Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:03:01
EUR 34.7748 02:03:01
USD 32.4684 02:03:01
ALTIN ONS $2337.9850 02:03:01

Grafiği gönderen: celik2119

Dolar endeksi tekrar yükselişe başlıyor.

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

Valla araç hala yok çok geç kaldım. Böyle giderse geldiğinde yine geçen seneki gibi yıl sonuna kadar 1-2 baz model hariç hepsi üst limit dolayısıyla kapsam dışı kalacak. Bende o yüzden acaba 8-9 daha bekleyip en azından kendimi biraz zorlayıp dolu paket mi almaya çalışsam? Yoksa ne gelirse ne zaman gelirse almak mı mantıklı hocam

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

bence birkaç ay bu seviyelerde sürüklenir dolar endeksi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Araç varsa, uygun kredi de varsa beklemeyin.

Alfoxon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

@celik2119 hocam, bir konuda bilgi ve fikrinize ihtiyacım var. Yarısı kredi ile olmak üzere ÖTV den muaf araç alacağım. Bunu şimdi ne yap et bul al mı dersiniz yoksa ortalama Mart ayı gibi gelen ilk sevkiyatlarda mı almak makul olur? usd - araç fiyatları nasıl bir durumda olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bereketli olsun defne bizim bankayı biliyorsun, 23 Altın dan alım yapamadık insan üzülüyor hayırlısı bakalım.

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bereketli olsun kar cebe yakisir diyosun, takibimde zaten biliyorsun artik alsatlik oraya yoneliyoruz.

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bunu diyen senmisin:))

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cecen_ ()

Sen de sağolasın:)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Tesekkur ederim sagolasin:)

Cecen_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cecen_ ()

Önlem aldım simdiden begeni verdim:)

4BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bende duzelttim simdi banada verirler:))

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahin__eymen ()

Hocam abd bırakmıyorki hep Altın ve gümüşle ugraşıyor. Düşürmek ugruna abd yi batırdılar.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bu dert bana yeter :))

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

asfar ()

Çok büyük bir değeri kaybettin hocam üzülmen gerek ; ))) Allah başka dert vermesin

2BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hayalbaz engellemiş beni 27 beklerken 22 geldi. Düşerkende gel takipçilerinin yanında ol dedik bunamı takıldın :)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Geçen senede böyle diyenler çok oldu soluğu 17.60 dolar da aldık. Yeterki çıksında 25 dolarda değil alan 22 de alsın gümüşün tersini çeken bilir.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

.. (belé) evet hocam döndümü diye...

... slav û rez.. saygılarımla..

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüş ons ne olur mu oluyor? Ez kurmanç hındık zanım

d_r için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

.. rojbaş mamoste ons zıvıîri..

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gram altında düşüş beklemiyorum. dolar düzenli olarak arttığı için ons artsa da azalsa da Gram altın yükseliyor. Ev ya da arsa gibi birşey almadıkça tlye geçmemek iyi olur.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hayırlı cumalar hocam:)duvarınizdaki gram altinlar az kaldı küf tutatacak:)satış hedefiniz varmi yoksa bisey almadan dokunmayi dusunmuyormusunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum