Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0886 21:54:26
EUR 35.1194 21:54:26
USD 32.2379 21:54:26
ALTIN ONS $2380.1800 21:54:26

Konu: Yeotk güncel

yeotk 234 aşağısı yaparsa 220 ve 204 civarı iniş yapabilir. 260 üzerinde kalmazsa endeks inerse alt rakamlar takip edilebilir
En son 166 dan start almis bi hisse için dikkatli olmak lazım 260 uzeri kalsa 316 civarı yapabilirdi
Al sat tavsiyesi değildir)

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

anladim hocam tofas da 300 u kiramiyor bir turlu diger otomotiv sektoru yurudu gitti bu kaldi

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim hocam elinize sağlık içlerinden birtek trılc degerlendirebilirim, diğerleri katılıma uymuyor.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Vkgyo diplerde 2.10 stoplu 1.80 destekli 3 60 hedefli orta vade de
5 e kadar takviyeli zoren olabilir
8.30 stoplu takviyeli vakfn takip
12 30 aşağısı olmazsa trilc fena değil
48 den inerse 46 civarı sise olabilir bunlardan hoşunuza giden varsa fazla yuklenmeden alınabilir
Sise ve vakıflar uzun vadedir ani yükseliş şansa kalır

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam grafiklerde diplerde gorduklerinizi paylaşırsanız çok güzel olur, bizlerde değerlendirmiş oluruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kolay gelsin bol şanslar bereketli kazançlar olsun

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Odastan eminim hocam o 17gelecek ama öncelik 13.520 üzerinde kalırsa alacağım bir türlü kalmadı. tesekkur ederim ellerinize saglik

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İyi haftalar
Orge 60 dan inerse 54 ve 47 riski olabilir 29 dan start aldığı için biraz tepede sayılır 63 üzerinde kalırsa 88 lere artar daha öncede benzer bir yorum yapmıştım
Odas ta 11 asagisi riskli olabilir 11 aşağısı 10.40 ve 8 ler taban fiyatları 13 uzeri kalırsa 17 lere artabilir teknik görüntüsü bu şekilde

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Astor viop tarafında da aktif ve biri yüklü long açtıysa onu devre dışı edene kadar inebilir
Şu anki 4s görüntüsü 112 den inmedikce artacak gibi görünüyor
Haziranda 60 larda idi burada biri sormuştu grafiklerde olması lazım

gold52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam hayirli haftalar orge ve odas için düşüncenizi alabimirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Nakit stok abartmadan gmstr ve gldtr olabilir
Herkes enerji alınyorsa ve tepedeyse ben almam şahsen zaten nakit yok her zamanki gibi ; )
Enerji gıda ve Sanayi teknoloji banka bu endeksleri takip et düşen düştüğü yerden bi şekilde kalkıyor
Bistin xulas xutek xbank xusın bu endekslerini incele 4 h da rsi 40 aşağısı çoğunda alim zamanı gelmiş demektir
Ufak bi hatırlatma olsun )

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

hocam astorun durumu ne olucak 2 aydir dususte toparlanir mi

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yeotk i almamla satmam bir oldu benim neredeyse - az bir zararla gitti galiba. Bugünlerde zarar büyümesi olayına iyice tahammülsüz oldum. Yedek akçenin vereceği güveni tercih ettim, bu yüzden bazılarında az zararı göze aldım. Rahatım şimdi, malım da var nakit stokum da fena değil.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@htc54
Güncel yeotk durumu bu şekilde
@calculator ustad ve 10 yaldızlı @Hanım_Teyze ye de bi sorabilirsiniz)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum