Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 19:43:06
EUR 34.7872 19:43:06
USD 32.3747 19:43:06
ALTIN ONS $2342.2000 19:43:06

Konu: GRT uzun vade Hedefler..

Üyeliğimin ilk zamanlarında 0,1390 dan GRT aldırıp önerdiğim coinin uzun vade beklentilerim grafikde ki gibidir.

Bitcoin için LostPassengerr yorumu (4 hafta önce)
Bana x10 coin sordun buyur:)
Tek tek rakamları da yazayım
Sıfır37 sonra sıfır30
Sıfır70 sonra sıfır55
1,34 sonra 1,05
Ve 2,92 final

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Daha ötesi yok başkan. Bı alıp yerimize islem yapmadigin kaldı valla hahhaa.. emeğine sağlık valla helal olsun sana..

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Çok çok teşekkür ederim. Uzun uzun anlatmışsınız. İyi ki varsınız

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Üstadım genel yorumda yazdım dönerse 72 73 e gitmez 77.096 ve fomo boyunu 79.000 görür burda salınımı bitirdi mi bitirmedi mi o önemli muhtemelen ben yatacam gece kapanışını görmemem aylık ta pozitif haftalık ta ince uzun bir doji var eğer böyle kalirsa aşağı kirmazsa bile zigzaga geçer günlük te 3/2 boy oluşmuş yukarı kısa da işaret etsede yarın devamı gelmeli diyelim ki yarın ne aşağı ne yukarı kırdı o zaman er geç carsambaya yukarı kırması beklenilir gecmezse piyasa shorta geçer, burda 64308 2 boy uzunluk demiştim altı 62708 ile final yapar dedim vadeli 64559 igneledi aşağı kırmadı o kadar şey yazdım biz neyi ya takip edeceğiz yarından itibaren yukarı kırmasını bekleyecegiz kirmadi, aşağı kirarsa alt rakamları takip edeceğiz yataya geçerse en geç çarşamba gününü bekleyecegiz yukarı kirmazsa shorta geçeceğiz

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Hocam 3 kapanisindan sonra 72 73 e gitme ihtimali yok mu btc nin?

1BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Aleykümselam kral başım üstüne

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Selam söylersin ikisine de

takiptekal27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Hay hay tamam

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Ben herkesi dinlerim kardeşim işime geleni yaparım gelmeyeni de yapmam. Benim derdim sataşma herkesin bı aklı var. Herkes eğriyi doğruyu görebilir. Zarara ugrattigi varsa yazar burdan. Senin yüzünden kaybettim battım yada kazanamadim diyebilir. Bunları senin söylemen kimseye bı fayda sağlamıyor. Sadece ortalığı geriyor. Kimsenin benim avukatligima ihityaci da yok. Herkes kendini savunabilir. Bence sende bırak millet görsün varsa yanlışlarını elestirsin

0BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Serkanla evet de Oğuzhan yok dün bi selam verdim yazdı daha görmedim

-1BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Avukat bey boğada herkes usta herkes hocca trader adam ustalığını marifetli ayı sezonunda gösterir Bunlar ne yaptı peki bu Lost olsun Kompedan olsun daha türevleri hepsi bir buçuk iki yıl boyunca ayı sezonunda kayboldu Niye Çünkü bir haltan anladıkları yoktu o yüzden en son bu ape dedi şu an Gözde hocanız kaç kişinin parası gitti Biliyor musun

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Neyse konfoladim gitti, Serkan ile Oğuzhan hoca yok pek gorusuyormusun ikisiyle

0BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Kelin ilacı olsa başına sürer aman göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben sadece sitede grafik atan yok yaziniza istaneden dedim. Grafik atanlar var anlaminda :)

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Tamam kardeş sen yaz seni dinleyelim o zaman.. ne yapalım ne olacak piyasa

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Millet arkasından konusuyordu, çoğu kişiye karşı çıktım, bu gün savunduğu dağın efendisi ve muridleri dahil 51500 den 2x shorta terste kalan adam senle konuşuyorum diye aklı sıra beni konforlamis he le layk layk demeleinide unutmadım gulermisin aglarmisin puhaaa

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Boşver hiç yorma kendini…

@takiptekal27 gibi ahlaksız belaltı konuşan birisine selam veren herkesi engelleyeceğim… o belaltı yazılarını görmezden gelip de selam veriyorsa birisi ondan farklı bir yanı yoktur.

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

kardesim sen millete satasmadan duramazmisin sende soyle paylas millete faydan olsun bu nedir

-1BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

acemi arkadaslarin faydalanacagi dusundugum birisi

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Emek veren herkes değerlidir. Bol kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

forumda millete faydali olan herkes bas tacidir

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gözün görmek isterse grafik çok

1BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

forumda grafik atan kimse yok degerli bir arkadas bilgi birikimi olan biri

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Milleti 55 den shorta soktu btc 74 bin oldu:)) kaç kişi beddua ah etti istifa etti forumdan grafik yetkisi gelse nolur market maker mi kendi elinde bulundurduğu btc lerle piyasa yön tayin ediyor:))

0BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Hele sor kendine faydası var mı

1BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

onune gelene engel atmıs kıme olcak

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

grafik yetkisi verilmis foruma faydan olur artik

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Grafik haftalıkda bir grafik ve her bir mum 1 hafta demektir. Yani uzun bir zaman alacak oluşum. O rakamları gördük geçirdik. Şimdi piyasa bozulmazsa bir sonraki deneme yeri 070 e doğru yol almak olmalı.

@mevlutefe içim ısınmadı ampye bilemedim dostum

Mustafa_d51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_d51 ()

Yazdığınız rakamlara göre burdan 037 030 mu bekliyosunuz. Mevcut durumunda burdan 070 gider mi btc tutunursa kısada

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum