Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 19:23:32
EUR 34.6889 19:23:32
USD 32.2481 19:23:32
ALTIN ONS $2318.3450 19:23:32

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

@ASRN hocam alt yorum geçerlimidir?

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozoklu66 ()

saat : 17 odas geliyor . ! 8,71

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

42.74 civarında sonlanmasını bekleriz (teknosa)
tmsn güç kaybediyor
ntgaz 36.58
oyakc 55.76
odas 8.71
yakın hedefleri odas 8.71 sonrası hızlanır

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

iyi olduğuna sevindim hocam saygılar

istifaediyorum için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

soke W yapıyor avod çanak kulp soke hedefe daha hızlı ilerler

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Çok teşekkür ediyorum hocam emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

iyidir heralde

istifaediyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hocam , elimde tmsn, ntgaz, oyskc , odas, hedefleri hususunda fırsatınız olduğunda yorumlayabilir misiniz size zahmet hocam. bir de çok olmuyorum umarım bir kerede sorayım istedim ayrı ayrı sizi yormak istemedim, Teknosa in 5. dalgasi hangi seviyeler olabilir

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

35.16 nın önemini biliyoruz fib05 geçtiğinde yürüyecek kırmaya çalışıyor

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

İyi günler hocam, Yataş 35.96 dan tabiri caizse günlerdir bekliyorum, gidişat hakkında bilgi verebilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

DGATE nasıl hocam

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@ASRN hocam elimde 11.50 maliyetli söke var , ayrıca elimde AVOD da var. AVOD satıp bu fiyatlardan söke ye geçmemi tavsiye eder misiniz ya da bir miktar nakitle de alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

179.1 kırılımında atlıyoruz dimi hocam tirene düzeltme beklentisi bu direnci kırarsa sonlanır doğrumu anladım?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

edecez inş

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Yukarıyamı devam ediyoruz hocam?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

sepet yaparken tek bir sektöre bağlı kalmayın bu risk yaratmaktır farklı sektörlerden sepet oluşturun bu daha sağlıklı olanıdır

Görkem__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Görkem__ ()

Hocam merhaba astor cvk cwene eupwr uzun vade beklenir mi, kar alalım mı? Teşekkür ederim. Halil hocamın hisseleri kulakları çınlasın ve umarım yine aramıza gelsin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum