Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 04:02:39
EUR 35.0616 04:02:39
USD 32.2625 04:02:39
ALTIN ONS $2378.7100 04:02:39

Konu: Gümüş Ons Aylık Dev Gartley- Yarasa

Kim ne der umurunda değil gördüğümü atarım. Aylık grafikte bu yapı ve alttaki gösterge ben tepe yaptım diyor dip yaparsam bu formasyonu da çalıştırabilirim diyor hedefleri yeşil fiyat çubukları ve arası arası bir bölge ama uzun vade hem de çok uzun 2020 den beri devam ediyor sonuçta aylık grafik üzerinde. Ve oralara inse bile daha çok al sat verebilir dalga dalga yine çok kazanan olur. Düşeni kırmadığı sürece de asla bozulmaz bir formasyondur. Geçen yıl da benzerini attım tekrar atıyorum yeni değil ve aynen devamke.
Laf eden olacaksa işine gücüne baksın kendini de yormasın engelleyip geçsin.ytd

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Evet ben unda sekerde almim degilmi onlarda dibe inecek terse dusmeyekkk...

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Dusen bisey fissek gibi sicrar baski goren nasil firladiysa kesin cozum bisey olmadiktan sonra evet geri cekilmeler olabilir elbet ancak sınirinda hayir nasil si, nirlenmimki mayistan beri bikez cikip ozur dilemedi eyluldeyiz birde biliyor gibi yazoyor ona kizdim madem biliyordun ,4aydir neredeydinde malsiz kaldin sen tlde?

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Abla ekmek bunun gibi fiyatı çıkan bütün enstürümanların fiyatı düşecek döviz düşünce bu tabi tabi çok bekler burası türkiye

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sey pardon hocam biliyormusun , mayis haziranda sana inandim dedinki dolar 16olacak kesin diyorum diye ve ben sattim kaldim ortada simdi ben neyapacagimmm... Gidip te sekermi alsam unmu alsam

Beyoğlu53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Neyasak un stoklayip tuplu sacta simdiden baslayalim yufka ekmek acmaya:)))

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Sayfaya huzur vermemek için yapılan bir manipüle olarak görüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ekmek kac tl olacak peki hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ablam bunu takibe aldim hadi bakalim sele gorusecegiz diye 4aydir dolar da ,16diyir bana gelmis evet bikac tl dusunce kac aysonrasi bilmis olacak oyle degilmi? dedigin cikarsa ozur dileyecegim dedim tamam dedi ama kendi gelip ozurunj dileyemedigi gibi hala laf yetistiriyor , ye, minle susmayacagim...

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Bunlar kısa yoldan zengin olmanın peşindeler ihracat ne olaca dedikleri bildikleri yok

1BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

@Asiii_ abla Allahtan ülkeyi bunlar yönetmiyor bizi tamam aç bırakırlar

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Haziran toplantisinda goreceksiniz diyip durdun , sana yok oyle bisey dedim hala devam ettin , etmeyede devam et gun gelince bisey oldugunda evet bilmistim dersin tabi sonrasinda...

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yinemi sen konusuyorsun? pes vallahi...

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Buyurduğu gibi TAHİR'İ MEVLEVİ'NiN

Ehli diller arasında
Aradım kıldım talep
Her hüner makbul imiş
İLLA EDEP , İLLA EDEP

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Yorumlarını görmek istemeyen konforlasın, Hatta benimde yazdığımı istemeyen konfor tuşu bassın ayıbı yok gücenmemde

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Özellikle sayfasına girip yazdıklarını kontrol ettiğim üyelerdensin

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm Cümleten
@Bosvurguncu kardeşim Niçin istifa ettin. Görmek istemeyen engeller.
Dön geri bu kadar yıldır dostluk var emek var

-1BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Müdahale gelecek dost ama müdahale geçen sefer ki gibi mi olacak yoksa yapılacak bi anlaşma üzerine mi olacak onu kestiremiyorum işte :) euro 20-21 bandına dolar 17-18 bandını görecek gümüş 14 tl sonrası ise Euro 21-36 tl arkasından 40 tl bandını takip edecek dolarda peşine takılır artık :) arkadaşlar düşmeyecek diyip duruyor evet önümüzde Euro'nun 31.5 doların 28 tl si hala önümüzde duruyor bu ufak yükseliş hareketine gerçekleşince herkes hani düşecekti bak çıktı diyecek ama final bizim dediğimiz yerde son bulacak :) ytd ne şelale ne roket biz gerçeğin tarafındayız dost :)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gül gibi hocalar gitti sayfa çaplclara kaldı.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugüne kadar bize katlanan çok yardımcı olan altin.in yönetimine admin ve ekibine her şey için çok teşekkürlerimi sunarım.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugüne kadar bize katlanan çok yardımcı olan altin.in yönetimine admin ve ekibine her şey için çok teşekkürlerimi sunarım.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sayfada ban yemiştim de yeni açıldı. Bu arada şunu açıklıkla belirteyim ki sizi çalışmalarınızı yorumlarınızı çok beğeniyorum çok :) Ahlakınızı üslubunuzu da ayrıca :) Ben öyle kolay takip etmem sayfadakileri birkaç kişi dışında sizn yeriniz ayrı. Her zaman başarıların devamını diliyorum güzel hafta sonları. Ben önümüzdeki hafta yoğunluktan buralarda olamayacağım sayfa size emanet. Kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun.

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıkladığın için teşekkür ederim sn Defne hocam :)
O tobo oluşmadan çok öncesinde diplerde böyle tobo gibi bir yapı olabilr diye atmıştım çok oldu o şekilde de ilerliyor. Zaten o tobo çalışırsa bu yarasa iptal olur uçar gider :) ama tobo var diye kolay kolay çalıştırmaz bu pylar da belki de ondan çok yoruyorlar

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok düşen bıçak tutulmaz

Ultravolet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben sayfada engelliydim yazamadım dost. Benim dediğim dolar bazında ama sen TL olarak 14 diyorsun e bari biraz anlatsan ne zaman ve nasıl :)

-1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu dolar bazlı bir grafik çalışmasıdır ve TL olarak doların kaç olduğuna göre değişir gümüş. Sadece bir ihtimal olarak vardır ve hemen öyle bugün yarın olacak bir durum değil belki de hiç olmaz olsa bile arada çok fırsat verir.
Lakin kime göre düşük neye göre düşük. İnsanlar sadece normal spot piyasa da al sat yapmıyorlar. Fx kaldıraçlı piyasalarda sözleşme ile 10x 20x 50x short long açıp çok büyük kazanıp kaybediyorlar. Adamlar düşüş olacağına oynayıp short açıp ne paralar götürüyor.

Serkan66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim sağ olun

Aslan54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zamanında çok duyduk teşvik paketi çıkarsa gümüş çok yükselecek vs ama sürekli düşmeye devam etti.
Evet yataya bağlatabilirler 3 yıldır çoğunlukla düşer eğilimli geniş yatay bsnddayız zaten ve gümüş ons 6 yıl civarı yatay yapabiliyor geçmiş zamanlarda bu belli.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Uzun vadede olabilecek bir olay o yüzden olmaz denmez. Bunun oluşumu 2-3 yıl bile sürebilir. Fakat ABD faizleri arttırmayı bırakırsa tam dip yapmadan geri döner bence, yani o seviyelere gelmezde örnek veriyorum, 22 seviyelerinde gidip gelir gidip gelir yataya bağlatırlar, ilerleyen yıllarda da yukarı çıkarırlar gibi... çünkü Altın da bu düşüşü yapamıyor, eskiden 1500 olacak deniyordu, 2020 den 2023 e yakar yataya bağlattılar. Sende farketmişsindir, altın ons uzun vade haftalık ve aylık grafiklerde bir bayrak formasyonu var. Bazı bayrak fornasyonunda bayrak boyu kadar yukarı fırlama oluyor. Eğer böyle birşey olur ise altın 2200-2500 ons aralığına uzun vadede çıkabilir. Tabi bildiğim kadarı ile onun düşüş formasyonu da var o olur ise 1500 seviyelerine kadar çok uzun vadede yine inebilir. Ytd bu fed in tutumuna bağlı birazda, piyasa fed var diye grafikte tepede ilken düzeltme düşüşünü yapıyor şu an, kısa orta vade bu düşüşten sonra güzel bir çıkış gelebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

emeğine sağlık dosdum.

haftalık ve günlüklerde nasıl bir görüntü var dosdum bir oluşum varmı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Aslan54 ()

Emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum