))destegi icin tsk ederim ayrica...

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

ve aleyküm selam. oo hayırlı uğurlu olsun. başarıların daim olsun inşaallah. hep isabetli analizlerin olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Çok tesekkür ederim ablam.. aminnn cümlemize insallah... varolasin

Hnmaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Hayırlı olsun @Asiii__ canım
Gözün aydın:)
Emeğine sağlık. Bereketli hayırlı kazançlar dileğiyle

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@onbaşıı seni unttum etiketi:)))kararlar sizde artik ytd..

2BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Evet dostlar grafiğinle bugun uğurlu geldim:)) calisiyor suan 25,50gecmis 25,80ve dadi uzasin direnc hedefte gosterilmistir:) buralarda alsatcilar direnclerde temkinleriniz ve kararlariniz sizde ytd.. bura kirilimi 26, **ler hep yazdim fakat 22.20de alarak alsatla geldik buralara kararlariniz isabetli olsun ins... @YUSUF_ENES16 , @dzn, @Babadayı , @Hnmaga ... ytd... @Limon353574

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

katkın ve hakkın çok oldu tekrar çok sağol... bereketli kazançlar dilerim...

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Amin Allah cümlemizden razı olsun. Hepimizin işi gücü rast gitsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amannn ben oyle dediydim:))töbe allahim klavye mağduru olmus:))biriniz evet bin hatta milyonlar olsun ustam:)

onbaşıı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Bire hi de iyidir :)) % yüz eder :))

onbaşıı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sağol arkadasım sende emek verensin birin bin olsun Allah ta senden razi gelsin... isin gücün rast gitsin ins...

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Birinizi bin deseydin iyiydi :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim ne demek. emek veren insanlara grafik yetkisi verilmesi her zaman insanlar için daha faydalı olmuştur. Kazanciniz bol grafik yetkiniz hayırlı olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Amin. Amin. Amin.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:)))Benim dualarım hepinizle Allah birinizi bir edip kimselere muhtaç etmesin sizleride benide...

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Çok Teşekkürler kardeşim. Biz seni tutuyoruz :))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@EuroDol hocam, ustam iki çizik atim dedim:)neyapyim yoksun kah, vede yok:((

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Çok sevindim aminn cok tesekkur ederim:)) Açiklamayida sana yaparak başlayayım bende değisen bisey yok dünkü rakamlarimdan 25,40yakin yerden alt destege sarkip yukari tepkisini vermis bulunmakta... 25,20önemini belirtmem umarim anlasilmistir üzeri kalicilik yükselis icin bende önemli ytd...

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@Arkeolog06 , @YUSUF_ENES16 , @LosAnarquista60 benim icin yetki isteyen gorduklerim bu kisilerdi gormediklerimede herkese cok tesekkur ederim. ve bereketleri bol olsun insallah...

1BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Aleyküm selam kardeşim. Maşallah maşallah, hayırlı ugurlu olsun, tebrik ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sn @admin çok tesekkür ederim efendim...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum