Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0696 08:15:27
EUR 34.7501 08:15:27
USD 32.4650 08:15:27
ALTIN ONS $2326.1600 08:15:27

Konu: Gümüş Ons Aylık Dev Gartley- Yarasa

Kim ne der umurunda değil gördüğümü atarım. Aylık grafikte bu yapı ve alttaki gösterge ben tepe yaptım diyor dip yaparsam bu formasyonu da çalıştırabilirim diyor hedefleri yeşil fiyat çubukları ve arası arası bir bölge ama uzun vade hem de çok uzun 2020 den beri devam ediyor sonuçta aylık grafik üzerinde. Ve oralara inse bile daha çok al sat verebilir dalga dalga yine çok kazanan olur. Düşeni kırmadığı sürece de asla bozulmaz bir formasyondur. Geçen yıl da benzerini attım tekrar atıyorum yeni değil ve aynen devamke.
Laf eden olacaksa işine gücüne baksın kendini de yormasın engelleyip geçsin.ytd

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Neden takip ediyorsun beni? , neden takipcimsin ? gec vakit oldu benim bisey gormeme gerek yok , aklimi almasin allah yeter bana sen gor gorecegini baglamz beni hayirli geceler ... valla engelle beni gitsin.. bi

Beyoğlu53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Ben bekliyorum bekleyeceğimde kimseyi ateşe ataman 10 tl hareketlilikten bahsediyorum bu arada ben de al sat yaptım merak etme ama bu noktada millete al demem al diyenlerin de çok hesap kapatıp kaçtığına şahit olduk bu benim beklentim beni bağlar ytd ben ne yaptığımın farkındayım günü gelince anlarsın ;)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sana kalsak 5,6ay oldu , dolar hic unutmam 21de, herkes heyecanlaydi ovakit ducek diye bekledin senderken gram altin aldim karla sattim , biste girdim .. tllde bekleyeydik iyi olacak diye senin beklentini hayir, iyi niyetle yazdim neyin davasindasin.. eski yorumlarini bende atayimmi senin?

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

@Asiii_ bak bakalım euro yukarda ne yazıyor bunlar 2 ay önce tesadüfen söylenmiş öyle mi peki devamının tesadüf olmadığını anlarsın merak etme :))

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

İstifamı üzüldüm ((

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@YUSUF_ENES16 ihtimaller bunlar . okuyabilirsiniz . ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Geçen hafta perşembe sn myz abi dolar sız gezilmez demişti ytd :)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Tepki az oldukça daha çok düşüyor:))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Vagabondboy buyur tepki istedin verdik :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

23.50 den döndüğünde

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Valla en son 22.50 den döndüğünde 22 alti beklentim vardida 21 alti hiç beklemezdim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Doncekse zaten 20.80 20.40 burası güzel .

Bir tık altı 19.10 19.40 yukarıda düşen üçgen hesabı gönderdim zaten :)) ytd

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

20 ons üstünden dönsün artık bir zahmet

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Daha fena bir yer var orasını hiç istemezsin. @Vagabondboy birde böyle bak :)) imkansıza yakın :))) ytd kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir . şahsen beklemiyorum . ytd

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

@BossVurguncu seni bekliyoruz .

@admin bu üyeyi aktifleştirirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Değerli dostum @bossvurguncu grafiğin işlemeye devam ediyor eline koluna sağlık emeğe saygı veren kalmadı sanki bu sitede

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kardeşim nerelere gittin sen .. müsait olursan bana bir şekilde ulaşirmisin yada bir ulaşım adresi gönderirmisin ?
sayfadan ve siteden ayrıldığına üzüldün . kısa zamanda yanimiza gelirsin umarım . bizler gitmedik sadece yan sayfada ( bistte ) takiliyorduk . sende kısa zamanda gelirsen sevinirim .

@Yaseminnisa bossvurguncu

Yukarıdaki şekilden

Ayrıca a noktasından dan baslayarak b c şeklinde bir kelebek yada yarasa formasyonu cizermisin..?

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Biraz zamana bırakalım gelir inşallah
@Bossvurguncu
@Zeyce61

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Sitenin emektarları var boss hocada onlardan gittilermi çok üzülüyorum, geri gelmesini istiyorum inşallah çağrımıza karşılık verir ve gelir.

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

İnşallah bir an önce gelir

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Evet gördüm bir kaç kendini bilmez yüzünden sanırım , dikkate almasan da yine de insanın canı sıkılabiliyor . Ama gelecek eminim geri . Şu uğraşanlarla biraz uğraşmak gerekecek

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

İstifa etmiş bosvurguncu
Profiline bak

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Rica ederim the boss hocam :)) tobo yu enerjimle çekicem hedefi yükselticez:))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yoo senle yazistik biz eski yorumlari attirma bana hep burda oldum biliyorsun ka, cak olmadim:),23teyken 16gelecek satin bile dedin atayimmi yorumunu , yorumlar silinmiyor:))

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

The boss hocam , o sizin teveccühünüz:) onur , gurur, mahçupluk bütün güzel duyguları hissettirdiniz teşekkür ederim :)) tek amacım sizin gibi değerli hocalardan birşeyler öğrenebilmek . Şimdide üzüldüm istifa etmişsiniz yoğunluğunuz dan dolayıdır diye düşünmek istiyorum . İşleriniz bitince rica ediyorum tekrar geri gelin . Yolunuz açık işiniz rast gitsin 1 hafta sonra tekrar dönmenizi bekliyoruz inş. @defnemila

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Önce 28 sonra 18 dedim bu durumda zarar etme şansın yok eğer 18 gelmez ise haklısın gelirse beni engellersin zaten alışıksınız kaçak dövüşmeye var emsallerin sayfada ;)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ablam veriyor 4aydir bilgiyi kacirmamaliydin :))

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Diline almış dövizi düşecekte düşecek birazda enflasyonu alsın diline nasıl düşecek onu söyledinde bilgi sahibi olalım

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Mevzu ekmek degil hocam mevzu baska ... o kisyle

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

1 ekmek fiyatının 1 kg buğdaydan fazla olduğu ülkede fiyat çok önemli mi sizce?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum