Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0779 13:37:00
EUR 34.7804 13:37:00
USD 32.2442 13:37:00
ALTIN ONS $2377.1950 13:37:00

Grafiği gönderen: Eragon_

BİST 100

4.906 üzeri 4S kapanış yapamazsa, kesil çizgili trende veya alttaki bloğa düşme ihtimalimiz mevcut. Dikkati elden bırakmayalım.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

50,10 stoplu devamke.
Stop rakamı her geçen gün artıyor.

80önder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

80önder ()

Hocam bmstl görünümü hala aynımı 52 geçmekte ısrarcı bugün 68 ilk sıralı hedefimiz

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Düşüş devam ederse alt destek 61.8 hocam

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Konu nedir bilmem bildiğim evlatlarınla mutlu ol, boşver kim ne düşünüyor, İlerde her biri büyüyüp ayrıştığında senden, kendine şunu soracaksın "onlarla güzel sohbet edebileceğim 10 dakikayı dahi neden başkalarına öfkelenerek doldurmuşum" ...

Deryagol38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Destekte kapatmış hocam bu olumlumu sizce.

Hiç_Kimse_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Sağolasın mualla, cevap verenlerin yazanların çok olsun.

Diğer konuya gelince. tam olarak içeriğini bilmiyorum, yüzeysel olarak okudum sadece yorum yapamam o sebeple ama şunu söyleyebilirim.

Yaşadığın olumsuz bir olay, 5 yıl sonra hayatında önemsiz olacaksa, şimdi 5 dk dan fazla can sıkmaya değmez. Allah dermansız dert vermesin yeterki.

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Kapanış 64.8 olmuş hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Rica ederim bereketini görün

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Merhabalar hocam eupwr önce 67.8 devaminda 69.55 üstü kalıcılık olumlu destegi 64.8

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Merhabalar hocam Eupwr için ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Estagfirullah abim sin her zaman gymetlisin ozletme tamam mi

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Amin dostum cumlemizin

-1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Hayırdır mualla.
Ara sıra gir hal hayır bildir bari.

-1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Allah bereketimi arttırsın dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Şu an olumlu. 52 takip. Geçerse hedef 68 gibi duruyor. Devam bence

80önder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Para var hzur var dostum ) gnlune göre olsun ben yedek akcleri oyuna skmadim daha portföy içi devam

0BeğenmedimŞikayet

80önder ()

Hocam Bmstl bir grafik bakarmisiniz maliyetim 43 şuan

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

1/5 civarı tl de bekliyorum bakalım dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Dün katıldığım bir çok yayında ince ince coskudur bu dkkat edin dreyi görmeden pcalari svamayin belrsizlikle dolu uzun bir scim sürecine giriyoruz dedim dostum dostum ; )4920 4960 üstüne atmadan ben dam çıkmam ) gader diyola)

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Dostum dostum güzel dostum.
Bu ne beter endekstir bu, bu ne beter trend :))

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

arcelik uv kağıdı zaten @ASRN sonbaharda yüz güldürür demişti.. ben bir süre önce almıştım, az bir kar da yaptı, baktım düşüyor, stop rakamı da yaklaşıyor, o yüzden sattım.. takip ederim yine..

Acemiyatımcı için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum