Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 00:54:43
EUR 34.8966 00:54:43
USD 32.5571 00:54:43
ALTIN ONS $2337.9850 00:54:43

Grafiği gönderen: sadecebirdost

Görsel Arşiv amaçlıdır, ONS kırmızı bölgede beklemeye devam ediyorum. YTD

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Çok teşekkürler hocam..

sadecebirdost için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Expert_VİZÖR_ ()

Dünya Altın rezervi son yapılan araştırmalara göre geçmişten bugüne kadar altın madenlerinden çıkarılan dünyada altın miktarı 201 bin 296 ton olduğu saptanmıştır. Çıkarılmayan dünyada altın rezervi 3 bin ton olduğu bildirilmiştir. Tüm dünyadaki altın rezervi 53 bin ton altın olduğu bilinmektedir.
Arz talebi gordunuzmu bu sizin teorinizi çürütür sadece 3 bin ton kalmış
Güzümüzde pandemi kaynaklı bütün hersey sisti altın hariç çünkü altın sağlam bir limandır geçmişe bak altın toplayanlar hep ev bark sahibi oldu gün gelecek yine aynısı olacak uzun vadede altın yatırımı yapın önümüzdeki her fırsatta sadece bir dostane tavsiyedir

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

bu konuda hiçbir şey diyemem, vadeliye koyma düşünceniz var ise sosyal medya da gündem oldu zaten bu konu. yani ciddi getiri sağlayan ve bunları paylaşan insanlar var. hatta ev parasını vadeliye yatırıp ev almayanlar vs. benim bu işlerde hiç bilgim yok. saygılar.

Günce_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Şöyle soyleyim haftaya ev için işlemlere baslicam Altın düşerek bütün hesaplarını alt üst etti acaba bu seviyeden bozup günlük vadeliye koymak mantıklı mı

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

ben sadece geçmiş zirvelerde hep kafasına vurulduğunu anlatmaya çalışıyorum yani son 15 seneyi incelerseniz anlarsınız. 1700 filan rakam vermem, grafiğimi çizer paylaşırım, çizgiler düz değil sonuçta bugün kara çizgide 1770 görürsünüz, ocak ayının sonunda 1800 olur kara çizgide görünen rakam. rakamlara takılmayın, bahsettiğim lobi ne düşünür onu merak edelim :) düşürmek istiyorsa şelale olur akar 10gündür yaptıkları gibi. çıkarmak isterse bir savaş çıkarır zirvelere taşır. ons için etken çok. ama hep söylerim olaya şöyle bakarım. dünyanın en güçlü ülkelerinin elinde bolca olan bir ALTIN madeni var. siz lobinin yerinde olsanız hem sizin hemde düşmanlarınızın elinde olan bir ALTIN için ne yapardınız?

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Ons 1700 test edermi?

0BeğenmedimŞikayet

tokatlı_60_41 ()

emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

paylaşımlarımı takip ediniz lütfen, az ama öz olur, grafiklerimdeki çizgiler kritik, değişmez. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Hocam kaça kadar düşer ons

1BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

Ben bu grafikleri paylaşırken ONS altın için insanları gaza getirip altını kimse durduramaz diye bağıranlar vardı, sessizce izledim ama yine de grafiklerimi paylaştım. bazıları dalga geçti. şimdi o grafiklerimi etiketleyip ben yine buradayım diyorum. nasıl ONS 2000 üstündeyken geleceği yeri söylediysem. ONS mevzusu çok derin, onu yönetenler dünyayı yönetiyor. savaşlar, petrol, kripto vs. hepsiyle bağlantılı ve üstelik ALTIN denen maden her ülkenin elinde mevcut. bizim ülkemizde ALTIN ın değerli olmasının nedeni, herşey de olduğu gibi ZIKKIM dolar . Uzun uzadıya bir yazı yazarım ama bu sefer olay başka yerlere çekilir. Biz bu dolara değer verdiğimiz sürece her zaman kazığı yiyeceğiz. Düşünsenize DOLAR ın eski usul devam ettiğini, (2002 de 1,50tl iken 2018 de 4tl idi tam 16 senede geldiği nokta) bugün Gram altın 500-1000 arası olacaktı, aracınıza aldığınız mazot 10, 15tl olacaktı, aldığınız telefon, bilgisayar, kağıt, o bu şu herşey çok daha ucuz olacaktı. Ama sistemi öyle bir kurmuşlar ki herkes dolara saldırıyor. Önden dolara saldırıp, arkadan dolar nedeniyle eriyoruz. Neyse her zaman söylediğim gibi, dünya(insanlar) dolara verdiği değer kadar kaybedecek her daim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum