Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 01:13:52
EUR 34.9899 01:13:52
USD 32.3076 01:13:52
ALTIN ONS $2356.8700 01:13:52

Grafiği gönderen: Arkeolog06

Şu grafiği atalı bir ay geçti. Önemli bir grafik. Gümüş ons 2011'de tepe yaptığı 50 dolar seviyesinden beri düşüş kanalı içerisinde. Bunu bir kenara yazın demiştim. Şimdi 25 dolar civarındaki oyalanmaya ve satışlara bakın. Uzun süren sancılı bir dönem. Üç aşağı beş yukarı hep bu bölgelerden satış yemiş geçen hafta olduğu gibi. Ben bu grafiğe sadık kaldığım için elimdeki gümüşleri geçen hafta 25 denemesinde satmıştım. Bir gün o 25 dolar da geçilecek ama trende olur muyuz onu bilmiyorum. :)

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Merhaba kardeşim. Ne güzel söyledin. Bakmak ile görmek arasındaki fark bu işte. Düz bakıyorlar maalesef. :) Finansal okur yazarlık şart. Ben bu grafiği çok önemsiyorum, gümüşte 25 dolar civarındaki sıkışma çok belirgin. O yüzden 25 dolar ve üzeri çoklu kapanışların önemine vurgu yapıyorum devamlı.

Byvasi_Sarin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Tamam ayın 15 ine kadar böyle giderse maaşlar yatrsa biraz alirim

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

24.60'dan gümüş satmıştım geçen hafta, biraz önce 23.53 civarından geri aldım. Kârı ile de paladyum ekledim. Profilimde hepsi duruyor, bakabilirsiniz.
@Byvasi_Sarin

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Merhaba kardeşim. Şu süreçte sabırlı olup, panik işlem yapmamak en doğru ve sağlıklı yol. DXY'nin yükselişinin bitmesini ve geri çekilmesini bekleyeceksin. Merak etme, bundan önce de defalarca olduğu gibi gümüş yine 25'li seviyeleri görür.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

Bu analize bile - beğeni vermişler, anlamak mümkün değil.
Grafiğinize bakılırsa, daralan üçgen, gümüşün 25 dolar ı geçmesinin çok da uzun sürmeyeceğini gösteriyor :)
@Byvasi_Sarin

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Merhaba güzel kardeşim ben bir şey satmadım elimde baya var ama para yok ne yapmalı bu süreç te biraz hisse aldım ordan da zarardayim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum