Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 00:41:35
EUR 34.9622 00:41:35
USD 32.2574 00:41:35
ALTIN ONS $2336.4000 00:41:35

Grafiği gönderen: defnemila

. Risk alıp 2 saatlikte kesişme olacak ona istinaden full alım yaptım tekrar . Ytd platin de de yükseliş sinyali gelmiş bana göre ytd

Yorumlar (120)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Yok parça. tabi fırsat bulursanız hiç birşekilde yazamazsanız da sorun değil önce kendi işlemleriniz sevgiler ytd

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Altin onsuda takip edin ondada direnclere geliyoruz ayrica hedefim geliyor ondada yillik hedefimdi hatta erken geliyor cok mutluyum biara onu oaylasim ins..2300_2320hedefimdi:)

onbaşıı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

İnsallah saat 10da bis, t aciliyor , hisselerim oldukca fazla takibi sart bana yzarim insallah fulmusun abi?

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Teşekkür ederim bir değişiklik görürseniz bilgilendirirseniz sevinirim tüm mesuliyet benimdir :) ytd iyigünler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin abim:)

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hocam bir haftadir goruyorsun burayi bekledim... hacme bagli altin ons iyi durumda hatta 25,80_26**ler karar yeriydi bende hatirlatim... saatlik ve kaliciliklar onemli ama direnclerde dikkat etmeli ma, kas vs .. problemi olmayanlarada hani ytd...

1BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Teşekkür ederim... sizin ve tüm arkadaşlarında kazancınız bol olsun...

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

25.40-60 sonrası düşüş mü yoksa kırar geçer mi ytd sn asi

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hosbulduk canabim sizlerle inan cok iyiyim:))cok bereketli olur umarim kazancin rast gelsin:)

1BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

İyiyim teşekkür ederim asi... ve siz nasılsınız.. izliyorum bu arada.. günaydın.. hoşgeldiniz

2BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sabahın hayri ve bereketi tüm kal, ben güzel olanlara olsun altyorum arkadaşlar , @Limon353574 nasil hocam:))..
@YUSUF_ENES16 , @Dzn_ , @EuroDol ustam sizleri etiketlemisim.. isinize yaramistir umarim:).. @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@Limon353574 abimm istiyordun nerde kaldi diye ilk direnc 25,20_ 25,40_25,80kieilim uzanti ise 26***ler ytd... nediysem sana o sozum soz hani:))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@_Gümüşçü_ altyorum bak 3gun once siyende nebilim, bi masallahini alayim:))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Rica ederim...

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Tamam teşekkürler iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

24,40_24_20onemli alti ustu hani
Altinda 23,90varki olurda 23,83dokunusu olursa taki 23,04kadar alani mevcut hocam... izleriz ovakit yine...

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Alt destekler neler rica etsem

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hani gelmiyorki ah bi gelse bakardik iste.. surayi kirdirmadilar, kiramaz ise iyi destek isterde kirsa bi soyle

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

25.40-60 da fren mi yapar geri vitese mi takar sn asi

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Altyorum , arkadas 3gun oldu bekliyoruz daha bi 25,20diyememis yokmu bi ba, bayiğit sunu az it, elesin:)))bakadarda bekletirmi yahu...

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@Limon353574 altyorum abi ilk etap 24,80denemis ve kirilimi ilk olarak 25,20 uzanti ile 25,40_ilk etap olabilir ytd... ve ardi 25_60kadar izledim... tabiki ins olursa ytd... dun paylastim iyice sıkısti buralara atipmi geri gelir dahada henuz tam bakmadim...

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Rica ederim bereketli olsun kardesim...

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Eyvallah asi. epeydir girmiyordum siteye biraz yoğundum. Teşekkür ederim. hayırlı ramazanlar. kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Hayırlısı olsun ...

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Farketmez azdan az çoktan çok gider:))

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Ağırlık platindeyim aga 25 üzerinde sattığım gümüşleri aldım :))

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Ben %70 platindeyim :)) kalan gümüş

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tmm kolay gelsin bol kazanclar :)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tmm... bereketli olsun ins... hisselerime bakayim..)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hadi insallah firsatlar bitmez geri cekilmeler degerlendirilir :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum