Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 22:46:06
EUR 34.7667 22:46:06
USD 32.3633 22:46:06
ALTIN ONS $2360.4100 22:46:06

Konu: Gümüş Nu

1 saatlik grafikte dün 22.00 dan sonra yani değer 25.5 geçtikten sonra negatif uyumsuzluk oluşturmuş fiyatta geri çekilme ihtimalini arttirmiştir.

4 saatlik grafikte uyumsuzluk yoktur. Yükseliş yolu açıktır.

1 3 5 15 dakikalık grafikler ufak geri çekilmelerde PU yani pozitif uyumsuzluk yapmakta fakat her yukarı çıkışında NU yani negatif uyumsuzluk yapmakta.

1 saatlik grafikteki Negatif uyumsuzluk geçmekzse minimum kırmizi etikete kadar bir çekilme olmasi gerekir. Düşüş hizi ve vereceği tepkiye bakarak dip seviyeleri bulmaya çalışacağız.

Geri çekilmelerde 25.1 ile 25.2 civari riskli ama yükselişe inanan insanlar için alım olarak değerlendirilebilir. Ben gumus alacak olsaydim bu noktadan almazdim yukari giderse olmadi yukardan alirim :)

Yavaş düşüşler için 24.7 civari iyi bir alım noktasi olabilir.

Sert düşüşler için 23.8 ve ya 23.3 beklenebilir.

Yazdıklarım sadece fikir amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Ne bir gram gümüş alıyorum ne de bir gram gümüşüm var. Bana soran dostlarım için sadece gümüş analizi yapiyorum.

Yorumlar (121)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ah abla ah yeniler korkutuyor suan risk alamam onlara ama belki zarar bitince parca parca alirim oyle yenilerden

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bakalim betmen gelecek.. insallah beni destekler:)yoksa tek basima hepinize karşı ben kalacağim:)...

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sabır heder olursa olmayacak değil yeni çıkmış bir projeyi bil zekisin 50x bile yapar

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

O koruduktan sonra zaten baska bisey korumasada olur.. Allah bize yeterki ben ona her daim sığinanim... umarim gonlünce bol kazancin olsun...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Teşekkürler abla bizde elden geldiği kadar yardimci olmaya calisiyoruz olabiliyorsak ne mutlu

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Her zaman yanınızdayım başarılı insanları beğenirim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abla bende burada ilk etapda dolar bazli zararimi ikinci etapta kâr yapmayi planliyorum.

Bir kere 3x 4x yakalarsam benim için sonrası cok daha kolay olacak

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Fed gunu aksami tepkilikti bende hakkimi ogun gumuste kullandim aldim ve sattim... bak oda destek istedi bu btc de yılanlanmis durumda:)).. fed kurallarini tanimakta bak yol gosterir pas gecmeyle olmaz oyunlari cok bunlarin... dikkat etmeli ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Allah gönlünüze göre versin bit onun filmi daha çekilmedi senaryosu sürekli değişiyor daha anlayamıyorum Allah koruyor bence beni

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Çok degerlendi cok kiymetli orasi jubileyi öyle yaptım ama burası farklı bir dünya bitcodan da barinak yapacağım çok yordu beni

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Vallahi benim piyasa anlayisimda bi mal direnc zorlayipta kiramayip cikamiyorsa feyktir gözümde gel gel yapmadir..

Çikamayan düser destek ister ytd... bende bekliyorum acikçası sabrla tepki vs. uğrasmam nezaman inanirsam ovakit alacağim izlemedeyim... ytd..

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hajaj sinem ablam bana burada ablalik yapiyor her zmaan bana destekte :)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Buraya geldik bir ayda tokatladı bitco bizi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hahaja guzelmis abla belki ilerde cok degerlenir satarsin iyi birsey alirsin :)

Masallah abla iyi olmus dogum gununde sana dogum hediyesi vermis :))

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Olsun gelir hersey sonra buraya bulastik bakalım ne olacak bende merak ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Benmi? Yok abla değilmişim gram vardi oda gitti:))ama boylesi güzelmis:))yinede sagolasin bereketli kazançlar:))

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bilirsin sen işini başkada dedim akillisin

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Herkes biblo kulluk koyar evine benimkinde 1 külçe gumus var:))bana hatırlatır güzel gunleri

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ahahahhah abla yok ben "Kaderimse çekerim çekemezssem, çekip gideceğim yazacağim "...
Aslında başka bisey yaziliyorda sonuna yazamiyorumda anla:)) @Şahmeran_2525 ... kayyymon yazisi hazir:).. pes etmem beklentim var onu bekliyorum ins...

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sonra makas lar bunaltti en son 20 aralıkta gözlerime bak dedi baktım hiç birsey yapmadım 31 Aralık dogumgunumdur benm para tabiki altin krona sterlin aklına gelen yatırım araçların bir para kazandım çok güzel bir arsa aldım the end

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sende arka çiktin... )
ben en iyisi @ntmen_× diyeyim o kitlesin bak o tam kitleme modu onoff acimaz:))betmennn nerde kitleyim @LosAnarquista60 ... na...

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Biliyorum onu gümüşten çok kazandim bereketli parası var

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben snaal yazdim ya belki ondan dustuk ya da btc :))

@Sinembas yok abla ben gumus de takiliyorum. Alim yapma durumlari artinca sanala geliyorum. Ya da elimde varsa cikis yapma vakti yaklasinca sanala geliyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Seviliyorsun daha boga ya girecez erken pes etme yeni yeni tanıyoruz seni modifiye araca arkasına boga sagolsun yazacaz ablam:))zeki bayan seviliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Yoook kıyamam ona genç işi biliyor haklı ama çok akıllı sağlamdı ona mal kirlenmez geçmişte bir zarar etmiş onu fazlasıyla çıkarır işi biliyor :))(

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Kim neyaparsa yapsın şahislarla, olaylarla isimiz yok, hadi bakalım ben biste bakayim bereketli kazanclar..)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Abla şu @LosAnarquista60 bi malı kitleyin:))
Alın başimdan yoksa susmayacak ondan.. kitleyin de bi kurtulayım:), amin cümlemiz insallah gümüş almış sayfaya thü thüüü diye tkürüge bogdu bide btc ye dusmusuz:)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Doğru diyorsun sendemi gidiyorsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Canım benim ne oldu hayırdır işin rast gitsin çok kazan insallah

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende buna katiliyorum :) yeni isimlerle gelen cok kendini belli etmeyen cok :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum