Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 17:10:11
EUR 34.7667 17:10:11
USD 32.3633 17:10:11
ALTIN ONS $2360.4100 17:10:11

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

orge konsd. dan (dikdörtgenden) çıkış ta son denemesinde upper trend line temas etti ilk seferde red yedi yeniden deneyip kırmasını bekleriz

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"orge" yeniden upper trend line denemek için koma duvarını delmeye çalışıyor bu son hakkı

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

orge destek buldu taban görmeden yukarı isteği sürüyor

0BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Abi haklisiniz işleme sadık kaldım inşallah ekmek yeriz tepkisinde. Allah razı olsun bozulma olmadı inşallah o dediginiz yere doğru yarın gider . Hayırlı akşamlar

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

most daha güvenilir geliyor bana belkide alışkanlık bilmiyorum

robespierre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

yapmayın bu şekilde kendinizi harab edersiniz

Marangoz_Ustası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

robespierre ()

günlük alsat için bu daha uygun herhalde. mesela brsan'da bir saatlikte 520'de al vermiş ama most halen al vermedi.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bizde alıyoruz ama çıkış yeri belli olacak şekilde bu piyasada al yat olmayacağını defaatle hatırlatıyorum yaptığımız düşüşlerin tepkilerine plan kurmak sadece bugun 9 işlem açtık mesela

mozlesen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

arada ona da bakıyorum

robespierre için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Abi borusuna da bir el atsan kızma valla hepsi gitti o gitmiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

mozlesen ()

Hocam yataşta 27 yi beklemeden 30 dan almıştım takip için sabırsızlık edip. Ordan öyle bir kazanım elde ettim kendimce. Hoş daha aşağı gitti ama orgede kendimce en dibi bulmaya çalıştım. Şimdi 53 lerde alsam 52 lerde stop olacam 50 ler gelecek bu sefer kendime kızacam. Bu iş gerçekten psikolojini yönetebilme işi.

0BeğenmedimŞikayet

robespierre ()

asrn hocam, sen most yerine ut bot alerts kullandın mı?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

o kadar olur

0BeğenmedimŞikayet

mozlesen ()

Öğrenmek için hocam. Hocaların çizdiği şeylere bakıp yorumlamaya çalışıyorum. Şimdi tekrar bakınca gördüm ki 53. xx lerde destek çizgisi varmış sanırım.

BuNickTamYirmiAltıKarakter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiAltıKarakter ()

Çok hisseye bakarsan sabredemezsin kendi hissene bak ya huu gelir sırası

0BeğenmedimŞikayet

mozlesen ()

49 ları beklerken tavana gidiyor sanırım.

1BeğenmedimŞikayet

mozlesen ()

Mumlar lower trend line a temas edip upper trend line ı kırmak için harekete geçecek diye anlıyorum hocam. Doğru mudur?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum