Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:00:00
EUR 34.7748 10:00:00
USD 32.4684 10:00:00
ALTIN ONS $2337.9850 10:00:00

Konu: Üzerine Atabileceği Seviyede Almak mı Yoksa Beklem

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Yorum düzeltme, nokta olacaktı orası özür

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi 2 noktadan fibo çektim yeni hedeflerim onlar benim bu 2 noktalar şöyle,
1 - 25.77 tepsinden 24.32 dibine fibo 1. Hedef 26.67 (buranın üzerine yerleşti) 2. Hedef 28.12
2 - 27.33 tepesi ile 26.28 dibine fibo 1. Hedef 26.99 2. Hedef 29.04

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi 2 noktadan fibo çektim yeni hedeflerim onlar benim bu 2 bokta şöyle,
1 - 25.77 tepsinden 24.32 dibine fibo 1. Hedef 26.67 (buranın üzerine yerleşti) 2. Hedef 28.12
2 - 27.33 tepesi ile 26.28 dibine fibo 1. Hedef 26.99 2. Hedef 29.04

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Güzel kazanmana sevindim kardesim. sabir her zaman en iyi meyvedir. Insallah daha cok meyvesini yersin.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ senin verdiğin değerlere göre ve trende göre 26,92 25,44 parçalı alım yapılabilecek seviyeler gibi görünüyor.
@LosAnarquista60 Teşekkür ederim çok kazandırdı. İnşaallah herkes kazansın çabam ona avlanmasınlar. Ben de aynı fikirdeyim seneye belki.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatırlatma konu başlığı göz önüne alınarak paylaşımlarınızı bekliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatma.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

O değil abi bak şimdi Altın a yorum yapacam o işte onunla bu en son güncel olanı birlikte aynı yerde paylaşabilirsen eski halini yeni halini görmüş oluruz aynı yerde ve ne demek istediğimiz daha net anlaşılır diye düşündüm zahmet olmazsa tabi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfaya paylaşırsan faydalı olur.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi tam noktaları verecem sana şimdi. 4h grafiğinde
1. Noktayı 29 Şubat 13:00 mumu tepesine 91.007 ye
2. Noktayı 12 Mart 16:00 mumu tepsine 89.824 e koy ve bu çizgiyi 22 Mart 08:00 mumu tepesinden 88.784 den geçecek şekilde ayar la bu üste kırdığı hat dediğim diğeri ise
1. Noktayı 8 Şubat 01:00 mumu tepesine 91.815
2. Noktayı 29 Şubat 13:00 mumu tepsine koy ve uzat bu çizgi şuan direnç ve şuan son mumun üzerine baktığın zaman temas noktası üstte 89.924-34 gibi 4h de bunu çizip atabilirsen iyi olur diğerleri tam çıkmamış yani 2 hat olacak birisi altta kalıyor diğeri direnç olan hat bahsettiğim noktalara tam koyarsan çizgiyi belli oluyor zaten

0BeğenmedimŞikayet

Rico_ ()

Bende 24.50 bekledim beklerken hep parça parça aldım ama

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ufak bir parçada bende var 24 insede eklesek dedik inmeyince eklemedik 25 ve biraz üzerine bir atak bekliyorum

Rico_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rico_ ()

Geçen hafta parça parça aldık aldığımız seviyeleri bazıları geçti bazıları eşitledi ne olacak bundan sonra gümüş :))

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eyvallah abi çok sağol teşekkür ederim senin kadar tecrübe sahibi değilim görebildiğim noktaları yazmaya çalışıyorum o kadar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne istersen başım gözüm üstüne yeter ki stratejini tam anlat ki insanlar fayda sağlasın tek derdim o, benim göremediğimi belki sen görür belki daha iyi sonuca ulaştıracak şekilde anlatabilirsin. Yt.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi sana daha fazla detay vereceğim birazdan tamam buda tam çıkmamış

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim 29 Şubattan en yakın tepeden tuttum 4 saatlik bu şekilde farklı bir şey istiyorsan onu da ekleyelim açıklamasını yaparsın.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi 29 Şubat mum tepesinden başlasın mumların tepelerinden gelsin hat tam tepeden temaslı diğeride aynı şekilde olsun

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ Rasyo anlık takip olarak başlık gene çıkmadı buraya bir daha yüklüyorum kim ne diyor belli olsun farklı bir şey istiyorsan belirt daha iyi hale getirelim açıklamanı yaparsın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Onu hiç kullanmadim ama eskiden bulut kullandirdim.

Ben indikatörleri hareket olduktan sonra değil harekete baslamadan ya da bitmeden kullaniyorum.

Rsi bolinger macd sma suan 4 tanesine daha cok bakiyorum.

Ornegin macd al sinyali verdikten sonra degil al sinyali ne zmaan verebilir diye inceliyorum.

Rsi da 240 bar kullaniyorum dusus hizina gore rsi de geri çekilebilecek noktayi onceden tespit edebiliyorum. O noktaya geldiginde donebilir ya da dusus devam edebilir bunu da 1 dakikalik grafikle destekliyorum.

Smalar da 1 dakikaliktan itibaren duzenli kontrol ediyorum. 1 dakikalik yukari dondugunde 3 e bakiyorum 3 yukari dondugunde 5 e bakiyorum. Tum zaman dilimlerinde kontrol ediyorum. Boylece bana nereye gidebilir ya da nereye dusebilir iyi kötü bilgi veriyor.

Aslinda indikatörler yardimiyla durumu tahmin ediyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Biraz da gümüs almamak icin platin aldim, gümüsün düsme potansiyeli asiri derecede yüksek, platin öyle degil. 890 yapiyor, aksama geri 900-910 yapmis. Azimsamasam hergün para kazanmistim.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad platini 890'dan aliyorum 900'den geri versem bile %0.40 $ kar yaziyor. Platin alimlarim agirlikli 890-900 arasi. Su an maliyetin üstündeyim. Yarin duruma göre degerlendirecegim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Platini satarken dolar artırıp daha sonra bir önceki aldığın rakamın üstünde alırsan Yataydayken başka bir yerde açığı kapatmazsan kârdan zarar edersin Sattığın rakamın üstünde almaz dip yükselterek sıçrama yapar dip daha da yükselirse eksiye düşersin uzun vade de paran pul olur ki platin de sıçrama potansiyeli var bunu ne zaman yapacak belli değil. Çoklu takip yapılamıyor ve başka yerde değerlendirilemeyecekse uygun seviyeden ağırlığı aşağı vererek kademeli olarak aşağı doğru artan oranlarda bir miktar platin alıp yatmak daha mantıklı gibi Platin sıçrama yapar ve gümüş platinden çok geride kalırsa kademeli olarak gümüşe geçilebilir tersi de yapılabilir gibi en önemli olanda konu başlığımızın maksadına uygun ara işlemleri kaçırmamak için tedbir olarak girilen parçalarda daha aşağı gitme ihtimali olan yerde biraz da dolar artırmak ytd.
@LosAnarquista60 işlemlerde bakış açım diğer alımlarda da böyle ki dolar artırmak bence uzun vade zarar garantili. Şu ana kadar yaşanan gerçek bu. Gösterge ile ilgili paylaşımlarınızı bekliyorum ben daima daha fazlasını görebilmek için bazen ortaya konulan analiz metodları ve sonuçlarına bakıyorum. İndikatörlerin genel itibarıyla yanılttığı ve işlemi geciktirdiği kâr fırsatlarını kaçırttığını düşünüyorum.
Analiz metodlarından bence en çok işe yarayanlardan biri onu da Myıldız tavsiye etmişti en çok onu Linear Regresyon Kanalı ve trendi takip ediyorum. Ytd.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Normalde buralardan yukari bekliyordum ama tepkiden öteye gidemiyor.

23.8 e kadar dusus olur belki suan net bir görüntü yok. Dün yine grafik pozitif uyumsuzluk yapti yukari döndü ama 24.7 bile geçemedi.

Piyasada çok baski var belirsizlik yaratiyorlar hatali islem yapilmasi icin.

Yesmar_yesmar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Hayırlı olsun abi

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bereketli olsun, ben de bugün 890 ekledim, risk

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

901 den aldıklarımı dün 912 den sattım
Full dolar

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Hayirli aksamlar kardesim, platinler duruyor mu? Saglam tut onlari

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum