Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 08:31:53
EUR 34.9839 08:31:53
USD 32.2051 08:31:53
ALTIN ONS $2414.8350 08:31:53

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

gümüş ons özelinde

22,7555 ile 23,2927

bu iki rakam çok kritik görünüyorlar.

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Zarara mal satmam ben asla. Kimseye de önermem. Stop los tek kağıtda işlem yapanlar yapmaz. Çok kağıt da işlem yapanlar yapar ya da full alanlar yapar. Ben niye zarara satayım ki. Düşüşlerde alır alır alırım. Kaparım ekranı sonra kar ile satarım. Dediğim gibi tercih meselesi ve Risk yönetimi

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Portföyünü kademe için 20 ye bölmen lazım ki dört beş çeşit kağıt alabilesin. Bunu yapmaktan sa portföyü 4 e bölüp tek kağıt almak ve olası düşüşlerde kademe yapmak matematik biliminim gereği olarak doğrudur. Diğeri fantaziye giriyor

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Keşke borsa kapanisa yakin gmstr ye gecseymisim 10k farketti, saglik olsun. Umarim yarin onslar toparlar

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Doğrudur tercih herkesin kendisinedir ve ben borsada sepet yapmıyorum yapmayacağım da çünkü sepet demek dağılmak demektir. Tek kağıt terse düşünce no problem ancak fakat ama lakin aldığın 5 kağıt 10 kağıt hepsi aynı anda tufana yakalanıp terse düşersen çok problem. Hangi birine kademe yapıp kurtaracaksın. Psikoloji dayanmaz maddiyat dayanmaz. Dediğim tufan da her yıl en az 2 veya 3 defa oluyor. 1 kere bile yakalansan bir yıl boyunca düze çıkamazsın. Hayat bir matematiktir ve matematik asla yalan söylemez.

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... tamam kardeşim verdiğin bilgiler için çok çok teşekkür ederim... emeğine sağlık Allah işini rastgetirsin...
... iyi akşamlar...

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Borsada ben tek kağıt alınıp satılmasını öneririm kardeşim. 3 ve üstü çok fazla kağıt alıp sepet yapmak bana pek makul ve mantıklı gelmiyor. Endex tepeden aşağıya bir saldı mı ne var ne yok Alaşağı ediyor çünkü. Kademe sayısı minimum 4 olmalı. Thü

d_r için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... varsa bir Hakkım helali hoş olsun... yeterince yardımcı oluyorsun zaten iyi' ki varsın.. bu gün içinde son bir sorum olsun kağıtlarda kademe anlayışı nasıl olmalı ve ne kadar bir işlem hacmi ile baslamalı...

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Helal olsun kardeşim sen de hakkını helal et. Ben de her daim login olamıyorum zaten iş güç vs vs vs

1BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... emeğine sağlık kardeşim hakkını helal et seni çok yordum.. geç cevap yazdığım için çok çok özür dilerim.. biraz yoğunluk var bu aralar...

... dofer için ise tavsiyene
uyacagım..

.. sevgi ve saygılarımla..

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

dofer 32,20 direncine kadar çıkış kanalı açık kardeşim alım için 25,50 desteği var ve genel olarak yeni halka arzlardan uzak durmanı tevsiye ederim. Ayrıca inşaat sektörünün durgunluğunu da düşündüğümüzde en azından konut kredilerinin düşmesine kadar inşaat ile ilgili şirketlerden de uzak durmak gerekir. Kısada gelirse 25,50 yi sen bilirsin ama t hü

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

puan yükseltilmesi borsaya yarar usd try yi çok fazla etkilemez kardeşim. Usdtry de düşüş için tcmb nin döviz alımını durdurup yüklü miktarda döviz satışı yapması lazım ama yaparlar mı yapmazlar mı bilemeyiz. Görüntü ve söylemlerine bakarsak yapmazlar ama burası türkiye 24 sat içinde öyle olmaz şeyler olabiliyor ki malum yani. Bir de Tcmb başkanının da katılacağı 50 trilyon hacimli bir toplantıdan bahsediliyor. Bu pastadan bize ne düşer ne gibi anlaşmalar yapılır gündemi takip etmek gerekir.

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Çok teşekkür ederim abim benim

MAVOREMA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MAVOREMA ()

Ben hoca filan değilim Kimsenin zarar etmesini istemem o kadar. Değerli tecrübeli arkadaşlar var onların yorumlarını harmanlayıp benim için en uygun olanını yapmaya çalışıyorum. Sizin sayenizde hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yesmar_yesmar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... bende iyiyim çok sağol teşekkür ederim.. OK bunları takip edeyim... dofer için ne dersin... aşağıdaki yorum da Kartal süzülebilir diye bir yorumun var... modd'ysin puan yükseltmesi pozitif etki eder mi...

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Tamam abi teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Haklısınız hocam
acemeyim
İnşallah öğreneceğim

0BeğenmedimŞikayet

MAVOREMA ()

Kardeşim usd herkes kullandığı için dedim. senin bankan hangi yabancı para ile parite yapılıyor ise ve hangi para birimine güveniyor isen onun ile parite yap. Tl ile al sat yapmak çok riskli ben yaşadım kaçırdın mı toparlayamıyorsun yeniden alım yapmak için karını verip alabiliyorsun. Tabi ki tercih sizindir. Fikrine sayı duyarım. Saygıyla.

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

merhaba kardeşim iyiyim sağolasın sen nasılsın. borsadan kağıt soruyorsan halkb conse ve huner bakabilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

en doğru karar kendi verdiğin karardır ancak fakat ama lakin eğer alıp satacak isen ve borsayı da hiç düşünmüyorsan tl bazlı değil usd bazlı alıp satmakda fayda vardır. Elindeki 10 birim tl yi 15 birim etmek de bir mağrifettir ancak elindeki 10 birim usd yi 15 birim yapabilmek en doğru mağrifettir ve asla ikisi aynı şey değildir. t hü

1BeğenmedimŞikayet

d_r ()

.. merhaba kardeşim.. nasılsın iyi'sindir inşAllah... Uzun bir süre'den sonra TL'ye geçiş yaptık
malum yerden hesabı kapattık.. bir iki hafta TL boşta kalacak var mı bir önerin fikrini almak isterim..

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Haklısınız ama dolar a güvenmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

MAVOREMA ()

Kardeşim benim aklim bana anca yeter ancak önceleri bende tl ile al sat yapardım kaçırdım mı bir daha yakalayamıyordum. Neden usd ile parite yapmıyorsun ki. Kaçsa bile elindeki ya usd olur ya da metal onlarda yükseliyor her halükarde. Nacizhane fikrim. Saygıyla.

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Full TL deyim abi
Daha birşey alamadım

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bişey değil arkadaşım naptın aldın mı ilk kademeni yoksa hala full usd de misin?

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Eline sağlık abi

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Sagolasin hümanist kardes

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Eregli, Sise, Mgros güzel para kazandirdi, geri verdik para tl'de kalsin istemiyorum, gmstr ekledim. Aslinda borsa yarin da yesil olma ihtimali yüksek ama onslar icin kader ani:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum