Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:26:07
EUR 34.7748 08:26:07
USD 32.4684 08:26:07
ALTIN ONS $2337.9850 08:26:07

Grafiği gönderen: ntmen_×

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

51800 aşağısı 44600 dip sınır iniş rakamlari olabilir ve üst rakamlar 58400 ve 61500 görünüyor btc için şimdilik olası iniş ve yükseliş rakamlari bu şekilde

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yaw selda iyimisin iki ay önceki grafik o bitti yenisini incele attimya

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

61500 kesin gelecek yani :( altı da gelebilir mı büyük ihtimal zarar 200 lira cikayim o zaman anlık tepki ile kurtarma şansım yoksa bar fan spor kriptosu aldım maçlar yoğun bu ay önümüzdeki ay yukarı atma ihtimali yok mu sence 1.5k floki 6k bardayim

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Selda09 burada ne anlatılıyor acaba birde al mi deseydik

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aynen hocam 240maliyetindi 288kirilim bekledim ilk 320de saticaktim erken gitti.. Neyapalım gelirse zaten benimdir gidersede zaten olanının olmuştur der holu bahtı açık olsun derim:))karalarmı bağlayalim his, seden çok nevar aha karsan olur:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Karsan eski boldigim alip sattigim hisse ve cok dusuk kaldi hala ucuz bence
Doas erken satmissimiz 280 den inmedikce 430 lara gidebilir yeni alim için 280 aşağısı 267 ve 257 inişi takip edilebilir inmezse önü açık onunda

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yaaa gördün demek hocam yazımi vallahi cok darlamim seni dedim:)). Çok iyisin çok tesekkur ederim mutlu oldum.. Hocam doasim vardı sattım pisman oldum. bari oto bu olsun diye sizde yazinca karar verdim... emeğine sağlik gercekten:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Grafik hazır atıyorum birazdan viop tacda işlem görüyor ve uzun vade kesinlikle üzmez
11.20 ,10.80 ve 9.60 a inerse takviye yap parçalı işlem yap kar edersin karsanda

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bakmayinca cabuk unutuluyor bazen mum isimlerini yanliş söylüyorum bazen desteğe direnç yazdıgım oluyor :))) güzel tarafi ama grafik cizmeyi ya da indikatorlerin cogunu unutmuyorsun o yuzden isimlerin cok onemi yok :))

BRAVEHEART1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tmm ben de bakar orada paylasirim zaten :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Los ntmenx hocam önerdi bana bugun bu hisseyi. Biraz göz attım ancak onu fazla rahatsız etmim diye onaylamaya sana sordum evet biste gecelimde coin malum burası:)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Çok dogal tekrar etmeyince siz oyle yazınca bende bir an Omuz eklemini dusundum Supraspinatus İnfraspinatus Subscapularis Teres Minör unutmamışım yine :)))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tabiki bakarim :) anladigim kadariyla grafik cizerim destek direnc yon konusunda belki fikir verir. Siz zaten bakmissin ama belki teyid olur :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Diyelim... bistte seninle bi karsan bakabilirmiyiz..11,63te şuan , gunlukte satta olsada , haftalik ve aylikta alda gordum 12.31ustu kalislar sanki iyi gibi.. bi sende bakabilirmisin destek dirence?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eskiden hepsine çok bakiyordum hocam ama 2 yildir analiz yapmiyorum fm degerlerini hep unuttum hedefleri ya da yonlerini o yuzden birsey diyemedim simdi :)

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Harmonik gartley demistim dondu saatlikte

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam 66.6 asagisinda 4 saatlik kapanislar uaparsa calisma ihtimali yuksek. Yine destekten tepki aldi

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Hocam sizin grafik çalışıcak galiba :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Amin insallah diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Unutanlar unutanları asla unutmazlar gibi oldu bu:)).. Başa gelen çekiliyormuş neyapacaksın.. ama demeden edemeyeceğim yine kaderimse çekerim çekemezssem çeker giderim de... ))tez zamanda kurtul insallah..

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aynen hocam o harf.. calcutor hocam aktif ve mutluyuz.. umarım sizinde paylaşımlarınızı görmeyi çok isterim olursunuz ins.. bigün bekliyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Diger yerde takibe aldim h ile başlayan galiba orada şimdilik aktif değilim belki ilerleyen zamanlarda olabilir

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Teşekkür ederim her inişin bir çıkışı olsa da ben bu coinden zengin olsam da bu düşüşü heralde unutamam :))

Ilk aldiğimdan 56 kat düsmek yerine 56 kat ciksaydi şimdi elonmask ile yarisiyordum :))) insallah hepimizin gönlune göre olur diyelim...

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Rica ederim bereketli kazançlar.. @LosAnarquista60 , her inişinde bi çıkışi elbet vardır, gün gelir unutulacakkadar kazanc sağla insallah hocam..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Olumlu düşünceleriniz için tskler

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:))) bu işler hep olur hocam ben gümüşte 141,60dan buyana bağiriyorum ucuz mal var diye bizim insanimız yoghh dedi.. biz aldık hedefte 154kirlimi ile kisada 169_172verdim.. tepede ise formasyonu 194gelir gelmez ancak sükür utandırmadı.. ancak isabetli atis yapar taşlanir.. yanilgi olur taşalnilir.. buyuzden herkesin kafasi bizden iyi çalısiyor demekki:))duzgun elestiriye tabiki açigiz ancak ha, d, s, ınır bilmeyeni bırakmak kenara iyidir... emeklerinize saglik @calculator hocamda değerlidir heryerden sizde oda takibimde zaten... Amin cümlemize bereketli olsun... gerisi çe, kemeyendir:))gayette başarilisin daim olsun... @Asiii__

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tsk ler takip like hikaye arada esprisine yazıyorum yazdığım yorumlar işinize yarıyorsa başka bi şey istemem
Kolay gelsin bereketiniz daim olsun
Eski yorumlarım ortada onlar la gelsinler eleştiri yapanlar doğruyu bulalım
Bende her şeyi bilmiyorum öyle bi iddiam da yok gördüğüm tekniği yazıyorum diğer arkadaşlar gibi
@calculator gibi isini ciddi yaoan ve diğer takibimde olan olmayan ustalara dikkat etsin sayfaya yeni girenler

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Anladım bu hisseleri ekranıma alıyorum.. metalciyim zaten Altın herdaim olur bende 500tlden beri toplamışligim bulunmakta hatta geri kalan hisselere ufaktan parite deyim suan azar azar gramları... gmstr dede alsatlarım olur... ama coin tecrubem yoktu bunu yazdığiniz iyi oldu uygulayacağim ins... cok tesekkür ederim:)melekler kahvelerini bıraktı bukez. Birin bin olsun. Yani takipteyim hocam seni:))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eski emtiaci olarak yani şu an alıp satmiyirim altin her daim derim
Gldtr gmstr inceleyin @Hanım_Teyze bilir
Btc fazla paran varsa diplerde alıp 2 yada 3 sene beklersen belki bende işlemler vadeli tarafinda
Biste gelince incelediğim yada sorulan hisseleri yazıyorum grafikler de yazılanlara bakın arada nerden nereye gelmiş bazıları hala uykuda örneğin hekts hubvc sise VS karsan?

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aynwn şimdi oldu... umaeım nakit geldiğinde denk düser değerli hocam... beklemdeyim henüz , yüklü tlm gelicek toprakta etmiyor... bi kisim bist , az bikisimda coin dusundum kademeli... birazda belki altin dueuma gore siz nedeesiniz fikrinizi sorsam?

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@ntmen_× altyorum paylaşiminiz bana... ona istinaden hani yazdım...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum