Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:45:50
EUR 34.8238 09:45:50
USD 32.3379 09:45:50
ALTIN ONS $2301.8900 09:45:50

Konu: Yorumlarım düşmüyor bu son denemem

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Hep birlikte inşallah kardeşim

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Bereketini gör birin bin olsun

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Kardeşim bende biraz borsadayım bugün ve yarın önemli londra olumlu gelişme olursa borsaya yansır bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Yazmadın :))
Bor sada kurtarırsam gelirim:))
Altınlarım suya düştü

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Kardeşim bir yerde okumuştum ben co. in den geçen ay çıktım Spot hacminin son 6 yılın en dip noktasına geldiği haberlerini okumuştum yani son 3 yılın dibinde. Her yükseldiğinde Short yönlü pozisyonlar birikiyor yükseliş sebebi sanırım bu :)

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol kardeşim benim. :) Bu arada tahvil faizleri yükselişini devam ettiriyor. Yukarıda 5.4 var. Geçerse işler daha da karışır. Adamlar bir şey deniyor ama hâlâ çözemedim. Nedeni ise Co... inler. Orayı yıkmadılar. Dokunmuyorlar. Çok ilginç.

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Amin Asi. Allah herkesin gönlüne göre versin. :)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Kardeşim en güzeli komodinle keyfine bak tertemiz :)) @Asiii_ etaya iyi demişsin fuzl fena zararda üstüne gitme ; ))) görüşürüz yarın sevgilerle

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Bugün ben sana yazdım mı yoksa yazıyorken unuttum mu bilemedim ama sayfana girdim iyiyim sen naptın gel artık yavaştan :)))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Wli yuze kapayan emoji:)özur bilemedim, ama ins. insan ev, ladina denk gelmen duam dostum .. okomidinlere para bosa konulmuyormus demek , gelen cok sansli olacak buna eminim gonlunce olsun umarim... :)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Ben dünya evine girmedim daha Asi. :) Komodin yalnızca bana ait. Tüm çekmeceler benim. :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bak inan tebessum ettim, kesin komidin basucunda , yoksa yengemmi basucuna aldi ama biz yerini ögrendik @Görkemmm .. :))hazirlikli ol...

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Şimdi okudum kardeşim. Ben gördüğümü söyledim. Nazar değmesin. :) İçinde mantık, araştırma, rasyonellik olan her analiz başımın tacıdır. Sermayeyi böyle böyle artırıyoruz. :)

1BeğenmedimŞikayet

Nörüyonnn zalim gümüşçü

-1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Kardeşim yazdım sana düşmemiş heralde ? mutlu oldum :) İnan çok çalışıyorum arada faydam oluyorsa ne mutlu bana çok teşekkür ederim senin bilginde önemli benim için yorumlara devam seviliyorsun umarım bu düşer sana ?

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Tamam teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Merhaba kardeşim. Dibi kestirmek zor, DXY belirleyici onslar üzerinde. 22.20 dolar desteğini kırması hoş olmadı. DXY'de yukarıda 107.80 ve 109.85 var. Umarım bu kötü senaryo gerçekleşmez ama takibinde olsun. Kademe alınabilir ama her türlü elde nakit kalması koşuluyla.

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Kardeşim sen nitelikli yorumlarına devam et. Analizlerin çok sağlam. Kendi adıma çok faydalanıyorum. Seni tanıdığımdan beri baya bir yol aldın teknik analiz konusunda. Temelle harmanlandığında da ortaya nefis bir iz sürümü çıkıyor.

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

gümüş tl olarak nerelere kadar düşüş olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Merhaba Asi. Ben bavulu bıraktım biliyorsun. Altı çekmeceli komodin aldım. Güzel güzel yerleştiriyorum nakitleri. :)

-1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Aynen teşekkür ediyorum kardeşim arada çürük insanlar çıkıyor idare et. Banada biri salça oldu devamlı - veriyor :) kolay gelsin.

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

İyi yapiyorsun:) aha ben kacar allaha emanet kal..

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Entellektuel insanlar biriyle sorunu var diye sorunlu oldugu kişinin yaziştigi insanlari engellemez.. bende o yuzden takdir ediyorum seni.. yalniz baxilari hayal kirikligi yaşatti.. saglik olsun..

-1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

smartg çıktım ben :) fzly. krstl. (ıngrm bu fena düştü aldım hemen). yeotk . cante. bunlara girip çıkıyorum bende :))

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

teşekkür ederim kardeşim sağol :)

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Smrtg, mi? onaya gelmis gibi oysa 79da ama artik ben cok durmam orda sadece alsat sabah mesela can, te aldim yine 20,48de sattim 21,90da ornegin.. neme lazim daha cok tecrubeli degilim , duzeltme olsun oyle bakicam.

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Bol bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

takılma geç biz yaklaşık beş yıldır burdayız. bu arada kahfen afiyet olsun.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

iki hisseye girdim bende fena düşmüş orayıda ihmal etmiyorum merak etme :) görüşürüz bu hafta çok hareketil olcak berektli olsun hepimize.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

sagol kardeşim :) bende siteyi uyardım hemen ama işte bazı kötü insanlar canımı sıktı neyseki güzel insanlar var burda onlar için devam

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum