Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0741 10:08:23
EUR 34.6693 10:08:23
USD 32.2557 10:08:23
ALTIN ONS $2314.2300 10:08:23

Konu: Üzerine Atabileceği Seviyede Almak mı Yoksa Beklem

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Hayırlı akşamlar

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Tesekkür ederim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Gümüş önce yükseliş mi düşüş mü abim size göre

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardeşim stoch ile kısada hata payi yuksek genelde 0.1 0.2$ tepkide bile al verebiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tamam abi çok teşekkür ederim şuan takibimde olan orası bir direnç ile karşılaşıp geri salarsa orada parça alacağım inşallah duruma göre tabi ne yapacağı belli olmaz

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İftardan sonra gene bakar yapmaya çalışırım inşaallah. İstişare ederiz.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sana gene 3 hakkım dolmuş bir grafik daha yükledim konu başlığından bakabilirsin alçalan tepeler ve dipler Haziran üç aylık kapanışı da görelim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun kardeşim ağırlığı aşağı vererek kademeler iyi girilir ve aradaki fırsatlar değerlendirilirse zaten risk diye bir şey olmuyor Elinde dolar la bekleyen zarar ediyor Haziran üç aylık mum kapanışını da görelim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buda yataydaki hatlar olarak dursun buda iyi emeğine sağlık çok teşekkür ettim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi dediğim tepelerden yatay gelecek hat düzlemde değil. 4h de 8 Şubat tepesinden başlayıp 29 Şubat tepesinden geçecek uzatacaksın hattı şuan temas noktası 89.9 olacak diğer hat ise şuan altta kalan 29 Şubat tepesinden yatay olarak aşağıya doğru uzat son tepeler o hattan dönmüş ama dün 88.4-5 gibi üste attı o hattın grafikte belli şuan geriye salsa temas edeceği nokta ı hat için 88-88.2 olur o 2 hattı çek üstteki hatta tam temas etmedi henüz

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Ben aldim üstad, herkesin risk algisi farkli. Terse düsersek de ilk defa olmaz:)
Herkese hayirli bereketli bol kazanclar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ mesajın önce geldi sonra kayboldu

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@LosAnarquista60 45 dakikalık grafikte pozitif uyumsuzluk var mı?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eline sağlık kardeşim hayırlısı ben de takipteyim iki tarafa da hazırım inşaallah. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tarihinden olacaktı

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eline sağlık abi günlük ve 4h den bakıyorum ben 28-29 Şubat yarinden gelen tepe direncini bugün üste attı bayadır o hattı izliyorum ben buradaki durumlara göre belirliyorum grafikte anlık kısa zamanlıda oluşan noktaları takip ediyorum sıra bir üst dirençte biraz daha geriden gelen tepe hattı 89.9-90 aralığı çıkarsa oraya orası benim için önemli 4h rsi tepede dolaşıyor bi NU oluşsa gerileme gelebilir tepeden düzeltme olarak o zaman parça girecem nasip olursa az üstte almıştım ortalama aşağıya çekecem sonra çıktığı zaman satış yapacam inşallah ama mod düşüş modu hâlâ günlük macd satta gümüşte

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ayrıntılı olarak bir önceki yorumda yazdım çok geniş açıklama ise önceki paylaşımlarımda var
belki bu grafiklerden daha net görülebilir. Rasyoda direnç 89,101 ve 2019 dan beri burayı kıramamış üstteki direnç 97,916 Alttaki destek 76,096 2020 de burayı kırmış onun Altın da 67,758 desteği var buna göre dolar karşısındaki ve TL değerine bakılmaksızın rasyo ya göre gram artırımı denenebilir ve çok yüksek kâr sağlar ben şu ana kadar denemedim denemeyi düşünüyorum ytd.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Düzeltme, 88.9-90 değil 89.9-90 olacaktı

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Önce 24 bandını yoklayacak sonra 23.80 24 te tepki alabilir biraz ancak aşamalı olarak geri çekilecektir tepe 25.77-78 aralığı ile bitmiştir demiştik tepede orada satıp kâr alan şimdi dahi alsa yine kârlıdır ancak az daha sabretmek iyi olur abi tepedede dedim sana kâr alma yerleri 25.5-26.13 aralığı diye rasyo yön yukarıya biraz daha direnç zorluyor 87 den beri yazıyorum 89.4 e kadar geldi 88.9-90 da bir direnç daha var muhtemelen direnç görevi görüp biraz salar geriye beklediğim yer orası rasyo oraya çıktığı zaman gümüşte en az 24 der diye düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günlük rasyo grafiğine baktığımızda alçalan ikili tepeler ve alçalan ikili dipler görünüyor 2020 deki gibi bir manipulasyon olması ve tepe noktayı geçmesi hakinde kademeli olarak dolar ve oradan da gümüşe geçiş denenebilir uzun vade grafiğinden sonuç görülebilir.
Rasyo ikili tepenin en üst seviyesindeyken 7 Şubat 2024 te Altın ons 2034 seviyesinde Rosyonun ikili dip yaptığı 21 Mart 2024 te Altın ons zirvede 2186 seviyesinde Gümüş onsta aynı şekilde 7 Şubat 2024 te 22,15 21 Martta 25,58 de tepe rasyoyu iyi takip etmekte fayda var ve kademeli işlem kaybettirmez derim karar anına yaklaşıyoruz zamanında doğru ve parçalı işlem kaybettirmez diyorum ve grafik başlığını uyarı mahiyetinde yukarıdaki örneklerle hatırlatıyorum derim ytd.

Rasyo ile ilgili ayrıntılı açıklamalarımı sayfamda bulabilirsiniz. 2020 den bu tarafa değişen bir şey yok. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi buradaki düşen takibimde biliyorsun aynı grafiğin anlık durumuna bi bak nereden dönmüş. Açıp bakma ihtimalin var mı bilmiyorum ama fırsatın olursa pc açılırsa bakarsın güncel haline.

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Tamam Reşat abi sen nasıl istersen öyle devam et. Ben grafikleri takipteyim çizdiğin grafikleri.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim o kirmizi cizgiyi geriye dogru uzatırsan 1823 e kadar alım firsti vermiş ya sonra bu konuda ben stratejimi daha once paylaşmıstım. 1940 asağisi alim yeri yazdım sayfamda var 2150 uzerinde de satış fırsatı verdi ben gereken her seyi yazdım artık bir sey paylaşmiyorum isteyen sayfami geriye doğru inceleyebilir. Bilgisayarlarım da zaten su an arızalı

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Hayırlısı olsun diyelim kardeşim.

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

@Bjk_35 abi bak buradaki destek hattını alta kırdı altın ons ve şimdi tekrar bu hattı test ediyor tam temas sağlanmadı henüz ve ters flama var grafikte ben takibe devam ediyorum bakalım buradaki durum ne olacak? Gümüşte buraya göre şekillenir diye düşünüyorum iyice olumluya dönerse burası yırtar belki ve devam eder biraz daha ama burası tahmin ettiğim gibi devam ederse zor gibi.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi buradaki destek hattı alta kırıldı şimdi test etmek için tekrar yukarıya çıkıyor bakalım onay alıp geri döner mi alta yada tekrar içeri atar mı takibe devam. Sen nerdesin sesin çıkmıyor ya?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@TR42 bu başlığı senin takip şeklini ve stratejini göstermek için yazmıştım.
Mesajlarını bu başlık altında yazarsan daha iyi olur.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

altın onsta takipte olduğum destek hattıdır. Hatırlatma yapıp sonra çıkayım dedim. 2015-16 anlık destek seviyesi dediğim yer burası yani ve 2009-2007 bir alt noktalar 2007 fibo 2009 ise yatayda önemli gördüğüm destek direnç hattıdır. Destek hattından ve bu alt noktalardan destek alamazsa işler değişir az evvelde dedim. Tabi benim takip sistemime göre böyle başkası nasıl takip eder bilemem.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum