Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 06:04:01
EUR 34.7827 06:04:01
USD 32.3928 06:04:01
ALTIN ONS $2301.9100 06:04:01

Grafiği gönderen: Açik_kahve

.
Roe 190 da yüzde 33 sattım, akişa stop etti yaratık, kâr görünce almak gerek bu aralar.piyasa iyice iğrenç bı hâl aldi

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla benim elimdeki ürün en tepeden 333 kat düşmüş 4 yilda. Senin elindeki nin düşmeyeceğinin garantisi var mı ?

Seni gecen bir urüne etiket yaptim dur yine yapayim

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bakalim boğanın basinda miyiz yoksa boğanin düzeltme zamaninda miyiz.

Eğer boğada olsaydik her coin eski tepeye yine giderdi şimdi düzeltme yerindeyiz.

1. Düzeltmesini 73.8 den 60.8 de tamamladi

Şimdi 74 82k gelip buyuk duzeltme mi yapacak yoksa buradan tekrar 60k mi yapacak izlemedeyim

63ARGENTUM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Hocam düşüncenize katılmıyorum çünkü ayıda değil, boğada ralli beklenir. Bir gün içinde 4 kat, bir haftada 18 kat yükselen coinlere şahit oldum . Daha boğanın başındayız, hiçbir şey için geç sayılmaz. Yeter ki boğan8n finalinde, tepeden yakalamayalım, o zaman para hiç olur. Naçizane fikrim hocam.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah abla. Tombul parmaklar belli bir noktaya kadar ne hedef verirsen grafik ne derse getirir. Daha sonra oyun oynamaya başlar

Şimdi oyun yerindeyiz. Düşüş bekleyen de haklı yükseliş bekleyende haklı :)

Bir taraf yanılacak ama bakalım kim yanılacak :)

Bol kazanclarin olsun.

Sana sadece küçük bir tavsiye 17k da ralli beklemediğin ürünleri 20 kat 50 kat 6 kat çıkmış nokta da ralli için almazdım.

Bütün ürünler uçsa para azalmaz gider başka yerde yatırım yaparsın ama bütün ürünler düşerse paran azalır. Yine de son karar sende :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Söylemek istediğim buraya attiğin parayi yok say.

Buradan ya da bir tur daha yukari gidip düştügünde full üründe olursan 11k ile hesabinda 3k ya da 4k göreceksin.

Bu düşüş olursa olacak senaryo. Bunu kaldirabileceksen bu tarafta işlem aç. Kaldıramayacaksan bu tarafa çok bakma.

Olur da hic düşüs olmadan yükselişler gelir o zaman da elindeki para 30 40 bin olabilir.

O yüzden risklerini ona göre al.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dususler yavasladiginda istersen ekleme yap ortalama dusur.

Kar yazdikca da sat. Bak bu dusus hic birsey daha derin dususlerde altlar daha da cok duser. Aldigin urun 20kat cikmis daha da cok cikabilir ama daha da cok dusebilir.

Buraya attigin 11k yi yok say onq gore alim yap. Duserse dert etme ucarsa da sevin

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Amin ablam seninde

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sağol abla seninde bereketli olsun

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

En doğrusu az risk almak bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah abla herkes zararsiz ciksin istiyoruz kâr yapsin istiyoruz ama insanlar daha cok kazaniyim diye buyuk riskler aliyor.

Kendi adima demedim :) ben bu sira dusuk risk aliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bakalim 67.3 gelirse orada ekle seninkide 2077 gelir dolar olarak

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Insallah iyi olur az kaldı kurtarisn

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Delist olsa keske onu oyle bir ucururlar ki abla vadeli de cunku :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla calisiyordum hic bakmadim da ekleme de yapmadim bu sene işe baslamayinca agustostan sonra bakmaya basladim :)

Inan calisiyor olsaydim yine bakmazdim :)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Dua et delist olmasin

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Zor is ama şimdi girsem sepwt medet hiç uğraşmam günlük al sat yaparim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

İşte o zaman biz yeni girdik 1 haftada para bitti bende lunc giller çarptı benide tertemiz olduk sonradan tekrar girdim ama al sat yaparak sepwt yaptim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Testere derken :) şuan ufak geri cekilmeler bunlar.

67.3 asagisina inmeyebilir bugun şimdilik dususler olumlu.

23.00 mumu sonrasi toparlanmaya baslabilir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla ben 2.5 yil once evladiyelik aldim dedim ki 2 3 yil kalsin dussede bi ara cikar :) sonra dustu de dustu dustu de dustu :))

Sonra dan anladim ki oyun coini diye aldigim dolandirici coiniymis :))

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sen bizim sifirlDigimiz zaman almışın çok yuksek

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen abla valla slp 0.0037 yaksin benim emir 0.0038 de orada satilan parcanin tamamini almis olacagim 2k dolar da kenara kalacak. Sonra cakiliyor mu ucuyor mu umursamayacagim :)

Geçen 0.0048 geldi btc bu defa 60k yakarsa 0.0037 yuzde 90 gelecek biraz daha izlemedeyim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum