Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:41:43
EUR 34.8924 04:41:43
USD 32.5223 04:41:43
ALTIN ONS $2325.3650 04:41:43

Grafiği gönderen: celik2119

Formasyonu yazmadım.

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüş ons düşüş trendinde. Gümüş gram yükseliş trendinde. Gümüş tl olarak yükselişe devam ediyor.

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilberr ()

@celik2119 Çok teşekkürler hocam..

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Borsada ana trend halen yükseliş. Düşüşleri düzeltme sayıyoruz. Tekrar yükselişe geçtiğinde yeni parça alıyoruz.
Gümüş onsta ana trend düşüş. Düşen bıçağı tutmuyoruz.

Dilberr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilberr ()

@celik2119 Hocam borsaya ilişkin olarak; "Günaydın. Hızlı yükselmişti. Kar satışları geldi" bu yazdiginiza istinaden yazmistim. Gümüş sayfasindaymis bu yazı.

0BeğenmedimŞikayet

Dilberr ()

@celik2119 hocam karışıklık mi oldu acaba. Ben borsa için sormuştum esasında. Gümüş sayfasından mi sordum acaba:(( Bi bakayim. Borsa içinde cevabınız aynı değil mi. Düşerken almamak. çok teşekkürler şimdiden..

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Dilberr Gümüş ons için beklentim böyle.

0BeğenmedimŞikayet

Dilberr ()

@celik2119 çok teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Dilberr ()

Çok teşekkürler:))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Düşerken almıyoruz. Düşüş bitip yükselmeye başladıktan sonra bakarız.

Dilberr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilberr ()

@celik2119 Merhabalar hocam. Sorum düşmedi sanırım :(( Yatırım tavsiyesi olmadan, sizce bu düşüş alım fırsatı mıdır. ? , yoksa kar satışları devam eder mi. ? Sesli düşünmenizi istiyorum. :)) Kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadan :))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Düşebilir diyor grafik

kalbi_Allah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... hayır hocam kâr realize...

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tlye geçmekten kastınız mevduat hesabı mı?

d_r için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... selam hocam ...
... hesapta tl tutmayalı uzun süre oldu ... tl'ye geçme davranışı sergilemem... piyasa'nın belirsizliği ve öngörememe... aşırı güven mi, sürü psikolojisi' mi kayıptan kaçınma'mı...

... saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günaydın. Hızlı yükselmişti. Kar satışları geldi.

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

@celik2119 Hocam iyi günler borsada ki düşüşün sebebi nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Nur5252 ()

Merhaba hocam bir tık borsaya girmek istiyorum Cok azmiktarla ne önerirsiniz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Tesekkurler cevap icin, borsada dikkatli olun stopsuz islem acmayin hocam ben biraz tedirginim bu ara acikcasi, sonucta sermaye piyasasi bu sermayenin real piyasaya biyerden sonra akmasi lazim.

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Hocam iyi akşamlar, yüksek oranda MB faiz arttırımı yapar gibi bir algı var. Bu durumda geçici bile olsa usd , ons, bist olumsuz etkilenmez mi? Sizin görüşünüz nedir? @celik2119

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@pazartesi gümüş ons beklentim alt grafiktedir

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

@celik2119,
Benim belirlediğin direnç 24.40 . Direnci kırarsa 25.5 -26'ya doğru yol alacağını düşünüyorum. Sizin de fikrinizi almak isterim bu konuda. Saygılar
@Byvasi_Sarin

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

@celik2119 üstad, bu formasyon iptal mi?
@Byvasi_Sarin

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

Hocam gün kapanışı gelirse su anki fiyat sizin grafiginizdeki formasyonu iptal ediyor

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İstihdam sayısı yüksek geldi. İşsizliğin artmasını gölgeledi.

İlteriş_Kaan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlteriş_Kaan ()

Hocam ABD işsizlik beklenilenin üzerinde gelmişti. Onslarin yükselmesi gerekmiyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... Günaydın hocam...
... grafik dead cat bounce
yapmış gibi...

... saygılar...

... iyi günler..

10BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kedi grafiğimiz geçerli

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum