Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:45:08
EUR 34.7748 14:45:08
USD 32.4684 14:45:08
ALTIN ONS $2337.9850 14:45:08

Grafiği gönderen: celik2119

Bugün işsizlik %4 ve üzerinde gelirse gümüş mavi çizgiye kadar yani 25 dolar a çıkabilir. İşsizlik düşük gelirse tekrar mor çizgiye iner, o da 22.50 dolar yapıyor.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hocam kira sertifikasından ziyade gümüş yada Altın ve daire arasında kaldım, karar veremiyorum

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karabigalı ()

Teşekkür ederim ?

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu bir ürün çeşidi. Birçok bankada benzerleri var. Mesela ziraatte zp6 var.

karabigalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karabigalı ()

Hayırlı cumalar abi bu söylediğin her bankada var mı

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

dolar bazlı kira sertifikaları var. Hem dolar almış oluyorsunuz, hem üzerine yıllık %6-7 kar payı geliyor.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hocam merhaba, yüklü bir yatırım yapmayı düşünüyorum ? Sizce gümüş mü Altın mı yoksa 1 1 daire mi? Siz olsanız hangisine yönelirdiniz ? Çok önemli teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

21.40 harika bir al sat fırsatıymış benim için :))...22.60 kapat 170 dolar

0BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Tepki yükselişi ile tekrar satacagim hocam. 1 aylık düşüş bir miktar yükselir diye düşündüm. Olmazsa da beklerim artık.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Haftalık grafik sat veriyorsa sadece sell işlemi yapıyorum. Sell açmak için 15 dakikalık grafikte sell onayı gelmesini bekliyorum. Ichimoku ile sinyaller

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Sizin kaldıraç lı uşlemde alım takdiğiniz bumu?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Terste kalırsa tekrar alıp ortalama düşürmeye çalışmayın. Yükselişe geçmeden almıyoruz. Biraz erken olmuş. Hayırlısı olsun.

Elif_ömer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Bugün gümüş alimimi sizin sayenizde bekleyerek yaptım. Sayfaya girdiğimde ilk sizin yorumlarınızı arıyorum. Yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O kadar detayı bilemeyiz.

Elif_ömer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tepki mutlaka gelir de 2 yükselir sonra 3 düşer. Yükselişler satış fırsatı olur.

Terste_Kalan için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Çelik hocam tepki yükselişi ons olarak nereye kadar olabilir

-1BeğenmedimŞikayet

Terste_Kalan ()

Tepki gelir mi çelik hocam abd açılışı ile sizce?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alttaki mor çizgiye geldik. Burayı hemen kıramaz muhtemelen

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Hocam Aralıkta 101 bin artışla 9milyon 26bine yükselmiş Jolts. @celik2119

0BeğenmedimŞikayet

Bsumer ()

Hocam bu gün açıklanacak olan Tarım Dışı istihdam veresi ile işsizlik verisini kıyaslarsak hangisi daha etkili olur.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

Hocam işsizlik yüzde 4 üzerinde gelirse alınır mı sizce yoksa başka bişey beklemek gerekir mi

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İkisi arasındaki bağlantı güçlü değil, jolts daha önemli. En sonki jolts verisi çok iyiydi. Jolts yeni açılan iş imkanlarını gösteriyor. ABD'de şu anki işsiz sayısının yaklaşık 2 katı kadar boşta iş var. Bu şartlarda işsizliğin yükselmesi zor görünüyor.

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur5252 ()

Merhaba hocam Altın la ilgili yorumunuzu nasıl olur teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İşsizlik önemli. İnsanlar çalışmak istemezse buna yapacak bir şey yok.

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Biri olumlu diğeri olumsuz gelirse .. onlar için hangisi daha baskın size göre TDI? İşsizlik

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Hocam, persembe günleri gelen işsizlik haklarından yararlanma verisi son haftalarda hep kırmızı ve beklenti geçen aya göre yüksek tutulmuş bugünkü işsizlik verisi için. issizlik artmış işareti olabilir mi bu. tesekkur ederim. @celik2119

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum