Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:18:29
EUR 34.7748 03:18:29
USD 32.4684 03:18:29
ALTIN ONS $2337.9850 03:18:29

Konu: BANVT; Banvit Vitaminli Yem San. 2023.12

BANVT
Aslında bilançonun kımıldayacak hali yok gibiyse de borçlarını ödemesi için yukarı götüreceklermiş gibi bir his geldi nedense. 182 lirada takılabilir.
İnsafsızlık ederlerse borcu yatırımcı ödesin fiyatına kadar da sürebilirler.
Elinde olanın dikkatine...

Karar da kazanç da yatırımcıya aittir. Yatırım tavsiyesi benden çıkmaz.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ben teşekkür ederim.
Lütfen hisse linkinden değil de doğrudan cevap verin. O hisse ile alakalı sanilabilir

architect için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Arşivlik bir seri oldu.. Emeğinize sağlık, Allah razı olsun..

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Çok teşekkürler çok naziksiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

Öyle_olsun_ ()

Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

architect ()

Lİke işi bende :)

Trader__Z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Like hakkım bitmiş çok seviniriz emeklerinize sağlık

4BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sayfaya düşmediği için küçük başlıklar atalım ve bu şekilde izah etmeye çalışayım:

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Bu yoruma Bende katılıyorum.. @architect @iknownothing
Tabi ki konunun tamamına vakıf olmaya gayret göstereceğiz ama o aşamaya gelene kadar bu kadar emek vererek hazırladığınız analizlerin hakkını verebilmek için bu tabloları değerlendirirken dikkat etmemiz gereken öncelikler neler olmalı?
Soru cevap şeklinde değil, bir kereye mahsus İşin ustasından tarifin püf noktaları gibi düşünelim :)

1BeğenmedimŞikayet

architect ()

Hocam tablolar gayet rahat okunabilir, o konuda sıkıntı yok elbette. Ancak anlamlandırma noktasında temeli bilmeyen için sıkıntı başlıyor, ama tabi biraz bilenler baksın diyebilirsiniz, ona bir şey diyemem. Cusan açıklama baktım, evet o şekilde bir durumu bir tabloda paylaşabilir misiniz demek istemiştim. Kendi uzmanlığım olan bir konuda bir paylaşım yapsam benim için çok rahat anlaşılabilir olan bir şey sizin için çok anlamlı olmayablir, o manada söylüyorum. Emekleriniz çok kıymetli, daha çok kişiye ulaşması açısından yazmak istedim, meslek olarak aynı alanda olduğumuzu görünce o bağlamda anlayacağınızı düşünerek tekrar yazdım.. başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın... :( hayırlı akşamlarınız olsun..

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Merhabalar,

Kişisel not kısmında CUSAN üzerinden yaptığım ama sayfaya düşmeyen notu bulabilirsiniz.

Tabloların anlaşılır olduğunu düşünüyorum. Sadece (sizi kastetmiyorum) biraz okuduğunu anlamak yeterli.

Ayrıca benim yaptığım yorumlar da sayfaya düşmeyebiliyor. Hatta bazı grafikleri bile yeniden atmak zorunda kalıyorum. Bu nedenle her hisseye yorum yazmak, sorulara cevap vermek için zamanım yok. Alcatel bence dibi bulduğu ana kadar almamamız gereken, sonra da alıp tutmamız gereken bir hisse. Kimsenin dönüp baktığı yok. Ya da sayfaya düşmedi bilemiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

architect ()

Hocam merhaba. Geçen gün yazmıştım ama bir türlü sayfaya düşmedi. Bugün tekrar denemek istedim. Öncelikle emeklerinize sağlık, büyük uğraşlarınızı bizimle de paylaşıyorsunuz. Sizden bir ricam olacak, tabi bu zor bir şey de olabilir, yapamayabilirseniz de anlarım.. sadece paylaşmak istedim. Bu tabloları anlamlandırmak ve okumak çok kolay değil, hele ki benim gibi temelle hiç ilgisi olmayanlar için.. bununla ilgili bir örnek üzerinden tablolarda neye nasıl dikkat etmek gerekir gibi bir paylaşım yapsanız bence çok kişi en azından hisseyi seçerken hangi değerlere nasıl bakmaları gerektiğini daha rahat anlayabilir.. biraz da uzunca oldu, kusura bakmayın.. sağlıcakla iyi akşamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Teşekkür ederim inceleyeceğim

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Yeni ilgilendiğim bir hisse, 46,90 dan çok küçük bir parça takip etmek için aldım. 38 liraya inmesini umuyordum ama olmadı. Gereken değerler ARENA tablosunda mevcut. Kolay gelsin.

kalennder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

Hocam kaçtan almıştınız Arena'yi sakıncası yoksa öğrenebilir miyim? İkincisi buradan girmek orta risk mi içerir yüksek risk mi?

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah. Az param vardı, az alabildim. 3,33 dolar ederi var.

Esadcan1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Onu görmüştüm hocam . Bana primli ve pahalı geldiği için almadım. Sanırım siz almıştınız. Bereketli olsun

4BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Can kardeşim. Var olasın. Katılım hisselerinden ARENA attım ama millet kaçırdı. 104 hedefi var.

Esadcan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Henüz yeni bilanço düşmediği için yorumsuz diyelim.

Denge27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Kral hocam. Verilerinizi takip ediyorum ve likeliyorum.
Yalnız katılım olmadıkları için yorum yapmıyorum. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Denge27 ()

Selec bilanço pek iç açıcı durmuyor üstad, sizin yorumunuz nedir hayırlı akşamlar..

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah, teşekkürler.

Öyle_olsun_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Kimse al sat dememizi beklemesin, asla demeyeceğiz.

Ama haklılık payınız büyük. Var olun.

Aslında ilgilenilen hissenin tablolarına dikkat ederek fiyatlamayı ve değerlendirmeyi herkes kendisi de yapabilir.

Sağlık olsun.

yunus_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Teşekkürler, İlgi ve alakanıza karşılık, bir sonraki bilanço analizimiz OTKAR.

1BeğenmedimŞikayet

Öyle_olsun_ ()

Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

yunus_16 ()

Hocam haklısınız. Şu yancı diyen, yağcı diyenler de çıkıyor ya çok da rahat değiliz bu konuda. Bir de galiba al sat mesajı bekliyor gibi çoğu kişi. Emeğinize sağlık. Bir de anlayan bilir emeğinizi. Saygılar.

3BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Bence itibar edilmiyor diye düşünmeyin ASRN hocam gibi cevap vereceğim “Herkesin okuduğunu eminim ama ispatlayamam” :D
Like konusuna gelince hazır olanı tüketip işin emek kısmını düşünmez olduk.. Takdir etme biraz yaradılış, biraz Aile kültürü gibi birçok faktörü içinde barındırıyor .. Benim özellikle çok hassas olduğum dikkat ettiğim bir konu
Ama maalesef bir elin parmakları bile aynı değil :(
Bir önceki mesajım geldiyse Size orada da bu konuya değinmiştim .. Saygılar

5BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ederine gitse yeterli ama, şirketin nakde ihtiyacı var gibi.
Borcunu karşılaması içinse 20 liraları görmeli.

Dinleniyor diyelim.

Beklemedeyiz.

Portföyümde en yüksek ağırlık onda.

Üçikibir için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Rica ederim.
Sizce neden insanlar yaptığım tablolara itibar etmiyor?
O kadar gayreti sizin gibi işi bilenler görürken burada hisse sorup duranlardan neden bir like bile atan olmuyor, anlayamıyorum?

1BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Emeğinize sağlık teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Üçikibir ()

İyi akşamlar megap gidisati nasil hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum