Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:16:16
EUR 34.9839 09:16:16
USD 32.2051 09:16:16
ALTIN ONS $2414.8350 09:16:16

Konu: Yorumlarım düşmüyor bu son denemem

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Dip tepe takintim yok :)hosuma giden yerden aliyorum, dolunay tesiri bakim bugun bitiyor nasipte nekadar varsa yola devamkee ben cikiyorum grs. his, sselerede bakiyorum kisada alsat yapiyorum idare et:))

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

helal sana görmüştüm.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

hahhahahahaha olur olur bi dibi görelim sonra fişekleyince gideriz :))

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Güldürme bende hazirliyorum bavulu dogru kon, yaya gidiyoruz seninle hazirmisin @Arkeolog06 hesaplari bu gorkeme yikiyoruz vallahi kacisi yok busefer:)))

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Yazdım kardeşim düşmedi heralde sana

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

sat sinyalini tüm göstergelerde görüp hemen yorum yazdım düşmeyince foto çektim birde baktım -4 nasıl sinirlenmeyim :) Biz bize yeteriz aynen kademe alımı başlatıyorum birazdan yani bu düşüşün sert çıkışını izliycez Bavulu hazırladım ben @Arkeolog06 :))

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Senin yorumlar bana duşmuyor kardeş.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:))takilma biseye bosver isimiz gümüs bize biz yeteriz insallah neyapalim aliyoruz iste:)sonsuza dusecek degil, sonsuzada cikacak degil ne dere kenari, nede deniz manzarasi bahtimiza artik:) sevgili @Arkeolog06 ..)

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Yorumunu görünce yüzüm güldü :)) @Asiii_ Seninde öyle bereketli olsun bu arada Üst yorum tıkır tıkır işliyor dimi ona göre hareket edin fişekli günlere az kaldı :)

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Begenin benden gelsin:)hayirli bereketli kazanclar , ben kadememi yaptim @Arkeolog06 .. hepimize bereketli olsun arkadaşim.

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Merhaba kardeşim. Bunlar için moralini bozma. :) Sen nitelikli bir yatırımcısın.

2BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Ben beğeni derdinde değilim fakat eksiye boğdular şaka gibi bende sayfaya düşmesi için çabalıyorum ona sinir oldum :) tamam kapattım konuyu :)

Lusi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Günaydın kardeşim ben sadece kapanmadan bahsetmedim detaylı yazdım Zaten satışta geldi onslarda

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Sakin ol ve yavaşça buraya dön :)) Bırak konuşsunlar ya. Aaaa yıllardır buradasın bir sinire bırakmak yok, asla.. Derin bir nefes ve buradasın :))

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Aaa etme kardeş ben en çok israfa edene kızarım. Ne gerek var ya. Bezen muhatap olmamak en güzeli, bırak konuşan konuşsun….

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

pireye kızıp yorgan yakılmaz görkem kardeş

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Kardeş gunaydin.. kapanma engellendi. senin yazdiginda olabilir terside.. sen goruşlerini belittmişsin.. bol bereketli kazançlar

2BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Ben bu yorumu yazmak için saatlerce çalışıp bilgi geçiyorum ki hata yapmayın diye sizde eksiye boğuyorsunuz öylemi..
Bu yorum gerçekleşince siteden istifa etcem buda burda kalsın .

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum