Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 10:22:12
EUR 34.7667 10:22:12
USD 32.3633 10:22:12
ALTIN ONS $2360.4100 10:22:12

Konu: ...

kendime not.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Beklemeye devam hocam

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam iyi akşamlar, nasılsınız? Hocam endeks hakkında görüşlerinizi, bizim hissemiz hakkındaki görüşlerinizi müsait olduğunuzda yorumlarsanız memnun olurum. İlginize teşekkür ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam lütfen 12 18 ay aralığındaki hedefleri söyleyin, moral olsun. İlginize teşekkür ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

SNZ ()

Hocam merhaba nasılsınız sasada 2 yıldır karım yok satış yapmadım ve düşüyor 2024 mayısta bedelsiz olursa 2024 sonu tl olarak hedefiniz nedir sasada saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam lütfen hedeflerimizi verin de moral olsun

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam bir tüyo verirmisiniz. Yani 12 ile 18 ay aralığında fiyat öngörünüz nedir? Ben sürekli lot alımı yapıyorum. İnşallah sonumuz güzel olur. Tam 24 ay oldu tek lot satmadım. İlginize teşekkür ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

borsanın geneline yayılan hacimsiz acımasız bir satış oldu bizim tek silahımız sabrımız artık dibi iyice sıyırıyorlar 500 günlük ortalama Altın a gelmesini yada kalıcı olmasını beklemiyorum ( 36 TL) hedfimizde hiç bir degiiklik yok kısa vadeli dalgalanmalar olabilirz hedef fiyat olarak 12 -18 ay aralıgında yeni trend başlatmasını bekliyoruz bunun içinde dökebildigince dökmeye çalışıyorlar.. bu hareketler dogum sancısı gibidir hisselerde kaçan balık büyük olur sabırla beklemeye devam x2 - x3 yaparak da kurtulamaz bizde :) hedefimizde hayalerimizde büyük ßoL Şanss

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam iyi akşamlar, bizim şirket hakkında dusuncenizde bir değişiklik var mı? Patron satış sonrası hisse düştü. Bilgi verirseniz sevinirim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam iyi akşamlar nasılsınız? Hocam bizim hisseler için görüşleriniz devam ediyor mu? Hisse satışı oldu, çok düştü.. hala hedeflerimiz geçer limi Hocam. Teşekkür ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam hayırlı günler sayenizde bende sasa aldım sizi takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam dolar bazlı kanal hedefini söyleyin lütfen. Biraz moral olur:) saygılarımla. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Merhaba hissede düşüşün bittigini artık yükseliş trendinin hazırlıklarının da sonlarına gelindigini hatta yeni trend başladıgını düşünüyorum açıkcası sadece sert olmaya soft bir trend olabilir 1 yıldır içinde oldugumuz üçgenin kırılmasıyla hareketin sertleşmesi beklenir. yavaş olucak ama tatlı olacak bu sefer :) bir çok insan bu yükselişe inanmayıp ıskalayacak 1 yılık süreç de yaptıkları psikolojik baskı büyük balığı kaçırtmak istiyorlar insanları maliyetine gelen yada az bir karla satan çok olacak dır.. bizim hedefimiz dolar bazlı kanal zirvesi olacaktır onuda şimdiden söylemeye gerek yok :) ßoL Şans YTD

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam iyi günler nasılsınız? Endeks ve bizim hisse hakkında orta ve uzun vade düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum.. ilginize teşekkür ederim, saygılarımla. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam eski hissemiz şaşalı günlerine döner mi sizce. Çok yordu inşallah 2024 içinde 170 seviyelerine geliriz. Siz umut oluyorsunuz.. çok teşekkür ederim. 2 senedir sizinle tek lot satmadım. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

maglesef endeks ralisin de bizimkisi düzeltme yaptı sıkıcı bir süreç hepsi bitecek ama çok sabırlı olmamız gerek bu süreç de artık dip çalışması yapıp bitmesini bekliyecegiz şuan 40-42 bandında bu sürecin yaşandıgını düşünüyorum..

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba nasılsınız? Paylaşım yapmayınca iyice moralimiz bozuluyor Hocam.. ilginize teşekkür ederim. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum