Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0785 15:52:20
EUR 34.8288 15:52:20
USD 32.2720 15:52:20
ALTIN ONS $2326.9150 15:52:20

Grafiği gönderen: ASRN

ilgilenenler için "düşüşün sonuna" gelmiş

Yorumlar (123)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam aksen için ne dersiniz

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam THY ne oldu böyle

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

40.70 de stop lambası yanmalı

Vatan1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vatan1453 ()

Hocam Aselsan hangi yolu takip etmeli. Yorumlarmısınız lütfen. Sağ olun

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Anladım sagolun

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

@ASRN hocam merhaba . Müsaitseniz ben de Tüpraş rica etsem . 82 den tersteyim.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @htc54 39,12 üzerinde olumlu galiba..

0BeğenmedimŞikayet

Cerenes8792 ()

Hocam gesan da maliyet düşürmek için buralardan ekleme yapmak doğru olur mu
Tavsiye edebileceğiniz bir fiyat var mı

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

stop 15.1 yükseldi 16.21 direnci 17.54(sonrası hızlanır) kademe artırma seviyesi

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam derler ki; para konuşır, fakat çok az insan onun dilini anlayabilir (vv caspel) o dili öğrenmek zorundayız

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam goody için yorumunuzu alabilirmiyim

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

düzletmesini yapmıştım kuzeye olacak diye

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMMI_1 ()

İyi o zaman hostad senindir buyrun iyi zararlar size ilerde görürüz

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Keşke karismasaniz olmazmiki size herhsmgibir soru sormadım ki ben. buarada kiminle konuşup kime hoca diye hitapedecegime de ben karar veririm. sayfayi busekilde meşgul etmenin hiç anlamı yok benim derdim laf kalabalığı etmtk değil . yatirim amaçlı burdayım, bilgisine güvendiğim kişilerin bilgilerini harmanlayıp karar veriyorum. ydni diyeceğim odurki o laf bu laf peşinde koşmak iyi değil sağlığa zarar, bence siz de dikkat edin boş sözden kaçının

EMMI_1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Borsa şuan tamda alım noktasında tl en iyi değerlendirecek yer hisse senetleri dir.

0BeğenmedimŞikayet

EMMI_1 ()

Hocamı nasi hoca yav güldürmeyin

1BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Teşekkür ediyorum

halilx16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hocam , öncelikle teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler icin. seçim öncesi aslında biraz çekingen davrandım tam olarak cesaret edemedim. o kadar oynak bir piyasa varki destek direnç de fazla anlamayimca takip etmrkle kalıyorum bazen. ben karar verene kadar da fırsat kacmus oluyor. hele de buaralar endeks nasıl olur kestiremedim.

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Yönü kuzeye doğru :)

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

perşembe günü YEO bırakın düşen hisseleri takip edin misal KATMR toplayın demiştim.

Almış mıydınız? TAVAN oldu...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Biliyorum @ASRN hocam, ben de zaten balık tutmayı öğrenmek isteyenler arasındayım, sizin gibi bir rehber benim için büyük nimet o yüzden.. Böyle birkaç usta daha var, haklarını ödeyemem..

Ne var ki eksiğim çok fazla ve tamamlamak da zaman alacak.. fakat ilk başlardaki ky profilimden baya farklı durumdayım şükür.. biraz daha ilerleyebilsem keşke..

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Güney mı kuzey mı hocam düşüşün sonuna geldik yazmışsınız hemde güneye diyince biraz karıştırdım

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

genellikle araştırıp bulmanız taraftarıyım, hazırcı olmamak adına bunun yollarını da bildiğim kadarıyla anlatmaya çalışıyorum değerli hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Teşekkür ederim, takipteyim yapıcam bir şeyler..

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

gerek yok hocam 1m ve 3m "sar" taraması yaptırın çıkan sonuçlara tepkiye plan kurun

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

kuzeye olacaktı "sehven yazılmıştır"

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İlgilenmekte geç kalanlar olarak saçımızı başımızı yolalım mı? :'( aklımdaydı da üstelik:(

1BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

Elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ilgilenenler için kanal desteğinden güneye ilerliyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum