Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 07:14:46
EUR 34.7824 07:14:46
USD 32.3000 07:14:46
ALTIN ONS $2309.2850 07:14:46

Konu: Yeotk

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Şen işini bilirsin... Çok Bir şey olmaz.. xbank endeksi tutuyor 30 50 100 o Kelek yaparsa geri çekilme olabilir ytd

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bereketli olsun.. bende kağıt çok dağa.. gerekli görürsem azalır..

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Evet Ereğli ben bir tane bıraktım oda merko

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Yok be tiyzem yanlıs anlamıssın…
Ellerin dert görmesin

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Fark etmedim. Hangisi kalmış, Ereğli mi? Bereketli olsun hocama @celik2119 saygılar..

Benim şu anda öyle bir niyetim yok. Bir de, benim sepetim hiçbir zaman boş kalmaz. Kağıt sayısı/ nakit miktarı değişir ama her zaman bir miktar kağıt olur.

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bağırmadım yahu :( sen yine bi havalı konuşur gibi oldun sanki, o zaman bana bir tepki basıyor :) Yaşımız genç değilse de borcumuz borç; ödüycez, esas sen bağırma :( bu hafta layk manyağı yapıcam seni.

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Abla baktın mı çelik arkadaş hisselerini vermiş biri hariç

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@LostPassengerr değerli lost masincır hocam grafik onlarca attım ve çoğu hedefine nokta atışı geldi geçti like lara bak 3 u geçmez yani demem o ki acele etme 3 vakte kadar yetkin gelir; ) sn @admin losta ver yetkiyi gör etkiyi bende pc den grafik atamıyorum üyelik şifresi geçersiz diyo istifa ettiğim nikle bu nik aym ip mi kara listeye almis sistem ; ))

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

neden olabilir dersiniz

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Eger komple iade edildiyse demekki alamamışsınız.

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

@ntmen_× üstyorum :)))gayet evet basarili ve taktir ettigim sessiz takipcisiydim hocamın.. ama kisilik olarakta sevdim dogru yoldayiz hocam bugunluk doz yeter sanirim doğuya:))

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Ben yapmadım ki sen matematik falan didin bende cevap verdim nie bağırıon ki şimdi :( benim eski üyeliğimde yaldız olmadan grafik yetkisi verilmişti… valla grafik atamadıkca anlatması zor yav.

@Asiii_ sen nu. muntex şey ne. tmen miydi neydi o hocamla gülmeye devam edin efendim:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sesli güldüm:))evet ya birde öyle söyledi bana:)beklesin daha grafik mrafik atmam ona :))kendi üflesin kendi atsın nefesi yettiğince:)) @LostPassengerr tersim pis hocam kusura bakmayın:)gumusede bistede benzemez...

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

üstat
limak icin alim vermistim
parayi hesaba iade etmisler
niye ki
almamis mi oldum simdi

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Sağolun hocam. Destek olan kimseyi unutmayıp ve elimden geldiğince grafikler ile cok temel seviyede sade sekilde destek olmaya çalışacağım.

Ibzt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ya, bırak şu ağızları yapma bana, sana 4 ve daha fazlası gelirse gözüm mü kalır sanıyorsun? Kalmaz benim :) 1 tane daha versinler diye de uğraşmayı düşünmüyorum, vermesinler, umurumda mı :)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Cz aldın mı ?
Anasayfadaki alsat simülatörü ile Altın alıp sattın mı?
Gün içerisinde ne kadar süre onlinesın?
2 ve fazlası gelirse bana sistemin matematiğini tekrar oturur çözersinz tiyzecim:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sistemin öyle bir matematiği yok ki. Benim üye puanima ve ne zamandır üye olduğuma baktın mı sen? Tek yıldız.. canım çekince görsel atmam için yeterli de bazen layk hakkım çabuk bitiyor sinir oluyorum :(

Mantıken bende 1 tane olması az, ama 1 tane yani..

0BeğenmedimŞikayet

Ibzt ()

İnşallah gelir ozaman hergun bırakırım çayları kahveleri

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Sağolun. 3e destek olun siz. 2 olursa düşünücem 3 olursa kalırım:))
Şaka bir yana yıldız güncellemesi olursa grafik yetkisi gelir heralde diye düşünüyorum

Ibzt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ibzt ()

İki yaldız olmasına destek olalım o halde

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Mersi janum 06pecenekli beni takip etmiyo like ta vermiyo seni takip eder artık:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Doğu grafiklerin okunmuyor dedi ; ) iki okuyup üfledi artık bundan sonra düzelir grafikler nefesi kuvvetli Doğu hocamın:))

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Valla zaten 2 yaldızdan aşağısını kabul edemicem @ntmen_× :) 1 aylık üyelikde 2570 puanla 1 tane verirse daha da duramam buralarda :))

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Eyvallah :) bugün için limitim doldu, yeni günde 3 adetle mukabele edicem.. teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Vertu da en son canak kulp varmış ve o hedefi gelmiş şimdi inişte. 48,78 altında 45,50 ye kadar gelir. Ama günlük de bakarsak suan bir kulp çiziyor gibi 57,65 üstünde kaldıkca 86 lar yol olur:))

@Asiii_ anılmak güzeldir bol bol anın beni tabi:)
@Hanım_Teyze bir tane eksın vardı düzelterek geri vermiş oldum likeını:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ben atinca onun grafiklerini sayfasina c, oinleri uctu:)))kendi atinca bakim neolacak meraktayim :) @LostPassengerr az, cekis, tiriyoruz hocam seni...

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Uyumuyor da bol bol yıldız dağıtmış ad. min elde kalmadı demekki haftaya gelir losta yaldız 3 yada 2 adet sipariş verildi kargoda)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Var ki bi damlacık. 11,60 dan.. çok az diye hiç elleşmedim. İlave için bakayım madem.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Gmstr uzun vade sepette diye tekrar hatırlatayım önümüzdeki yıllar da yıldızı parlar onun
Beraya ufak bi giriş yap istersen ; ) fazla yüklemeden

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum