Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:36:17
EUR 34.7748 15:36:17
USD 32.4684 15:36:17
ALTIN ONS $2337.9850 15:36:17

Konu: Gümüş Nu

1 saatlik grafikte dün 22.00 dan sonra yani değer 25.5 geçtikten sonra negatif uyumsuzluk oluşturmuş fiyatta geri çekilme ihtimalini arttirmiştir.

4 saatlik grafikte uyumsuzluk yoktur. Yükseliş yolu açıktır.

1 3 5 15 dakikalık grafikler ufak geri çekilmelerde PU yani pozitif uyumsuzluk yapmakta fakat her yukarı çıkışında NU yani negatif uyumsuzluk yapmakta.

1 saatlik grafikteki Negatif uyumsuzluk geçmekzse minimum kırmizi etikete kadar bir çekilme olmasi gerekir. Düşüş hizi ve vereceği tepkiye bakarak dip seviyeleri bulmaya çalışacağız.

Geri çekilmelerde 25.1 ile 25.2 civari riskli ama yükselişe inanan insanlar için alım olarak değerlendirilebilir. Ben gumus alacak olsaydim bu noktadan almazdim yukari giderse olmadi yukardan alirim :)

Yavaş düşüşler için 24.7 civari iyi bir alım noktasi olabilir.

Sert düşüşler için 23.8 ve ya 23.3 beklenebilir.

Yazdıklarım sadece fikir amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Ne bir gram gümüş alıyorum ne de bir gram gümüşüm var. Bana soran dostlarım için sadece gümüş analizi yapiyorum.

Yorumlar (121)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize emeğinize sağlık hayırlı sahurlar dilerim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim sayfadaki grafiğiniz güzel uzunca altında açıklayıcı yorum olması ondan da güzel okuyup anlamak yararlanmak isteyen için yapılan uzun açıklamalar bilgiyi kıskanmamanın başkaları bana muhtaç olmasın öğrensin zihniyetinin sonucu iyi niyetin de göstergesi sağda en üstte ise bu sayfayla alakasız bir yorum en üst sırada, sayfa için önemli bir yorumunuz daha aklımda kalmıştı onu da bulabilirsem kopyala yapıştır yaparak bu konu başlığı altına eklemek istiyorum. Alttaki yorumda ise engelden bahsetmişsiniz engellerseniz zararlı zamansız yorumu görüp uyarma imkanınız olmaz.
Bu sayfada altın 20 sene 1200 veya 800 dolar olacak iddiası oraya atıldığında ne tuhaf tır ki insanlar düşüş beklentisine giriyor 1750 1650 dolar altta kırılırsa uçurum var diye iddialarda yanına eklenince 1613 dolara inen altını almıyorlar hatta ellerindekini telaşla satıyorlar ben alt yorumda yazdığınız durumu sürekli dile getirdim tarih attım bekliyorum dedim paylaştım nasıl bir uçurumsa aradan seneler geçti yerçekimi ortadan kakltı aşağı yerine yukarı gitti. Gümüş için de hep aynısı yapıldı dip yükseldi. Dolar artıran zarar gram artıran kâr etti. 2022 senesinde 4,23 dolardan başlamış en son 23,28 de dip yapmış bundan sonra nerede dip yapacak hatta yapmayıp önümüzdeki senelerde 2002 den başladığı hareketi tekrar mı sergileyecek belli değil 2002 deki 4,23 sonra 2008 de 11,310 da dip yapmış.

Altın ise en son 1898,07 de tepe yapmış bu seviyeyi yukarı yönlü kıracak gibi görünüyor.
@_Gümüşçü_ Daha önce aşağıdayken yaptığın yorumda formasyon hedefini beklediğini söyledin kesin de konuşmadın fikir ayrılığımız sadece şut çekmek belki de sen haklı çıkarsın.
Analiz ve stratejilerimizi paylaşmaya istişareye devam edelim ben şimdilik çoğunu tut azıyla işlem yap görüşümü devam ettiriyorum yüksek ihtimalle düzeltmenin olacağını düşündüm ve tuzağa vurgu yaptım beklentimde gerçekleşti duruma göre stratejimi ve görüşümü paylaşırım inşaallah. İkinizi de katkılarınız ve tavrınızdan dolayı tekrar tebrik ederim.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Öncelikle teşekkür ederim. Grafik paylaşmıssın pek müsait olamadım o yüzden daha inceleme fırsatım olmadı.

Rasyo ve Altın grafiğini de inceledikten sonra beklenti ve durum değerlendirmesini yarın yapacağım.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

LordAnarguista uzunca da açıklamış tam oturtmuş bu faydalı yorumu gereksiz sohbetlerden dolayı çoğu kişi görememiş olsa gerek. Alt yorum
@_Gümüşçü_ ikinizde tuzak konusunda uyardınız karşılıklı mesajlarımızı okursan bana yani sakat diyorsun demiştin ben de tuzak ihtimali ve heyecana kapılmamak biraz çıkış yapmak noktasında uyardım 26,23 ü geçerse ilk defa dördüncü kademe çıkışı yapacağımı ve gene de yukarı devam ederse ons düzeltme yapmadan 29,2 üzerine atarsa üç senedir uyguladığım çoğunu tut stratejisinden vazgeçip % 50 ye kadar çıkış yapacağımı yazdım. Son durumla ilgili analiz bekliyorum aşağıdayken iki aylık süre içerisinde 24,78 in destek yeri olacağını yazmıştım.
Bu manada sence iki ay sonra hangi seviyenin üzerine atabilir ve orayı kıramadığı için destek olarak görülebilir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@REŞAT12 kisa vadede beklentim.

23.8 asagisini ben beklemiyorum sadece ihtimal dahilinde diye gosterdim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Biliyorsan söyle işte 30dk isim var alayım mı şimdi

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Benim için fark etmiyor bulursam alıyorum yürüyecek coini bilirim ben

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Şu an alım yerinde yok galiba btc dünden beri takibi bıraktım düşecek sanki

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Beni biliyorsun erken alıp beklemem 3 gündür başka coinlerle uğraşıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Elimde coin var 4 de aldim floki felan yok bende

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Tmm söylerim ama bugün almam izleyeceğim piyasayi

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Evet ben dugece sana dedim gündüz sattım bende yok dedim emir girdin aldin ben tekrar öğlenden floki aldım yüzde 8 de sattım şu anda ben de yine yok floki

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Senin sattığını bilmiyorum ki alicam yeminle:( söyle ama satarken de soyle

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sen gece emir vermedinmi floki icin

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ne gecesi akşam sattım

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sinem mi dinledin ya bugüne kadar gece al dedim sat demedim sana

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Enson 65 e kadar emir gir dedim hepsi geldi korktun sabah yüzde 10 verdi tabiki sende yok tu ben o ara aldım gece elinde olsaydı yüzde 15 karla keyf edecektin ben artık oynamıyorum senle çocuk gibi

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sen nezaman sattın gece aldin korktun hemen sattın degilmi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sinem ya floki sattım dediğimde al niye dimedin:)))

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Düşman yok abim rant var ego var herkes birbirini biliyor senin değerin büyük abilerin bir tanesi

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aminnn iste bendede bu acınin ta kendisi var... nerden bildin? ))

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Allah'ım, beni dostlarıma karşı koru, kendimi düşmanlarıma karşı kendimi korurum ahaaa

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

İstesende istemezssende oetagim , p, sikopata bagladim bilesiniz:)daha bu btc benim:)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Büyük baş haklısın 7 pay

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bende ortak olurum parası ile değilmiki:).. Hak 7kisi ye kadar olur biride benim...

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Kurbanda Boğa keserim artık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Herkes alin ucuyoruz derken de biz satin dedik alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Alt yorum 25.6 da düsecek diyor

Bana fisekci diyenler sizi kandirmaya calisanlardir :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum