Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0849 17:31:30
EUR 34.9883 17:31:30
USD 32.2262 17:31:30
ALTIN ONS $2368.5600 17:31:30

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Paladyum ons

Paladyumun şuan aktif olan hareket alanları bu şekildedir hacimsel yukarı hareketler heran başlayabilir şuan için bulunduğu bölge dağıtım bölgesidir bu seviyeler güçlü alım emirlerini teşvik eder belirli oranda salınım yapsada nihai yön yukarıdır paladyumda platin gibi 1400 olan direnci es geçti buda bize ikinci direnç olan 1600 seviyelerini tek kalemde ulaşıcağını gösterir sabırla beklemeye devam unutmayın iki metalinde aksiyonu ne kadar farklı olsada sonuç itibariyle hacimsel sert hareketleri benzerlik oluşturur 3ay düşen bir durumdan 3 günde çıkabilir sabırla beklemeye devam ytdli

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

1110 dan abd açılmadan 3 te 1 çıkıp alttan tekrar yerine koyacaktım ama nereye kadar iner bilemedim zamanında çıkmadık öylece orda kaldı 1064 iken ikinci şansı verdi yine çıkamadım çünkü ordan yukarı gider düşündüm tekniğe dayanarak değil sadece tahmin teknik bilsem belki çıkış fırsatı veriyor desteği çok zorluyor diyerek çıkardım burda destek ve dirençleri muhtemel hareketleri sizler yazınca daha doğru kararlar veriyoruz. elbette kesin bilgiyi hiçbir kimse bilemez ama işi bilenlerin bilgisi bizimkinden daha tutarlı olur ve isabet ihtimali bizimkinden çok daha fazladır

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bir daha aşağıya ineceğinin garantisi yokki kardeşim satarsın arkasından bakarsın ha alsat yapıcam diyorsanız aldığınız fiyattan çıkıp beklemeye geçersiniz şansınız varsa düşerse aldığınızın alt kademesind3n alırsınız

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

peki çıkış olursa tepki yükselişinden ibaret kalırsa nereye kadar gidebilir
bunu bilirsem eldekini çıkıp aşağıyı bekleyip tekarr yerine koyarım çünkü ben baya yukardan alım yaptım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Şuan için altlar a çalışma olasılığı düşük kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

şu an düşüş durdu tepki yükselişi yapıyor diyebilir miyiz
yoksa alt destekler hala gündemde mi

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Altta 952 ve 920 var destek olarak

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

Pardon @Kzılhafiye1 900 lere indiği için ben onu 967 yazdın sandım
Şimdi farkettim bende yanlışlıkla 1067 yazmışım
Peki sence nerden döner

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

Yani eğer 1067 de tutunursa 1118 e gider
Doğru anladım mı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Dip değil bir üst direnç sıralamasını belirttim

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Sağol varol kral iyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

@Kızılhafiye1 1067 dip sonra 1118 e mi gider

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Sorun yok kardeşim şimdilik elindeki ne sahip çık herşey başını almış gitmiş bunlar buralarda kalmaz bunu bil

Serkansener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Saba boşuna kral demedim valla çok rahatım el ber bir gün çıkar yalnız sen bizi yalnız bırakma günlük yorum yapsan yeter sevgiler saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Faiz verisi öncesi normaldir kardeşim elinizdekileri ucuza geri almaya almaya çalışıyorlar birde bu şekilde bak olaya

Serkansener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Kral bizi bıraktın nerelere düştü bak :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Paladyumdaki işleyiş sırasıyla 1067 1118 1214 dür

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Platin beklentileri nelerdir hocam size zahmet

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Daha aşağı varmı ?

78 den gelmişti iki dip gibi bir durum olur mu ? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

pladyum formasyon bitmiş görüntüsü var. buradan dönebilir.. 955 civarına düşerim derse oda uygun olur... ( senin pall ise 88,50 düşmek istiyor gibi
grafikte netlik yok. büyük ihtimal yanılırım bilgin olsun... @Safderûn_ şimdilik böyle görüyorum..

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

bu gümüşteki gümüştr hissesi gibi bişi mi oluyor

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bendeki dip ( pall) hissesi 78 dokunmustu .

Normal paladyum ons/usd kaç olur o kısmı bilemiyecem :(( ytd

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

M_Yıldız 92 kaça denk geliyor
bizim anlayacağımız şekilde karşılığı nedir

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

92 geri geldi .. 90 düştü daha dusermi sence ? ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sana ulaşacak birşey ver. tel ver . sosyal birşey gönder.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bunu size anlatmak iterdim ama burada yazamam.. görmesini istemediğim bir çok kişi var.. onlar engelli ama yinede sayfama girip baktıklarını gördüm.. anlayışla karşıla ltf.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Formasyon değişirden kastın nedir ?

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bahsettiğiniz sembolle ilgili çalışmayı attım bilginiz olsun

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Değerler farklı

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

geri çekilirse 92 civarına kadar çekilebilir sonra yuskelir. devam ederse formasyon değişir ve geri çekilse bile daha fazla yukseliş beklerim. bu noktayı takip etmek gerek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum