Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 16:42:03
EUR 34.7748 16:42:03
USD 32.4684 16:42:03
ALTIN ONS $2337.9850 16:42:03

Konu: Btc tobo oluşacak mı

Btc için 52k civarinda minimum 69k sonra 77k veya 85k civarı bir çıkış beklediğimi ve bir tobo oluşumunun oluşabileceğini belirtmiştim.

72.8k da tepe beklendim vardı ve düşüş bekliyordum. Minimum düşüş beklentim 60.7k da bitmiştir.

Fakat tobo görüntüsünün oluşması için 39k ile 51k arasına bir düşüş olması gerekir.

66.2k üzerine atarsa düşüş bitebilir ve tekrar bir 77k denemesi yapabilir. 75k 77k civarından tekrar düşmeye başlarsa yuzde 90 ihtimalle 33k ile 40k arasına inecektir. Ytd

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Engellerim zaten yakinda :)

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Sen insanlara destek olmaya devam et kardeşim bakma bunlara

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bos yapmayi seviyor 3 hafta once mi ne 63k dan dusus bekliyordu pazartesi burada ol dedi 73k oldu grafik :)

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Arada bir geliyorlar sana değersiz bir hal alıyorsun goz kirliliği yapıyorsun yada birilerine destek olan insanlar sana hoş gelmiyor mu

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Allah akil fikir versin yemin ediyorum :)

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

TOBO cu şaho :)) boğa ya mı sakladın bu nickini , daha çok takipçi kasarım diye, uyanık şaho :))

İşlerin pazar ola... İyi kekliyon çoluk- çocuğu gördüğüm kadarıyla :)))

btc

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende boyle bir senaryo olursa diye almadan bekliyorum :) arada long yapiyorum o kadar :)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sol omuz baş sağ omuz
Sağ omuz oluşursa buna tobo diyebiliriz tabiki adı üzerinde ters omuz baş omuz
Obonun belalasi yakar oboyu ; )) tobo candır; ))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@ntmen_× hocam dusus olursa buna tobo diyebilir miyiz :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirlisi kardesim bakalim belki o da olur bi ara :) simdilik 20 30 almaya devam :))

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Umarım bı işlemde tek zararın çıkar dostum:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Oyle valla gecen gun 40 dolar aldim bir gunde gittim marketi gordum :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla aldığım yerden yüzde 100 düşse daha çok işime geliyor. Zaten slp alacagim icin ona long aciyorum duserse cok spota alirim :))

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Bereketini gör. Böyle ufak ufak olduğuna bakma bı kaç işlem böyle giderse iyi topluyirsun bakma:))

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Tabiki dikkatli olun yeter

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla ilk sattığim zamandan bu güne kadar 200-250 dolar arasi long dan aldım. Hic yoktar iyidir diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Yoksa çekilmez boga yi beklemek boş boş duramam ben alsattanda güzel kazairim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Öyle tabiki yok sa büyük yükseliş için nasıl bekliyecez vakit geçsin para kazanalım evin içinde iyi oluyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hahahaha :) iyiymis abla bende long da onu yapiyorum gunde 5 10 dolar cep harcligi :)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Öyle tabiki alsat benim için candy crush seker oyunu :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla dustu de btc benim ki dusmedi :) o yuzden emir calismadi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen abla saglam yerden alican sepeti unutcan sonra kucuk alsatlar ile gunluk takilcan :)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

İşte ben öyle olunca kötü bir haber felan okumadikca üzerine alirim aynıcoini

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

İşte orda sağlam duran kazanır sepet te uzun vadede sorun yok benim günlük kendime eglence bulamıyorum belkide bir koku aldım bundan yavasladim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hepsi güzel düştü ama btc yataya baglayinca hepsi yukari tepkiyi iyi yapti. Simdi buradan dönse btc hepsi ilk tepeleri gecer bence. Ikinci dusus olursa da insanlar zaten cikiyor der sonra dustukce duser :)))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla oyle oluyor satmadikysan dususte satamiyorsun. Sattiysan dusus goruyorsan hedef gelmeden alamiyorsun.

Bak sattim yuzde 50 asagisina indi dusus var diye geri alamadim.

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Ucuzladı uyuz bile çıktı bttc lunc

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Vallahi bana uyar şuan zev almiyorum topla topla nereye nakit var heyecan yok :)yanlış anlama zarar 0sifir bende düşene ekler yine kazanirim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Ya bunaltip elindekini alır ona pek girmem bir haber düşmedikçe yada kat kat fazlasını verecek derim gecerim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla bi tarafa kirilsin artik :) gercekten baydi ne cikiyor ne dusuyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum