Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0707 16:11:43
EUR 34.6949 16:11:43
USD 32.3799 16:11:43
ALTIN ONS $2306.0200 16:11:43

Grafiği gönderen: Asiii__

, Cümleten selamûn aleyküm kal, ben güzel olan herkese bereketli kazançlar dilerim...
Yetkimi vermiş a, dmin ona çok tsk.ederim..Emeği geçen tüm arkadaşlarımada çok tsk.ederim...
Evet ilkkez eğitim çalışmamı paylaşmayı gümüş sayfamda paylaşmak istedim...ek, siklikler ve ku, surlar olabilir fakat ilerleme ile ins.basaracağım yani matematik hesaplarim bana iyiydi aslinda:))az ka, ralamaca olsun ytd...

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hocam @Bay_Bayburtlu altyorum onslara, bazen baska pencereden bakmak lazim diye sanirim size belirtmistim:)sukur yanilmamışım:))

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:))eline saglik hocam valla kesene bereket o zaten bize fa, rz oldu:))vazgecemeyiz ondan..

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

için Asiii_
(4 hafta önce) Cevap yaz
2150vermistim geldi kasimda sukur, simdi 2150uzeri kalicilikta bunu konusmaya henuzde erken 2320hedefim buyil benim... sozinkinede elbet saygim var tabiki...

LegendComeBack

https://altin.in/asiii__/15
@Dzn_ 1ay oncede hedefim verilmiş ya:))ramak kaldı maşallah diyelimmi:)

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

:)) ja, cobs ta neymiş mis gibi turk kahvesi dururken ne işin var jakobla makobla :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Biliyormusun yeminle suan tam ja, copps yaptim ve elime aldim yorumunu okudum:))kesene bereket insallahh,

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Bol köpüklü ama gümüş tozum kalmamış maalesef kahveni yolladım afiyetler olsun :)
@Asiii__

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Helal olsun sana dzn , sabrinin karsiligi hakkin seni tek gecerim masallahhh:)))

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

@Asiii__ ablam e hadi hayırlı olsun çok mücadele verdik

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin çok tesekkur ederim hocam , şükür halimize dünya telaşesi iste oyalanmaca :)bereketli kazançlar dilerim..

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bayram üzeri yoğunluğu elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum sizleri sizde iyisiniz inşallah bende memnun ve mutlu oldum tekrardan hayırlısı olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Hayırlı olsun aga

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Sen işini bilirsin dün akşam 27.10 da Full satttım

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Platinde yüklü bekliyorum diyoruzki platin roket gümüş şelale :))tamam

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aga malı sattın şelaleci oldun bende sana pusuya yat bekle dedim şimdi beklemeye devam et yakında senin semte uğrar bu tamam :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ornegin 10, binmi var ,1000, tl lik azar azar alip hani unutup yaza saklasan bile hani su rakamlardan sevindirir diye hani sen bilirsin ustam:)yoksa had, dimme degil ustam zaten isini bilir:))

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Napalım aga elde metal kalmayınca böyle olduk tamam:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Altin ons ta 2320hedefime ramak var eğerki bu rakam uzerinde 2gun kapanisi enaz alirsa peki roketciler size katilirimm. ama benim hedefim ilk etap buydu... sayfamda mevcut zaten kasimda verdim burakami...
Ama ki orasi bende direnc ordan bu isi yapamaz iseki ben bu duzeltmeyi ona istinaden beklemekteyim... ytd.. @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Sağol asi her ne kadar hisselere ısınmadıysamda aklımın bir köşesine koydum :)

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Garip garip işlerin var aga tamam :))

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Benimde istediğim bu zaten resme iyi bak bu roket aşağı doğru düşüyor tamam :))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Can abim cok tesekkur ederim... nasilsin? seni gordugume sevindim vede mutlu oldum:)

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@EuroDol altyorum... )aklinda olusa hani ytd

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Şelale yaptın fişekledi şimdi roket koydun şelale olmasın aga :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ahahahah:))yaw sana hersey anca bukadar yakisir , sanala dikkat et ustam ytd... insallah rastgelsin :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yeotek, astor, smrtg, eregli , karsan, odas, tukas, bikactane daha takibimde bunlari ka, deme, kademe evet topluyorum, bazen tepkilerde satip , tekrar dususlerinde yerine koyarak devam ediyorum... kar gordummu satip yeniden aliyorum guzel desteklerinde.. ama hep parcalar halinde elimde tl birakarak.. @Asiii__

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Asi merhaba elimde para var bende hisse almak istiyorum neleri inceledin ve aldin

1BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Sende sağol ustam çorbada tuzum olduysa ne mutlu bana..
Sadece sembolik 1 gr gümüşüm kaldı ve az miktarda platin... profil resmimdeki durumu beklemekteyim :))
Şuanda sanallarda alsat yapıyorum hangilerini alıp sattığımı sorma çünki söylemiycem sevmem reklam yapmayı... :))

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hayırlısı olsun inşallah kıymetli kardeşim emeğinize sağlık teşekkür ederim saygılar sevgiler bereketli bol kazançlar dilerim

4BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Oyyy oyyy bitane dostum benim:)tesekkür ederim.. kesene bereket, katkilarin icinde sana tesekkur ederim..
Artik neyin grafigini istiyorsan aninda atabilirim sen iste yeterki:))
artik altin ons, ve gumusun belli alani var yok biyerden duzeltme beklentim var , siteye cok giremedim dundendirir.. yogunluk cok.. sen ne durumdasin?
Ben hisse toplamaktayim epey... @Asiii__ @Dzn_ , @Babadayı , @YUSUF_ENES16 gorusum buyonde ytd..

1BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Oooo tebrikler almışsın yetkiyi :))
İftardan sonra kahven hazır olucak.. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum