Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1083 11:29:50
EUR 37.9589 11:29:50
USD 34.2269 11:29:50
ALTIN ONS $2651.9700 11:29:50

Konu: __Kzılhafiye__ 2023 Btc nin tomografisi ytd

Çalışma günlüktür 16k dan beri hazırlanmış bir çalışmadır şuana kadar 300 500$sapmayla ilerliyor genel gidişat budur kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez kendime nottur dilerim zararda olan dostlar bir an önce zararlarını kurtarırlar kurtaramazlarsada en azından minumuma indirirler herkese bol kazançlar

___YTD___

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

o annn; )))karar, vericezzz... ###

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Eller stopta bekliyeceğiz inş dostum

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

hopppaaa hayirlisi... muammmaaa... bakicezzz###

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ayın 7 sinden sonra bir direk bizi bekliyor keyifle dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

insallahhh; )))hayde bakemmm... nolicekkk... keyfleee; )))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ya 28576 yada 26600 dostum ben 26600 tutuyorum amma velakin 20 sine kadarda bir 24800 beklentim hala geçerli bakalım hele şu 33k yı bir görelim :) ytdli

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

duzeltme yarin veya carsamba 16.30 dostum... yarin abd kapalii... ammaaa,28576 gorunuyooo; )))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Burnuma 33k dan sonra 24k kokusu geliyor ytdli :)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

3.50 den önce 7 ye mı gidecek keşke alsaydım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kişisel kararlara bir şey diyemem son karar size ait

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

3.50 emir veriyorum o zaman gelince alsin

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Herkese bol kazançlar biraz ara veriyorum btc beklediğim seviye gelince gelirim inş yukardan izin çıkarsa sağ kalırsak

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

btc nin beklenen geri çekilmesi gerçekleşirse fet 3.25 iğne atabilir burayı dip olarak baz alırsak sene sonuna kadar 14 leri görebilir tarihsel ve zaman olarak detaylı bakılmalı ancak btc kasım son demişiz demekki o tarihlere kadar sorunsuz ilerleyebilşr ytdli

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

1 ayda fet 21.11 den sonra 1 liradan 11 liraya çıkmış şimdi 4 liralarda dip yapmış tekrar çıkışa geçmiş mı görünüyor peki hocam bakabilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

@Selda09 baktığın grafik gold yani alt ın grafiği bahsettiğim grafik bu dur

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Şuan değil kardeşim 24050 seviyeleri nden sonra alt üst farketmiyecek inş çarşı hareketlenicektir ytdli

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Ne dersin geliyormu 32 altlarda peşinden yürüse iyi olacaksa.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kendime not

24052 bu senenin son dip seviyesidir bu seviyede full giriş kasıma kadar bekle kasımda sat ve kaç hedef seviyen 4***k dır

Not verilen öngörü sadece kişisel hatırlatma notudur kimseyi bağlamaz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hakkında hayırlısı kardeşim hayırlı sabahlar

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Sağol kardeşim inşallah diyelim. Artık giremiyorum geç gördüm teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

@Kral_Şhiba arada göz atarsın kardeşim benim gördüğüm bu yıl bu şekilde yolumuz var hayırlı sabahlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum