Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:07:03
EUR 34.8160 00:07:03
USD 32.4838 00:07:03
ALTIN ONS $2318.2000 00:07:03

Grafiği gönderen: kompedan

⭐⭐kompedan ()
Bitcoin

15 dk grafik ters flama önce bir fake hareket ile flama dışına çıkıp aşağı vuracaklar ben tekrar short giymeye hazırlanıyorum. 69.750 den atlarım:)

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

Oğuz strax tl bakma şansın varmı rica etsem, aldım tl olarak

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Tamam dostum ben sonradan aldığım ape ve Alice coini sattım Alice maliyet ape yüzde 5 zararla.. elde nakit iyidir.. gala skl jto ve glmr var. Gala az Karda glmr ortalamayi 52 ye çektim. Skl zaten 0.04 giriş yeri. Elim gitmiyor ya şu skl yi satamiyorum dostum. Jto da oyle. Jto maliyet 1.7 :))

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Şöyle izah edeyim oluşan formasyon hedefi 60-62k bandı orada oluşacak formasyon tekrar düşüş formasyonu olursa ne kadar daha düşeceğine o zaman bakabiliriz. Ordan bir yükseliş formasyonu oluşturacağını düşünüyorum çünkü haftalık tobo sağ omuz tamamlandıktan sonra düşüş devam ederse bu sefer altcoinlerde oluşan formasyonlar bozulur. Yani o zaman markette tamamen çanak çömlek patlar

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Biliyorum dostum hepsini okudum ben. Emeğine saglik ben sadece düzeltme mi değil mi onu merak ettim. Anlasilan Yarım duzeltme daha derin duseltmeye vakit var o zaman..

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Altlarda haftalık grafiklerde çoğu coinde büyük tobolar mevcut bunu daha önceki mesajlarımda grafik olarak atmıştım. Bu tobolarin oluşması için daha doğrusu sağ omuzlarını tamamlaması için mutlak bir düşüş olmalı btc bu seviyede dururken altlar bu toboları tamamlayamaz mutlak bir geri çekilme gelmeli ki altlarda beklediğim tobo hareketleri tamamlansin. Mesela algo 1inch eos grafiklerine haftalık olarak bak sağ omuzların eksik olduğunu göreceksin formasyonlar nasıl tamamlanacak önce düşüş ile hacim toplayıp sonra yukarı vurmaları gerekiyor attığım emir defterleri vardı önceki mesjlarda ben ordan alım yapacağım şuan da düşüş biaslıyım

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Şuan düşüş yönündeyim ben ki btc de ki hacim ortada altlarda güzel alım seviyeleri gelecek yine yukardan girmişsiniz sabırla beklerseniz alta inse de tekrar 25 usd ler hedefinde olacaktır

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Dostum btc iki üç defa 10k dustu ve toparladi şimdiki dususun farkı ne gerçekten anlamadığım için soruyorum. Elimdekileri çıkmam iyi mi olur. Skl yi çıkayım mi sence..

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Usta yazdıklarım gelmiyor galiba Badger almıştım düşerken tekrar aldım ama ortalama çok yukarı da kaldı nereden döner ..

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Usta yazdıklarım gelmiyor galiba Badger almıştım düşerken tekrar aldım ama ortalama çok yukarı da kaldı nereden döner

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Şuan açıkçası grafik atsakta millette bir panik havası var hemen alım yapmak istiyorlar ancak içerde beklemekte kimsenin işine gelmiyor en zor psikoloji yönetilecek zaman sabırlı ve temkinli olmak lazım. Malum illa ki birileri içerde kalacak ne kadar uyarsak boş

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Inşaallah emeklerinize saglik. Onceki senelerde daha gafil avlaniyorduk sanki faydali bilgiler paylasan arkadaslarlada fikir birligi olması ayrica guzel. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Grafiğin çalışması güzel olarak bahsettiğim

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Güzel olan ne nedemek istediniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Alım yerlerine gelsin evet işlemler uzun kalacak

Ömerp38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Ustad verdiğiniz emirler uzunmu tutacaksınız

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Nasıl? Güzel mi?

1BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

15 günü bırak, komple yok olacaklar böyle giderse. Demindendir bunun için uğraş veriyorum fakat arkadaşlar kararlı , kendileri bilir artık.

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

ya gecin, dostumm spekk el atti... biraz daha yazarsaniz 15 gun yoksunuz###bilineee

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Şu an iki arkadaş engel tuşuna basarsa hiçbir problem kalmaz. Ailenizle, işinizle ilgilenin arkadaşlar, öfkeyle kalkan zararla oturur lütfen.

takiptekal27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Mustafa kardeş, Suruçlu çok tanıdığım var, boş ver. İşine odaklan.

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Hemşeri sayılırız kardeşim boş verin.

takiptekal27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Hemşerim, ben de Urfalıyım , yakışmaz bize

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Arkadaşlar yapmayın ayıptır bu mübarek günde. Burası sanal bir ortam. Yazışmalarınız hoşunuza gitmiyorsa engel tuşuna basın. Yakışmaz sizlere lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Niye uslu durmuyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Bende iyiyim patron sağol Allah razı olsun banlıydım seni görünce bi slm vereyim dedim

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

A. slm Mustafam iyi çok şükür seni sormalı

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Patron slm nasılsın bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

4.10 dan wif e short gir daha sağlıklı olur senin için

elnino23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elnino23 ()

Hocam su an btc duzeltmesi olacaksa biseylere kaldiracsiz sort girmek isterim sizce btc ye mi baska biseye mi gireyim sortu :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum