Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 20:05:33
EUR 34.7938 20:05:33
USD 32.3762 20:05:33
ALTIN ONS $2343.6900 20:05:33

Konu: Yeotk güncel

yeotk 234 aşağısı yaparsa 220 ve 204 civarı iniş yapabilir. 260 üzerinde kalmazsa endeks inerse alt rakamlar takip edilebilir
En son 166 dan start almis bi hisse için dikkatli olmak lazım 260 uzeri kalsa 316 civarı yapabilirdi
Al sat tavsiyesi değildir)

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Acele etme o 144 e inip artmış inerse yada garanti alim yeri 230 uzeri kalırsa takip et

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Emriniz olur, dirit'ten sonra :DD

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@DUMRUL @Hanım_Teyze yeotk takibe alınır alt rakamlara gelmiş sanki

0BeğenmedimŞikayet

Mubarekmesut ()

Htc54 arkads sordu

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yeotk soran kimdi?

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

100 e inerse 88 ve 54 ufukta alfas primli ve 144 uzeri kalıp 200 e mi gidecek bana göre yeni alim için direk liste dışı elinizde daha önceden yoksa
Al sat tavsiyesi olmadan
Ustat gumusunfendi

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

alfas bi bakabilirmisin. .
üstat
100 ufukta mi
")

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yeotk kim sormuştu?

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Jntmen nerdesin ? btc im bakarmısın tekrar rica etsem :(((

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Amin, hak eden herkesten:) bereketli haftalar.

GRAMCIYIZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

çok teşekkür ederim, kıymetli vaktini ayırdın, hususi mesaj attın, herkes yapmaz bunu, boşuna ablam da ablam demiyorum sana, Allah razı olsun senden.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Tek tek detaylı bakamıyorum şimdi ama hektas mesela; düşüş trendinde, her bir tepesi diğerinden aşağıda. Sasa da öyle. Bunun Mayıs hareketi aşaa yukarı 38 de başlamış 70 de bitmiş.. Aralık tepesini geçemeyip geri dönmüş. İkisinin de trendi yukarı dönmedi daha.

Flap ı spek diye biliyorum; 10 gibi direnç var, bunu geçemiyor. Imasm riskli bir kağıt, destekte kapatmış, buraya tutunursa 2li dip yapar belki ama daha belli değil.

Eygyo Mayıs hareketi 17 de başlamış 32 de bitmiş- ondan sonra geri.. takip mi etmedin kağıtlarını? Çok mu terste hepsi?

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Benim elimdekiler diyeyim... bahane arar gibi diplerde geziyorlar endexin 7kusurlerdeki seviyedeler dar nazarla baktım belki ama imasm eygyo flap hektas sasa etilr bunlara bakınca dedim yanılıyor muyum?

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Benim grafikler coin rosei dolmuş; ) yorumların yarisi boş zaten )

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

evet, ben de öyle düşünüyorum. tek tek bakılmaz ama kendim için, başkası için derken bir sürüsünün grafiğine şöyle bir de olsa bakmış oluyorum; sayılı talihsiz kağıtlar dışında çoğu belli bir hareket yaptı.

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hocam kaydettim fakat sonra yine eski haline dönüyor biraz daha uğraşmam lazım ayar ları az karıştırayım bter etmem inşallah:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bende bulamadım çoğu değil yüzde 80 i çıkış yaptı nerdeyse ve doğal olarak kar satışı düzeltme yapması normaldir
Örneğin tuclk sana söylediğimde 17 idi Eylül 2022 de şimdi o düzeltme yapmasında ben mi yapayım; ) oyak c VS. vs söyledin niye almadın deme nakit yok diye 199 kez yazdım ; ) olanı da b. t. c ve filifot coinlerde :)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Senin bir mesajını aradım demin, bulamadım. Şöyle bir baktım ama.. hangi kağıdı önereyim, çoğu kağıt belli bir çıkış yaptı şeklinde olanı.. Çoğu kağıt niye dibin dibinde diye sormuştu @GRAMCIYIZ ona aktaracaktım.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tarayıcı dan açınca son yaptığınız değişikliği kaydedin sonra mobilden açın düzelir

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kolay gelsin takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ziyanı yok. Dediğiniz durumu biliyorum, mesela sadece xbank yükseliyor endeksi de o ayakta tutuyor veya başka bir endeks veya belirli birkaç kağıt. Bunun dışında, bakmadım ama sanıyorum ki @ASRN hocanın deyişiyle Mayıs hareketi birçok kağıtta en az yüzde 100 primle sona erdi veya az geri yaptı, düşen endeks etkisi de var tabii; çoğu kağıdı geri çeker.

Bayrak31 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bayrak31 ()

Cevabı yazdım ama yanlış kişiyi etiketlemişim. Hanım_Teyze sizde kusura bakmayın yanlışlık oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Bayrak31 ()

Çünkü endeksi götürürken belirli hisseler üzerinden götürdüler. %100, %500 %1000 gidenler oldu. Bu süreçte bir çok hisse çok yükselmedi. Endeks geri gelince bir çok hisse endeksle birlikte geri geldi.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Çoğu kağıt dibin dibinde mi acaba? Çoğunda Mayısta başlayan hareket sona erdi belki de veya kesintiye uğradı? Cidden bilmiyorum, bu açıdan bakmadım.

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Ustalarım! endex çok salmamasina rağmen neden çoğu kağıt dibin dibinde bana bunu izah eder misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkür ederim sağolun...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Gldtr gmstr aldık ya, keşke daha çok almış olsaydım. İlave yapamam şimdi, durduk yerde ortalamaları yükselir. Eve dönüş yaptım yarın pc den bakayım biraz dediğin şekilde. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Telden zor olur tam tutmaz pc den yapıp öyle atıyorum sayfaya eski nik le şimdiki aynı olduğu için lap toptan sayfaya giremiyorum o yüzden ekran görüntüsü olarak atıyorum ondada hazir firmasyonlar yüzünden rakamlar net anlasilmayabilir 3 yerden grafik bakıyorum

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Merhabalar hocam, tel. den grafik çiziminde android sistemde bu sayfa düzenini nasıl kalıcı olarak sabitliyorsunuz benim ayar lar bozuldu telden masa üstü kurulumla tarayıcıdan açıyorum sonra başka hisseye geçerken geri atıyor yardımcı olursanız sevinirim..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Karsan gizli hazine :) ditas da dikkat çekiyor ytd olarak toaso 270 den inenezse artabilir ondan viop var karsn da da viop var )

gold52 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum