Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 19:16:06
EUR 34.8238 19:16:06
USD 32.3379 19:16:06
ALTIN ONS $2301.8900 19:16:06

Grafiği gönderen: glbalkriz

Sıva5 li merakini gider 33.600 eklemisim hatta 10.000 Gr yerine 10.000 dolar karşılığı gram almışım yapıyorum böyle hatalar

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dost; Bank of Amerıca sağolsun.. Oraya temkinli yaklaşıyoruz malumun.. TCMB nin 500 baz puan artışı beklenen..35 e çekip 2 250 lik artışla yılı 40 la kapatacaklar bence.. Piyasa TCMB kararını bekliyor da ortam malumun.. Şu an herşey sarıkızın lehine.. Bereketli olsun gümüşlerin.. $/TL desteği ile umarım hedefine ulaşırsın:))YTD.. (Selcoın'i takibe al en azından teknik olarak yanılmazsın tercih senindir)YTD..

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

bugün yeşil borsa hayırlısı bakalım ama fed pas ihtimali yüksekken bizim mb nin tahmini 250 baz faiz artışı beklentisi varken bu emtiaların ralli yapması gerekmiyor mu? Gümüşüm olunca ralli beklemek hakkım=))

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Piyasalarda fırsatlar bitmez dost.. Endeks düşüşü majör hisselere yaramaz bizim onlarla işimiz yok malumun yeter ki fiat almayı düşündüğümüz levellara gelsin:))

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

akla zarar bir kazanç 800 bin liran 8 milyon olmuştu

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

1.5 yıl tutmuştum dost.. Hiç satmasam 8 olmuştu 100 TL.. Hedefime gelince beklemeyi sevmem malumun.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

8 den aldığında ne kadar süre sonra 30 oldu

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

104 leri gördü şu an 90 TL..72,70 ana desteği var.. Gelir ise hazır tetikte bekliyoruz dost.. Çok güzel bir hissedir.. Zamanında 8 lerden alıp 30 larda satmıştım.. Vay be ne günlerdi:))YTD..

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

baktım 92 lerden 96,85 e çıkmış 2-3 günde doğru mu

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Güvenli limana kaçıyorlar borsadan çıkıp sanırım

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Kordsa'yı bir takibe al.. Beni ben yapan hissedir.. O bizim starımız olacak inşALLAH.. Bir incele grafiklerini dost.. Asla ve asla YTD..

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Tamam nasip İnşallah

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

usd bazında önemli bir dirençte idi, tl bazında da dirence gelmişti.. sa. vas ortamı borsalar için olumsuzdur.. mb nin yüksekçe bir faiz artışı yapması beklentisi var - bu da olumsuz etkiler. Benim bildiğim sebepler bunlar.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bank of Amerika iyi çalışıyor bu aralar.. Yabancı girişini bırak çıkışı var.. Yerli 8500 üstüne atamıyor.. Bir de bu halka arzlar malumun parayı emiyor v. s..7300 bölgesini gördüğüm an düğmeye basarım güzel insan:))YTD..

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

bana da düştü bildirimime

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Anladım bakalım neden bu kadar düşüyor 2 gündür bu düzeltme mi batış mı aklım ermedi

1BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Zamanında 10 belki 15 banka kısa zamanda batmıştı

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Yorumum şirket ismi yazınca malum sayfaya düşmüş dost.. Gerçi yakın gelecekte oradan yazarım sana:))

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Ör. Aselsan batarsa ceketi alır başka ülkeye gideriz dost kafanı yorma:))ytd..

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Riski olmayan yatırım aracı yok desene batması imkansız şirket yok mu vardır =)

Neco42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Ocak ayında 10 binli seviyeleri görürüz Bist'te.. Umarım:))YTD..

1BeğenmedimŞikayet

Neco42 ()

Elinde hisse olduğu sürece BIST güvencesinde aldığın hisse firma batarsa comolokko

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

İnşallah gümüşe kalp dayanmıyor bazen bi siftah yaparım vesile olursan

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Fiziki altını saklama konusunda sıkıntılısın ya.. Hisseler sağlam yerde..5 hisse de belirledim olası düşüş adına dost.. Eli kulağında takipteyim yazarım sana.. Gümüş stresinden kurtarayım seni:))YTD..

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Borsaya girince bankalar devreden çıkıyor mu bilmiyordum

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Parayı oraya park ettik mi kafa rahat dost:))

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Anlamadım neden

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Mrb.. Bist 7300-7500 bantına gelir İSE; Banka banka gezmene gerek kalmayacak dost.. Anladın sanırım.. Bol şans:))YTD..

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

anladım güvenlik açısından hata ettim belki bilmiyorm 23 ü kırar mı zeyce gümüş

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Herkes milyoner oldu zaten euro Dol=)

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Onu tanıyan olursa bundan sonra çok akrabası da olur :) @glbalkriz

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum