Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 20:09:58
EUR 34.7667 20:09:58
USD 32.3633 20:09:58
ALTIN ONS $2360.4100 20:09:58

Konu: bıst

#Borsaİstanbul da
?6624? dokunuşu düzeltme bitiş teyidi...
Dokunamazsa düzeltme devam etme ihtimali artar...
Herkese hayırlı bereketli akşamlar
Yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (168)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

@Periyot hocam müsait vakitte ısdmr, aksen ve pltur bakabilir misin?

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@architect alt yorum uyarmıştım galiba!

Şuan goknr gıda kaçta?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yaptığım yorumlar günlük ve haftalık grafiğe göre, sebebi şu ki piyasa boğadayken alsattan ziyade alyat kazandırır:))
Heleki teknik bilgi olmayanlar için...

Hayırlı akşamlar

architect için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

architect ()

Hocam eline emeğine sağlık.. 26.36 kırdı demek için 2h 2mum olarak mı bakmalı, yeniden maliyetlenme için

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eygyo günlük 21.76 üstü pozitif, şuan yükselmek için retest yapmış görüntüsü var, Genel görüntü olarak olumlu, haftalık 26.66 üstü atıp kalıcı olması durumunda sıralı hedfler 34 ve 37.5

Issen daha yeni yorum attım

İsmen fazla yorum yapmayacağım zaten iyi yükselmiş ben olsam illa devam edeceksem kârı bırakıp çıkardım

Gesan 92.75 üstüne atıp 103 ü kırabilirse tekrar yürümeye başlar gibi görünüyor aksi takdirde 81-83 bandına kadar çekilebilir, ama genel mana da olumlu diyebilirim,103 geçilirse Hedefi 165

Conse günlük 7.95 üstü kaldıkça al pozisyonunda,8.94 üstü seri kapanışlar gelirse yükselişi hızlanabilr, ilk hedefi 10.6 -14.6-22.68
Genel manada olumlu, şuan için 7.5-9 arası bir bandda yükselmek için konsalide oluyor gibi gibi

Hayırlı akşamlar

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alım satıma karışmıyorum

Ozkoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozkoo ()

Hocam bobet sağlam gibi duruyor ne dersiniz buralardan alım için 3ay vade ile

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Geçmiş yorumlarda var bir kaç orta vade hisse grafiği ve paylaşım var vadenize göre, sabır varsa Ereğli'de konsolidasyon bitince yürüyecektir

Ozkoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozkoo ()

Hocam elinizde 80000tl civarı paranız olsa ne alırdınız ne önerirsiniz benim İçin baş tacisiniz Ereğli de beklemekten yorulduk artik

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Güzel hedef

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Tmm hocam mesaj alınmıştır iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yarın bakalım not aldım
Borsa ile ilgili cuma günü kapanış yorumu yapmıştım hayırlı geceler

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bunlara yarın bakarız not aldım, ama nacizane derimki zararına mal vermeyin borsa boğa da görünüyor
Hayırlı geceler

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

6 7 tane de 1k lik alımlar var başka hisseler onları ellemeyeceğim ama bu 4 u biraz daha yüklü alımlar

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Cuma ana paraya çok yakın ya da maliyetteydi ama şimdi zararda thy astor kopol euro power

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam rica etsem bende yüklü olanlara da bakar mısınız bist 100 7424 dip yapıp büyük düşüs öncesi pazartesi alım tarafına geçip 8250 leri 2 3 gün içinde görme ihtimali var mı sonrası büyük düşüş

1BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Hocam yüklü conse var issen ismen eygyo gesan zarar consede diğerleri az teşekkür ederim alakan için

3BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

kalemin. dert gormesin .
üstat
")

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Pkent en az kasıma kadar 88-160 arası yatay görünüyor benim grafikte,
143 üstü seri Hafta kapanışları gerekiyor yükselmesi için

Hayırlı akşamlar

Hatalı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gwind 22.88-23.58 günlük bandın altı üstü olumlu olumsuz devam eder haftalık olarak 19.38 kaldıkça al pozisyonunda...
İlerleyen günlerde 28.68 kırılımı gerçekleşirse 54.20 civarını hedefleyebilir

Bobet günlük 27.60 üstü kaldıkça 35.14-42 sıralı heflerine gidecek gibi görünüyor

Sanırım bu ikisinin grafiğini de sayfaya atmıştım

Fibo destek direnç ve hedefleri grafik üzerinde takip edebilirsiniz

Hayırlı akşamlar

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

İyi akşamlar hocam. Pkent de bakar mısınız

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hayır göremiyorum

istifaediyorum için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Kımmr 8.50 ve 9.5 önündeki en önemli dirençler, bu band geçirirse yükselişi hızlanabilr gibi görünüyor,8.5 geçilemezse 6.5-8.5 arası akümülasyona yatay sürecine girebilir! belirtiğim bandı geçmesi durumunda üstteki direnç 13.8 ve kırılımında hedefi 23.28 görünüyor!

Issen 13.60 desteğinde kırılırsa 9.15 desteğine iner olumsuz bir süre uzak durmak lazım gibi gibi olumluya dönmek için günlük olarak 15-15.79 bandına tutunup üstüne atmalı ve bandın üstünde günlük seri kapanışlar ve 21,73 üstü hafta kapanışı yapmalı, şimdilik dönüş emaresi yok görünüyor

Hayırlı akşamlar

Ömerp38 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

gwind ve bobet
musaitsen bi bakabilirmisin.
ustat
")

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim fırsat buldukça uğruyorum bu aralar
Hayırlı akşamlar

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize sağlık çalışmalarınız bir harika daha fazla bu sayfada olmalısınız:) Sizin hakkınızda yanılmamısım:)

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

hocam takasları da görebiliyor musunuz dardanel ve ıssen nin ne kadarı DİĞER de acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum