Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:00:29
EUR 34.8238 03:00:29
USD 32.3379 03:00:29
ALTIN ONS $2301.8900 03:00:29

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Platin 967 direncini es geçip bir alttaki 870 desteğini test etmiş bulundu burdan muhtemelen 967 direncini es geçip direk 1046 direncine yol alabilir görünüyor yqni hacimsel hareketler beklenti dahilinde ki platinin geninde bu şekilde hareketler var yıl içinde minimum ve maksimum seviyeleri belirttim bu şekilde hareketler oluşabilir ytdlidir

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Bu ay gelirmi 1046 dusunceniz

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

@Terlikci kardeşim platinle ilgili düşüncem bu şekildedir

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Platin Kısa hatırlatma 967 direnci zorlamazsa kolayca 1046 seviyelerini ulaşabilir

-1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Teşekkür ederim:) Yakın bir zamanda gelmeyi düşünüyorum nasip olursa

Shyhmos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Bereketli olsun sayın @Minel_Hafsa
Onslar tarafina gelirsen bilgilendigimiz arkadaşlar var

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Dün BIST tarafında kazandık bugün kardan biraz zarar oldu :) Sayın @Shyhmos

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Platin 1000 li rakamlara ne zaman ulaşır abi

1BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Kral hanım Altın al dedi biz gittik pala aldık aktın alsam birmilyon kar vardı palada 250 bin zarar hanımın şu lafı kulaklarımda altın çamurada düşse altındır vesselam

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Onun için hareketli ortamlarda dikkatli olunmalı stabilde malı toplayıp köşeye çekilmek en mantıklısı al sat içünse büyük kırılımları takip etmek en mantıklı olandır ufak hareketlerde satarsınız alamazsınız hatta aldığınızı bile satamaz öylece kalırsınız şuan metal lerde pala olsun platin olsun 8** seviyelerinde toplama 1*** seviyeleri mal boşaltma satış seviyeleridir sabırlı olanların kazwndığı bir dönemdeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Cevap için teşekkür ederim. çok haklısınız ama ayak izini belli etmeden imkansız gibi hatta dikkatimi çeken elimdeki çok hacimli olmayan emtiada bile diğerleri sabitken makası aciyor. aslında bizim varliklarimizla istedikleri gibi at kosturuyorlar bize "fahri gönüllü para kazandıran üyelik plaketi" vermeleri gerekir:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hareket başladığında bankalardaki harekette başlıyor malesef en ufak bir harekette bir bakmışsınız devasa makaslar açılmış ne almaya nede satmaya fırsat olmuyor stabil piyasada ise anca fırsatlar oluşuyor ben palada tl bazlı 60 tl makası gördüm o derece bir aralık oluşuyor o yüzden ayak izini belli etmeden alıp satmak en iyisi yani şu ortamda dö viz kaynaklı al sat yapmaya sıcak bakmıyorum ancak hacimsel yüksek hareketler olur haftalık veya gündelik o vakit olabilir ama küçük hacimleri görmemezlikten gelmek daha avantajlı bence çünkü çok daha fazla kazqncın önünü kesebilir al satlar

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Gramda malum makaslarla al sat konusunda fikrin nedir? Yani duzeltmelerde biz figüranlara ekmek düşer mi?

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Şuan elinde olanlar ne fırsatlar kaçtı deselerde eminimki bu kaçan fırsatların fazlasını alıcaklar yeri geldimi düşsede alsak diye beklemeye geçicekler evet burdan daha da salabilir tam aksi 4 kat ta yükselebilir ama bu fiyatlarda kalamaz herşeyin pik yaptığı bu dönemde

fhantasyouh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Selamlar Platine olumsuz bir etki ediceğini düşünmüyorum şahsi olarak ayrıca ben bu piyasayı bildim bileli hep söyleniyor resesyon olayı yani sanayide imalat sektörü ne zaman durur o vakit etki eder örnek pandemi döneminde yaşanan dalgalanma gibi şuan belli oranda yatay seyrediyor yani uzun vade yatırımcılar için bir alım fırsatı şahsi düşüncem ha al sat olarak pek fayda sağlamasada uzun düşünenler için bence yüz güldürür mesela ben pala aldım 970 ten tl bazlı 1800 görmeden kolay kolay vermem ha nasıl olur aynı oranda hızlı gideceğini düşündüğüm bir fırsat oluşur o vakit değerlendiririm yoksa sabırla beklerim kişilerin kazanç anlayışı değişebilir tabi

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Senin dediğinden yola çıkarak o zaman özetle talebe göre yükseliyor paladyum ve platin demek ki belli zamanlari var bu emtialarin senede birkaç kez Altın ve gümüşten fazla talep gördüğü için diğerleri düşse bile bunlar daha fazla ve birden yükseliyor şuan her halükarda en ucuz paladyum platin gibi emtialar tl olsa alır beklerdim nasıl olsa zamanı gelince yükselecek elinde olanlar beklemeli bence ama herkesin risk algısı farklıdır

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamlar. Elinize emeğinize sağlık.
ABD de resesyon başladığı söyleniyor. Bu platinin yükselmemesinde bu etkili oluyor mu ve bundan sonra da etkilermi? . Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Merhabalar şükür sizler nasılsınız yani al tın ve gmş dünyada bilinen bir metal olduğu için tabiki platin ve türevlerine göre önde lakin platin ve paladyum yatırımdan çok imalat sektöründe talep gördüğü için Altın la olan mesafeyi kısa sürede kapatabilir yani belirli periyotlarda birbiriyle olan bağları kopuyor ve imalat çarkı döndükçe bu iki metale rağbet çoğalıyor o vakitte altın stabil duruma geçiyor bizlere yansıyan şekliyle zannediyoruzki altından çıkan bu iki metale giriş yapıyor oysaki gerçek bu şekilde değil imalat sektörü hızlqndığı için oluşan bir akım vardır bunun neticesinde bu iki metal hareketlenmiştir şuan global piyasada platinde söz sahibi bıl gate stir microsftun sahibi sizce bu muhterem çöpe yatırım yapar mı :)

fhantasyouh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Merhaba arkadaşım nasılsın bu platin değişik bir emtia geçen yukselislerde son çıkan bu olmuştu muhtemelen Altın gümüş rüzgarı arkasına aldıktan sonra tukenecek sonra sıra buna gelecek gibi ben bu şekilde gözlemliyorum piyasayı tahterevalli misali sence doğru mu düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yani o anki konumuna bağlı yeri geldiğinde tek mumla geçiyor orayı yeri geldiğinde 20 mumla geçemiyor veriler global dalgalanmalar vesaire bunlar az da olsa etken yani heran herşey olabilir kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

@Kzılhafiye1 Kral diyelim Serkan kral kızmasın:) bende ons 920 psikolojik:( baraj oldu... var mıdır? Var mıdır senin grafiklerlerde öyle bir durum 910-20-30 vs. teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

İnşaallah kazaniyorsan takip etmeden de olur... Sayın @Minel_Hafsa :)

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Mart 22 kadar bir trend değişikliği var artık şaşırmayıp yükseleni inişe çevir mezse o vakte kadar iyi yerlere gelebilir kardeşim hem platin hem de pala

Serkansener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Zaman ne kadar olur sence kral 1600

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Hadi inşallah kral 1600 değil 1250 razıyım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Atar şuan takip etmemiz gereken nokta 1032 buranın üstünde kalıcılık sağladığında 1078 sonrası 1318 ve 1631 hedefleri var sırasıyla

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

997 üstüne bi atsa ozaman iyi olacakta hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Var var kral sen geldin çıktı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:))benle alakası yok kardeşim gündelik çalışma aralığında ilerliyor

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Aha bak sen yazdıkça artıya geçti kral uğurlu adamsın vesselam :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Görülür kardeşim bir tek bu düşmüyorduki hepsi düştü sırası gelen çıkışını başlattı bunada sıra gelicektir ama her gün çıksın istiyoruz lakin bu şekilde bir hareket mümkün değil

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum