Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0759 10:56:34
EUR 34.7981 10:56:34
USD 32.3209 10:56:34
ALTIN ONS $2322.1150 10:56:34

Grafiği gönderen: ASRN

biz yinede 53.90'a dikkat edelim Altın da mum açması pek hayırlı olmaz

Yorumlar (85)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

mk06 ()

Üstad @ASRN Astor kritik seviyenin altında. Yarınki açılışa göre mi bakmak lazım? Güncel bir yorum alabilirsek sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

esra123 ()

Hocam grafik üzerinden gidince daha oturdu anlattıklarınız bütün hisselerin grafiğini çıkarmak istiyorum :) Allah razı olsun

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@esra123 örnek olması açısından alttaki grafiği inceleyin nezaman al vermiş(43.5) mumlar ortalama üzerinde ve fiyat 57 ye yükselmiş şimdi tehlikeli seviyeye inmiş değil mi? İlk aşamada bu iki ortaalama ile kimseye ihtiyaç duymadan ilerleyebilirsiniz

8BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Li ke takılan biri değilim ancak. Size yardımcı olamaya çalışanlara karşı daha nazik olabilirsiniz.
Bakın şimdi herkese lyk vereceğim.

Siz eks versenizde.

tekniko06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

MB den hamle yapar sanırım. Bu hafta düzelir ortalık bence

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Gecelik faiz SWAP an itibari 1200 olmuş hocam:((

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

72 den geldi sanki oraya. :))
Normaldir dinleniyor

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Orası öyle hocam. galiba Altın 1500de son gibi bir fiyat ben öyle düşünüyorum oradan satış yiyecek siz ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

MB faiz üst koridoru vs diye başlarsa bir gün ; usd 19 da soluğu alır

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam eupower dışında herşey yeşil bir o kırmızı niyeki:))

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam Altın ons 2059 iken altın daha dusuktu ama dolar üç lira çıkınca 1500e dayandı altin

1BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Ons düşerse gram da düşer.
Hatırlayan vardır belki ;

Borsanın dövizlerden çok kazandıracağını yazmıştım sanırım . 1 ay kadar olmuştur.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam olaya şöyle bakınca geçen hafta internet uzerinde 1370 TL ye altın alabiliyorsun şimdi satışa baktım 1450 diyor yani borsada uygun bulup almadimta. Sonra altında kazandırıyor bakın bir haftada 100tl üzerine koydu çok güzel kazanç. bence borsada zaman kaybedecegine insan alıp altını rahat rahat yaşamalı. ozellikle bilmeyenler için.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Maşallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Ben kazandım yazmadım. :)))
Örnek verdim maşallah diyelim. @Doğangüneş

1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bir ayda kazanıyoruz o parayı sen bir saatte kazandın hocam yeter tabiki. tas attın kolunmu yoruldu:)

1BeğenmedimŞikayet

Doğan_güneş_ ()

Bereketli olsun abim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İşte; arada bir, bir şeye yüklü girerek dedim ben de.. ama bist'teki ömrümü sürekli bu şekilde hareket ederek geçiremem.. yatırım seviyorum ben; zamanı bir gelse.. esas kar orada..

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Zaten balinalar yapıyor hocam biz yapamayiz

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

200k da %5. Az mı . Allah bereketini ver de geç işte :)))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yüzde 5 de kesmez beni..40 yılın başı x kağıda yüklü girerek.. o şekilde olabilir

1BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

% 5 kâr harici pek tadı olmaz
Al sat kmsyn işleri vs @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bir şeyi 90 dan alıp 92 den satmak pek benim tarzım değil @Abdulhamithan day trader değilim ben.. daha az uğraşarak daha çok kar elde etmeyi tercih ediyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam millet power 90dan alıyor 92 den satiyor geri düşüyor bidaha çıkıyor ama biz seyrediyoruz. yapsak inanın yukarı gider:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @Abdulhamithan son 2 mumun üstünde durduğu siyah çizgi var ya.. o kaç ema ise işte; şu anda destek.. değeri 53,90.. grafik 4h; öyleyse bu zaman şeysinde 53,90 altında 1 veya 2 mum kapanması olumsuz olur; onu diyor..2 mum ve fazlası çoklu kapanış oluyor..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum