Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 15:03:38
EUR 34.7843 15:03:38
USD 32.3419 15:03:38
ALTIN ONS $2298.0300 15:03:38

Grafiği gönderen: Diş_teknisyeni

s.a arkadaslar dikkate alın Ok ile işaretledim kanal Altın a inmedikce bogadayiz ben buradan 50 bin seviyelerinde satis 52 53 arasi iğneli yukselis bekliyorum ondan sonrası dususlerde 32 34 bin bandına yuzde 38 lik bir duzeltme kanaatindeyim ac gözlü olmayın mevcut elinizde olan alt coinlerin yarisina yuzde elli çarpı iki satis girin 32 34 seviyelerinde satis girdiğiniz malla bu seviyelerden boga bitmeden ben beklerim diyerek btc alin ondan sonrası dominans etkisiyle altcoinler stabilize devam edicek btc maliyetleri yükseldi kalıcı olarak 28 29 seviyelerin beklemiyorum o fiyatlara duserse igne olur kalıcı olursa zaten hem piyasaya guven biter hemde boga tuzağı derim btcde 9600 lerde 3400 lerde GAP var mart ilk haftasına kadar bu yazdıklarımı dikkate alin ortalık yangın yeri tecrübe sahibi olanlar eski yaşadıklarınızı unutmayin stop falan sizi kurtaramaz altında kalırsınız... suan alim satim yapılmaz çarpı 2 yuzde 50 satis arkanıza yaslanın bol sans...

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Fırsat bitmez yanı

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Kar gordunmu çık sen bilirsin

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

ben haber var dıye gırdım yoksa nakıttedım ayın 1 ıne kadar o dedıgım yere gırcek de btc sıkıntı

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Defter kalem gece gündüz hafta sonu stop yüzde 3 ler 5ler hatta 1. bucuklara kadar hesabını çıkardım özür diliyorum herkesten benim mantık bunu onayladı öyle bir tuzak varki akıl almıyor vur kac

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bak yanlış anlama işine karışmam kimsenin yıllarca maden ocaklarında çalıştım Urfa ya kadar bilirim herseyin bir püf noktası var çok düşündüm çok hesap çıkardım matematiğim çok iyidir meslegimde var yapmıyorum ama bugüne kadar çok ders gibi çalıştım bunun başka çıkışı yok

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

olan oldu beklıcem artık

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Canım kardeşim saten hata burda yapiliyor burda para kazanmak için ya alıp bekleywcen 4 sene yada benim yaptığım gibi vurup çıkacaksın yoksa bitirir nefis devreye girdimi içine çekiyor

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Canım benim ben alsatciyim günü kurtaririm ondan birden çakma ihtimali var qpi sabaha kadar yuzdec5 daha vermiş degmez yani uykusuz kaldigima

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Ben bazen içimden geleni yaparım uma gibi uma 60dan girdim 180den ciktim geçen kalbim duracaktı belli olmaz cunki ben bazı coinin nerde ne yapacağını biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

aslında haklısın apt 9.35 e cıktı cıkmadım sımdı 9 a dustu oylece bakıyom

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Ben yeri gelir yüzde 5 yeri gelir yüzde 10 a razı olurum npt den çok güze aldım 18de sattım qrtik kafayı toplarım qsil zadelerim gönlümün sultanları saten karda 49 aldığım vardı 57 yapti satmam

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

senın coınler bellı onu nnerden buldun

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Kasaya giren paraya bakarim aniden uma umuda beamx karma karışıktır hesaplardan güzel para

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Benim umurumda olmaz fırsat çok 200k yüzde 20si 15 benim için çok güzel para ya zarar olsaydı ne halt ederdim canım birde onu düşün benkar gordunmu topuk 60 dan alıp 75 den sattım parçalı

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Çok dogru ben beklerim biraz

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

ama api3 almısın ama erken cıkmısın dun

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

suan dunku long var azda stoplu zaten pztesı kanlı oluyo ama

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Hiç acele etmeyelim çok guzel yazmış saten var elimde yarı coin pazartesi yi gorelim

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

elıne saglık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum