Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 22:46:30
EUR 34.6735 22:46:30
USD 32.2509 22:46:30
ALTIN ONS $2309.0150 22:46:30

Grafiği gönderen: ntmen_×

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

51800 aşağısı 44600 dip sınır iniş rakamlari olabilir ve üst rakamlar 58400 ve 61500 görünüyor btc için şimdilik olası iniş ve yükseliş rakamlari bu şekilde

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

He bu aciklamada btc 54 knidi 61500 e yükselişi olabilir demiştim
@Asiii__ yani şimdi olaylar değişti
69 ve 70 k geçemezse 64 k lara iniş olabilir btc için

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Evet btc icin beni etiketlemissin hocam gördüm...

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tunaydin btc içinmi anlamadım?

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tünaydın hocam bu bana attığınız 2hafta önceye ait yani şuan beklediğiniz rakamlar bunlar mı doğrumu anladım? eger bu şekilde ise benim beklentimle arada bi 58.400rakamı yapıp biz bunu pazarlığamı bağlasakki? . o civarlarda olur hani..)

0BeğenmedimŞikayet

İlayla ()

Teşekkür ederim. Yazışmalara bakacağım yeni alımda yapmak istiyorum hiçbirine elim gitmiyor:) ilerleyen zamanda spot önerin olursa dikkate alacağım. İyi akşamlar.

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Şimdilik yarı cıkabilirsin.
Grt boğa finalim 2,90 lar olacak.
Ben cok yazdım göremeyebilirsin ama @Sherloch ile yazısmamızı bi oku istersen onla yazıstık onun profilden görebilirsin.
@Harme5634 sağol kardeşim cok sükür iyiyim sen?

İlayla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Üç beş short vardi delik deşik olmuş alta emir vermiştim satmış galiba sanırsam

0BeğenmedimŞikayet

İlayla ()

Doğukan 2 yıldır grt var elimde maliyete geldi. Çıkıp alttan alabilir miyim tekrar düşecek gibi duruyor. Çok etkilemez kalsın mi dersin.

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Doğu naber nasılsın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Grafik tanıyıp tanımadığının farkında değilim ben, orada tee ne zamandan çok az bir param var yılda 2 - 3 kere bakıyorum herhalde, hakkaten he, bi bakayım duruyor mu :) short lafını görünce merak edip açtım grafiği, anlık baktım da o yüzden şaşırdım. Long long görünce öyle:)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Aman diyim sakın diyim.
Bu piyasa yeni giriş için hiç uygun değil şuan. Siz ilerleyen zamanda tekrar yazın bana o zaman önerilerim olur

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Merhaba altcoinlerden öneriniz var mı. Şu anda altcoinlere girilir mi

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bende almıyorum. Pozisyonumda btc sat diyor olmayan btc yi satıyorum:)
64 den 58700e ne fena vu. rdular:/ @Hanım_Teyze

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eski zirvesi ve uzeri takip
Btc yerine altlar daha cazip bence
Usta filan da değilim; )) btc almam sağı solu belli değil onun )

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Sorun yok tiyzem. Her türlü gelir o bana 2x ile de liq olacaksak bu işi hiç yapmayalım.
Buralara kadar grafik falan tanımayan bir btc varken burdan aşağı salarkende grafik tanımaz:)

Geçmiş olsun @Pdr2008

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Short mu? Nasıl short? Hangi? Which.. ? Yıllık pivotta r2 direncine yürüyor arkadaş.. ? 62695 e demek istiyorum. Yanlış bir şeye mi bakıyorum acaba ya?

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

81284 de. Ama olmam imkansız gibi birşey. 200 bine gitse bile edemez Yani her türlü eklerim..

Executive için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Usta sensin. Şimdi nereye ? Benim short hala açık… eklemeyle 54259 maliyet suan

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@LostPassengerr btc ye ne olmuş öyle)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

51800 e iniş için 53480 civarı dikkat etmek gerekli ordan inmedikce artmaya devam edebilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum