Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:16:48
EUR 34.8238 03:16:48
USD 32.3379 03:16:48
ALTIN ONS $2301.8900 03:16:48

Konu: OBO Formasyonu/ Gümüş Ralli Sinyali

⭐⭐Hayalbaz35 ()
Gümüş

Geçmişte paylaşmıştım kişiselimde mevcuttur.O zaman da payalaşım yaptığım XAG/USD ons Güncel eki aşağıdadır;

Resimde detaylı şekilde belirttim.Gümüş ons'un ilk hedef 23.400 üstü 26.00 sonraki hedef ise 27.976 dır.Tahmini düşüncem XAG/USD ONS 26.00 Civarında kar satışı gelecektir tekrar salacaktır.Uzun vadede 27.976 hedeftir.

O zaman da paylaşım yaptım Rasyo dönüş yapacak ve OBO oluşumu mevcuttur diye.Güncel Rasyo da 2 tane OBO formasyonu mevcut.İlk obo formasyonun hedefi 82.577 , diğer OBO Formasyonu uzun vade beklenilen hedef yeri ise 76,247 dir.Güncel Rasyo Altta paylaşım yapılmıştır.

Ve ABD 10 yıllık tahvil getirisi düştükçe gümüş rahatlar ve yükselişe geçer.Şu ana ara direnç %3.57 dir ve buradan dönüş bekliyorum.Tahvil getirisi %3.37 Altın a sarkınca ilk varmak isteyeceği yer %3.20 olacak ve gümüş için artık önü açılmış ve ralli yapıyor olacaktır.Arkadaşlar %3,20 altında %2.90 gözüküyor.

ABD dolar ENDEKSİ
Gümüş etki eden diğer faktör ise DXY ; DXY Güncel değer 102,500'dir.Supper tren günlükte sat vermiş ve stoch rsı ise baş kısımları tekrardan birleşme yönüne dönmüş ve günlükte sat sinyali vermek üzere.Düşüşte ilk destek noktası; 101,217 ve diğer asıl düşüş yönlü desteği ise ;100,722 kırılımı sonrası altın, gümüş, euro , sterlin yükselişi hızlanır.
DXY Grafiği ek- te belirtiğim gibi alltadır.

Alım satım tavisye etmem.Yatırım amaçlı değildir.
Hayırlı Ramazanlar , bereketli günler...

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

12BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Obo formasyonu, gümüş ralli bekleniyor derken boşuna yazmadık ve başlık yaparak değerlendirmeleri söyledik. Bilgi akışı devam edecektir. Bir beğeniyi çok görmeyin. iyi akşamlar. Niyetli olanlara Hayırlı iftarlar.
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Rasyo geri çıkması ve kar satısı var sorun yok. ytd

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Hayırlısı ile bekliyoruz usta ful gümüşdeyiz ama salıyor bu aşağı

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Eyvallah üstat sagolun

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Aynen önce panikletip strese sokması lazım

Kagan__26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

İnşallah güzel yerden satacağız.

0BeğenmedimŞikayet

Kagan__26 ()

Bekliyoruz bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Yok sağdece 16tl de beklediğim kar satışını 15,94 te yapıldı olan o . Sorun yok yükselişe devam. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kagan__26 ()

Bıktırınca uçacak

dolarkes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Biyerden tepki alıp döner dur bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Kagan__26 ()

Yazık hala da düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Vallahi billahi az göstermelik çıktı ordada duramadı bu nasıl bi metalmiş arkadaş şuna bak baya baya şelale olmaya hazırlanıyor

0BeğenmedimŞikayet

Kagan__26 ()

Sanırsın enflasyon yüksek geldi

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Hocam ne oldu buna kar satışları falanmı acaba baya düştü

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Rica ederim . İnşallah daha güzel olacak.

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

tabi ki de

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Bekliyorum ben de.

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

emeğinize sağlık full gümüşteyim gramda 3 tl civarı kar var. makaslardan dolayı satmadım ytd
kademeli satış için takipteyim.

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Geceden belliydi kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Benide etiketle dostum satış yerinde satalım senden haber bekliyor um

8BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

@Zeyce61 @veysi2121 @Eslim_10 @Torullu29 @Umutum34 @gmşAltin @glbalkriz @Melike_03 @Abbas_baş @Şahin__eymen @Neco42 @Barış55 @Neşve @Cakı_cen @Handekoç @Amatör_r_yatırım @Hacı_Cemil @Hacı_Cemil @Neco42 @Barış55 @Neşve @Cakı_cen @Handekoç @Amatör_r_yatırım @Bavkan @ht1976 @Lalem @Bavkan @ht1976 @Bavkan @ht1976 @Lalem
Dortlar geçmişte Rasyo tepede iken ve gümüş ons düşükken söylemiş olduğum veriler nasıl gerçekleşiyor.
Çok şükür yanıltmadı. Sağdece kendim için değil herkes kazanması için çaba sarf ediyorum. Lakin beğeni bile millete zor geliyor. Canları sağolsun
Gümüş satmayıp benimle devam eden dostlar etiketleme yapacağım. İlk satışımızı kademeli olarak beraber yapacağız. Etiketlenmek isteyen yazsın.
Yatırım amaçlı değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Bu nu da 7 gün önce paylaşım yaptım çok şükür yanıltmadı. Gumus ralli yapacak derken boşuna demedik. iyi bakın ve anlayacaksınız. ytd

0BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Sagol kardeşim. Hepimize..

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Arkadaşlar kaçta satalım, nerede alalım , sattık ne yapacağız diyorsanız grafikte her şey açık açık yazıyor. Benimle satmayanlar daha sabır biraz daha yolumuz var. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Allah bereketli sattirmaya nasip etsin

ALTONA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Rasyo da anlık 83.389 ve 83.153 Altın a giderse daha bugünkünden büyük ralli geliyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Yok korkmam sagol. uzun zamandır elimde var gumus.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Aynen daha bu başlangıç.23.400 direnç kırdığı için bu seviyeye geldi. Az dusus yaparsa korkmayın

ALTONA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Gördü zaten 14.56

-1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Arkadaşlar grafikte çok detaylı şekilde anlatıyor.3 gündür sürekli söyledim 23.400 üstü ayrı bir dünya. Hedef 26 dolar arkadaşlar iyi takip edin .
Daha dün paylastigim yazı (16 saat önce)
Dostlar bugün gümüş 14.60 seviyesine kadar yükselis gorulebilir yada yarın . ytd

https://altin.in/hayalbaz35

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum