Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 20:45:20
EUR 34.8063 20:45:20
USD 32.2804 20:45:20
ALTIN ONS $2324.3050 20:45:20

Konu: Rasyo

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@REŞAT12 okuyun yeniden.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Eksiler giderildi. Emeğe saygımiz var...

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşım TR42 benden belli noktalari çizmemi istemısti ve uzerine atabileceği noktada kademeye başlamak mi yoksabeklemek mi gibi bir başlik atmıs ve uyarmiştim hatta mesajlarini konu baslıği altinda paylaşirsan daha iyi izah edersin yazdim ve her nedense karşılıği eksi oldu tabi ki düzelten de çıkmadi. O grafikte 21.88 i tepki verebilecegi yer olarak isaretlemıs ve iki seviyeyi kalın çizgilerle göstermistim. 5 cent yukaridan da tepki vermeye başladi bekliyoruz. Alim yerlerine gelince dipten tepeye fibonacci cekip 0.5 biraz ustü 0.786 biraz altı destge tutundugu anda alta kirarsa bir onceki dipten olüsu toplanan surekli dip yukselten urununde cogu tutulur aziyla islem yapılir ve agirlikli olarak alinan urun artirilir aksi taktirde zarar edilir her seyi detayiyla sayfamda zaten aciklamıs ve konu başliklariyla da uyarmıştım artik paylasim yapmak istemiyorum zaten bir seye de yaramadı ben her kesin kendi karari diyerek kenara cekilemiyorum bir sey paylastigimda kendimi sorumlu tutuyorum ki bence de dogrusu bu.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Mecburen asagi dogru daha yüklü alim yapmak gerekiyor üstad. 23.80den 10kg aliyorsak 22.50 den 40kg aliyoruz, 22.13 ten 4okg. 21.90 riskine girmek istemedim, ordan da 40kg daha eklemis olsaydim, su anda bile güzel kar yaziyordu.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

8 dolar demesinde de problem yok sonrasinda paylasimi kesti belki de butun iyi niyeti ve nezaketine ragmen gordugu saygisizliktan oyle yapti bilemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Benim zaten öyle bir 8 dolar yorumum yok.. onu biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Takipten ciktigim kişi 8 dolar gelmeden almam 21 doları gecemeyecegini düşunuyorum dedikten sonra mesajlara donüş yapmayan kıymetli üye insaallah saglıgi yerinde olsun bir problem olmasın. Takipten cikiyorim dediğim siz degilsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Iyi günler

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Önceden takip ederdiniz. fayda bulamadıginiz için Takipten ciktiginiz bir kisinin yorumları görmekte istemezsin diye düşündüm . ayrica sayfa içinde bende yorum düşünce ve
analiz okuyorum. analiz yapan düşüncelerini paylaşan kişilerdendiniz. lakin son dönemde uzun gereksiz analiz
harici çok fazla yorum olduğu için bu durumu engellemeyi uygun gördüm.
İyi günler.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Günaydın Reşat bey kardeşim Senin neyini engelliyor? Hayret bu insanlara.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Demekki geri cekilmeler de agirligi asagi vererek toplamamişsinız sık islem yapmissiniz. Ayrica arada NOK JPY CAD güzel firsatlar verdi dolaşmış olsaniz ortama çok düsuk olurdu NOK u 0.8941 de aldıgimda burada grafikle birlikte paylaşmıstim son kademesini de 0.99 a yakın cıkmıs paylasmistim

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Sagolun, belki bir degisiklik vardir diye tekrar sordum, haklisiniz daha evvel de yazmistiniz. 22.40 üzeri trend yukari. Defaatle 21$ hatta daha altini beklemenin formasyon ihtimalleri haricinde tutarli bir tarafi yok gördügüm kadariyla ki o formasyonlar genelde calismiyor. Bugün ise 2 gün evvel aldigim gümüslerin cogunu ciktim, yoksa ciddi moral bozuklugu olur geri cekilmelerde. Ara sira kar alinca alttan daha fazla ekleme imkani oluyor. Ben bu sene al sat yapmasam ortalamam belki 23$ üzerinde kalacakti. Ortalamayi 22$ a kadar düsürebilsem benim icin harika olacak. Hala 22.50$

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ana trend zaten yukari ve su ana kadar herhangi bir dusus gerceklesmedi şu an yön yukari agir basiyor ilk hedefi 23.75 24 arasi 22.48 asagi yonlu kirilirsa 20.70 20.60 arasina kadar igne atip alim firsati vermeden hizla yukari atabilir. Bence yukselis daha baskin paylasımi biramistim ama gene de hatiriniz icin bir kere yazdim. Elde alim yapacak parasi olan düsüslere aldirıs etmeden pozisyonunu korumali yukari tepkiyi beklemeli diye dusunuyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Sadece ciddiye almamani tavsiye edebilirim Resat kardes. Sen düzgün bir insansin. Buna ragmen engel yiyorsan karsi tarafta sikinti vardir. Seni bulmusken sormak isterim, düsüs mü daha baskin gözüküyor yükselis mi?

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi inan ben artık kim kimi neden kafaya takıyor neden tuhaf davranışlar sergiliyor bunları anlayamaz oldum kafa uçtu bende iyice ve bıraktım boş işlere kafa yormayı. Bence sende bırak vardır bir sebebi ne dedim sana, yol herkesin kendi yoludur istediği yoldan gider herkes hür bende onlarda hür bende en temizi budur ben başka bir şey bilmiyorum bundan sonra. :)

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Ben serbes bıraktım abi herkesi kim nasıl istiyorsa öyle yapsın böyle daha iyi değil mi sence? Benim kişilerin teknik tarafları ile pek işim yok sorun yaşadığım şeyler davranışsal tarafları. Kimsenin tekniği ile hesaplaşmam çünkü herkesin kendisine göre farklı takip şekilleri vardır görüş ayrılıkları olabilir bunlar önlemli değildir ve bunlar var diye tartışmak gereksizdir ancak davranışsal taraflarda böyle idare edemiyorum olmuyor. Ben kimsenin tekniğine laf etmesemde bana karşı aynı şekilde muamele edilmiyor bundan sebepte açlıklama yaparken teknik konulara girmek zorunda kalıyorum bu ayrı bir konu tabi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Takmiyorum kardeşim sadece ben paylaşımı birakmişken herhangi bir yorum yazmazken beni engellemesi neni şüphelendirdi. Artik herkes kendi kararini kendi verir sayfayi takip eden herkes bence myildizi takibe alip yazdiklarini okumali

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Sağlık olsun teknik bilgisine bir şey diyemem emek veren bir kişi ancak son zamanlarda sorun yaşadım engelleştik kendisi ile. Kim nasıl istiyorsa öyle yapsın abi çok konuştuk bunları boşver takma herkes hürdür. :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Myıldiz da beni engelleyen kervanina katilmiş

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Burayı bir zaman sonra alta kıracaktır buradan sonra yapacağı tepe bir öncekini geçecek mi yoksa Altın da mı kalacak takip et. Güç kaybı olacaksa tepeler düşük kalıp önce trendin desteğini sonrada yataydaki 88 desteğini zorlayacaktır şahsi düşüncem olarak. Tobo hedefi normalde 95.96 dır ancak formasyon tam çalışması durumunda bu böyledir tam çalışmaz ise burada deklerim olması kaçınılmaz gibi. Bu durumda ons geri çekilsede toparlama yoluna gider fm iptal olursa şayet. Sen kendi takibini de dediğim gibi yap bunlarıda kenarda sakla arada bak hareketler işe eş zamanlı mı değil mi bakarsın aynı şekilde devam ediyorsa izlemeye devam edersin tamam. Tekrar hayırlı geceler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum