Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:00:34
EUR 34.9839 09:00:34
USD 32.2051 09:00:34
ALTIN ONS $2414.8350 09:00:34

Konu: Rasyo.. fireman dikkatine.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Peki geri dönüş başladı mı

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Altın ve gümüş onslara ayrı ayrı bakmak tabii ki gerekir; o ayrı. Gece konuştuğumuz esas konu Altın gümüş rasyosu idi. Günlükte, dirençte kızaran son mumu hariç geriye doğru 6 mumu yeşil mi bunun? 0 6 mumla aşaa yukarı 79,3 den 84,6 ya çıkmış.

Aynı süreçte ve aynı şekilde; günlükte son mum hariç geriye doğru 6 muma bakınca ons altın 1965 den 1922 ye düşmüş. Yaklaşık yüzde 2 kayıp.

Aynı şekilde ons gümüş.. ? 24,74 den 22,67 ye düşmüş. Yüzde 8,5 kayıp.

Telden baktığım için rakamlar az hatalı olabilir ama yükselen rasyonun hangisini daha çok düşürdüğü çok net görünüyor.

forex_er_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

forex_er_ ()

Xau usd
Xau eur
Xau jpy
Xau ag
Xau TL

Hep farklı çalışır

Ve hepsinin arasında farkli rasyo vardır

Arz ve talep meselesidir

Fireman_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

forex_er_ ()

Her zaman aynı olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Fireman_ ()

Gözlemlerime göre ons lar düşüşe geçtiği zaman gümüş ons Altın ons dan daha fazla düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

forex_er_ ()

Sanki 85 ler gözüküyor gibi
Rasyoda günlük te
Fakat ikside düşerken Altın daha çok düşebilir
İkiside çıkarken gümüş çok çıkabilir
Bu iki olasılık ta var

Tek tek incelemekte fayda var
Bence

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık..4h'deki golden cross çalışmaya niyetli mi değil mi ben anlamam. 2 ve 3h'de de var ayrıca. Görücez bakalım.. iyi geceler, nasibiniz açık olsun.

1BeğenmedimŞikayet

forex_er_ ()

Sizin için grafiğe baktım

4 saatlik te aşırı alım var

Düşmesi gerekir diye düşünüyorum

Fakat düşerken
Rasyoda
Altın mı düşecek
Gumusmu çıkacak

0BeğenmedimŞikayet

Fireman_ ()

Açıklama çıktı

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Emeğine sağlık teyzem Acep ben gümüş ons a yanlış mı baktım 22.825 gösteriyor du

1BeğenmedimŞikayet

Fireman_ ()

Sorumun cevabı tam olarak buydu. Hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Rica ederim. Umarım açıklama da çıkmıştır. Başlığa rasyo değil Altın gümüş rasyosu yazmak daha doğru olurdu ama n'apalım, attım bir kere:)

İyi geceler..

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @Fireman_ xauxag.. altın gümüş rasyosu..4h ve günlük.. detaya girmeden; bu yukarı yönlü mü şu anda? Evet.. yukarı yönlü olması ons gümüş için bir düşüş ihtimali demek.. buna karşılık ons altın için çıkış ihtimali mi - hayır. Fakat, bu yukarı yönlü ise ons gümüşün düşüş oranı, ons altının düşüş oranından daha fazla olabilir demektir. İkisi arasında, şu an için daha avantajlı olan ons altın; demektir.

1BeğenmedimŞikayet

Fireman_ ()

Teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum