Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0760 08:06:52
EUR 34.8151 08:06:52
USD 32.3342 08:06:52
ALTIN ONS $2310.3750 08:06:52

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

gümüş ons özelinde

22,7555 ile 23,2927

bu iki rakam çok kritik görünüyorlar.

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Hocam bir parça alalım mı
Yoksa bekleyelim mi
Nereye kadar düşer

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Dusen bicagi tutmuyoruz hala hocam

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Hocam veriyi siz nasil deyerlendiriyosunuz

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Mesajınızı çok geç gördüm çok teşekkür ederim arkadaşım. Tartışılacak konu vardır tartışma götürmez de konu vardır. Var olun sağ olun

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Hayırlı geceler abim

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bu yoruma şapka çıkartılır.
Alkışlanır.
Eyvallah denir.
Takip edilir.
...
Maraza çıkarılmaz.
Akıl öğretmeye kalkılmaz.
Bi de şu tarafından bak bile denmez.
Yolda eski olduğu her halinden belli olan bu tarz yorumcuları ses çıkarmadan, efendi gibi izlerseniz ne âlâ, kazanırsınız.
Yok üstünlük taslamaya kalkarsanız öğreneceğiniz bir sürü şeyi daha başlamadan kaybedersiniz.
...
Yapmazlar ama, ola ki herhangi bir kağıdın ismini söylerlerse takibe almakta yarar var.
Alın da demem almayın da.
Finansal okurluğu olan biriyseniz nereye bakmanız gerektiğini bilince, zaten sorun yok.
Değilseniz size birkaç soru soracağım:
Yatırımı oyuncak mı sandınız?
Kurtlar sofrasına her oturan kurt mudur?
Davet edilen tavşan kurtlara yemek olmaz mı?
Vesselam...

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Gümüsten biraz kazanirsak benim favori hisselere yine devam edecem. Gmstr 1/1 fiyatliyordu daha yilbasina kadar su an 22,66 Tl ye denk geliyor grami. Altins1 tam bir kazik.

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Borsada endex bistusd 2,95 3 yolcusu ve 9800 hedefi var. Gümüş ve Altın globalde ayrı borsada ayrı. Globalde artarken borsada düştüğünü gördüm ben. Ya da tam tersini de gördüm. usd trt ayağı 24 saat ons ayağı da 24 saat çalışan mal akşam saat seni 18:00 da kapatıyor ve bu bana ters geliyor. Hayat devam ediyorsa devam etmem lazım. Kendi kendimi neden tek ayak üstünde bekleteyim ki. Bu sebeple borsada emtia ile ilgilenmiyorum ben asla

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bugün tam tersi oldu iste kardes. Kapanisa yakin benim kagitlar %1,5 daha yükselirken gmstr %0,8 düstü. Aslinda ben de yazdigin gibi yapiyordum, kapanisa 10 dakkika kala alip sabah ilk seans bitmeden geri veriyordum. Bu sefer böyle denk gelmis. Sanirim borsa yarin da yesil olacak

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Ben bu platformda kimseyle tartışmam kimsenin doğrusunu da sorgulayıp irdeleyip boşa çıkarmak için uğraşmam arkadaşım. Senin doğrun sana benim doğrum bana. Sana dar gelen bana bol gelebilir. Sana bol gelen de bana dar gelebilir. Benim risk algım ve Risk eşiğim bana özeldir. Ben kağıt sevmem. Ben dağınıklığı sevmem. Ben kıskaca girmeyi sevmem. Kendi fikirlerimi zikrederim ve başkalarının fikirleriyle zikirleriyle ilgilenmem. Kimseyle inatlaşmam. Kimseyle yarışmam. Sizinle de inatlaşmayacağım. Bu minvalde

Sizin doğdunuz size

Benim doğrum bana vesselam

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Borsada akşam kapanış öncesi al sabah sat bu bile büyük kazanç veriyor arkadaşım. Ons lar yarın ki usd verileriyle yeni kanal açar kendisine artık

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Doğru 1 tane değildir ancak fakat ama lakin Kişinin doğrusu 1 tane olmalıdır. İyi akşamlar

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum