Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 00:21:51
EUR 34.8685 00:21:51
USD 32.5098 00:21:51
ALTIN ONS $2337.9850 00:21:51

Grafiği gönderen: gorkemmmmm

Kısa ve net 22,70 kırarsam 22,13 giderim diyor fakat burda önemli etken ABD Verisi olcak. Ben beklenti üstü gelcek diye bekliyorum ! Alım için beklemedeyim. Bol kazançlar herkese.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

hep birlikte kardeşim seviliyorsun :) Alım yerinde satıyor. satım yerinde alıyor ilginç biri :)

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Bereketli olsun kardeşim. İyi yapmışsın. O arkadaşa söyleyecek lafım yok. Sürekli aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklememeli insan.

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

iğne deliğinden hahahaha :)) 2 kg ikinci dönüşten 22,38 den aldım kardeşim vallahi makas 55 olmasa fullerdim dibi test ettiğinde öyle düşündüm ama görmedim sağlık olsun baskılar alım iştahı yaratıyor yılmaz abi yine korkuyla satmış 22,30 larda :// üzüldüm.

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Yorum yazarak vakit harcama. Düşüşleri değerlendir. İğne deliğinden gömüyü görmüşüm. :) Tahvil faizlerinin artması ons üzerinde güzel baskı kurdu. DXY gibi tepeden boşaltırlar bir anda. Rasyodaki hareket de yavaşladı. Toplamaya devam ediyorum ben. Keşke biraz daha baskı fiktif hareketlere devam etseler. En sevdiğim ortam. :)

2BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

dibe anlık iğne atıp yukarı atmış görmedim alımı kaçırdık ama belli olmaz bakalım :) Yükseliş başladı dememiz için 23 üstüne atması şart aksi halde tekrar teste gelecektir. kolay gelsin herkese.

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet4445 ()

Tamam. Sağolun teşekkür ederim

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet4445 ()

gmtr hissesini nereden ve nasıl alıyorsunuz. Bilgi verebilir misiniz. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

şu üçlü beğeni hemen bitiyor yazayım dedim tamam :)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yav sence ben kimseyi dinlermiyimki:)), neyse az kaldi veriye dikkatinizi dagitmim , biara bakarim sorun oldu://derim sana sonra olurmu...

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Rahat ol kimseyi dinleme tekniğe yön veren her zaman temel gelişmedir.. Mehmet Şimşek önümüzdeki birkaç ayda enflsyon artışa geçecek dedi. NE DEMEK YANİ BU dolar ve borsaya artmaya devam eder :) @Asiii_ diğer taraf olmadığı için yazamıyorum sanada bazı önemli bilgileri haberin olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Anliyorum seni gorunce ben bile heyecanlandim , sen nasil heyecanlanmayasin cok normal.. yav yok goturemedim vallahi , sadece tecrube ve tanima is ogrenme oldu desem daha dogru olur, bosver alirsan alirsin almazssan gider batarik senle varmi sonu:))) @Arkeolog06 :))) @Asii_

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

aylar sonra ilk kez alım yapcam bende heycanlıyım belkide alamıycam ama inan hiç sorun değil borsa güzel gidiyor zaten :) sende iyisin iyi parayı götürdün maşallah :))) az değilsin hahahahaha

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hosbuldum gurban:))de hayde bakim bereketli olsun insallah benim yerimede al herii pere ayirmistim ama kullandim baska yerde nasip bakim, siz kazanin ben kazanmis gibi olurm:)) @defnemila ...

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

selamm hoşgeldinnn :)) 55 kuruş makas var ama napım idare etcez hedef gelirse direk alıma geçerim ben :)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Selam dostlar :))gectinmi gorkem bankaya insallah... @defnemila bereketli olsun bacim:)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

beklenti üstü gelirse burayı test eder aksi halde yukarı atar birde bunlar ters köşe yapmayı sever biliyorsun oyüzden kısmet deip bekliycem :)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Borsada düşüş sert oluyor bura gibi değil kalp ritm bozukluğu yapar orası hahahaaha bende kağıtlar var 7,5 direnci geçti 7,8 direncinde satcam . gümştr kuveyte var fakat alım yapılmıyor dikkat ettim bunu konuşcam bankayla. nkolay dan soğudum ben :( al sat mutlaka olması lazım heycan şart bize dimi bakalım bugün bincez mi trene yoksa güle gülemi diycez önce onu bi görelim :) bu arada borsa düzeltmeye girince ufaktan al kağıt dursun ekim kasıma kadar böyle gider zaten kasıtlı yükseltiyorlar dolar a talep azalsın diye.

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

iyiyim sen nasılsın evet güzel günlerdi bende Makas 55 kuruş olduğu için alıp köşeye çekilcem fakat ben alamadan da gidebilir Henüz almadım Bugün 23,50 veya 22,10 ziyaretimiz olcak grafiğe onlar yön vercek bakalım :) bereketli olsun sanada :)

0BeğenmedimŞikayet

ipekcy ()

Vakifbank platin satiyor mu?

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

makaslar düzgün iken evet al sat yapıp paylaşıyordum sayfada bu doğru ve benimle birlikte bir çok arkadaş al sat yapıyordu burda kuveyt makası uçurunca uzaklaştım :)

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

başka sayfalarda bulunmadım Amin kardeşim nasipten ötesi yok nasibnde varmış demekki bol kazançlar dilerim. Bugünlerimizi arıycaz daha Zor günler bizi bekliyor Allah herkesin yardımcısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Geçen yıldan beridir de takip ediyrdum bilgilerinzden faydalanıyrdum ama küvyt makaslarindan dolayı baya uzaklstiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

İsmiznden öyle hatrliyrm ben platin almıştım . Msgden size ulamsistim yani bu isimle diye hatrliyrm. sayfadaki isminiz degistirmediysnz siz diye biliyrm.. o zmn başka Canli döviz sayfasından tavsiye etmistinz.. evet çok şükür beş bin zararlar üç dört ayda tekrardan aynı seviye geldi ama ben beş bin zararla sattım platinleri. rabbim falzasiyla yerine koydu ev almkla. rabbkm evi olup kiraya veren ev sahiplerine merhmet versin. kirada olan larda hayrlı bir şekilde ev sahibi eylesin..

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

O kişi ben değilim kardeşim :) Platin almadım huyunu suyunu bilmem çünkü ama gümüşün kanını bilirim 3 yıldır gümüşle aşk yaşıyoruz :) Bu gümüşte kısa işlemm al sat yapmadıkça zarar edersin.. 1980 yılında 48 dolar 2011 yılında 48 dolar ve 2023 yılında 22 dolar düşün 48 dolardan yakalandığını 10 yıl sonra 22 dolarda kendileri :))
Bu arada ev konusunda çok iyi yapmışsın . 2 yıl önce abim 250 bine evi sattı şuan yeni sahibi 2 milyon istiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Profesora ()

2019 da doas alsaydin 50 kat yapmistin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum