Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 22:46:53
EUR 34.7183 22:46:53
USD 32.2654 22:46:53
ALTIN ONS $2313.3800 22:46:53

Grafiği gönderen: Amatör_r_yatırım

altını n orta uzun vadedeki gücünü gösteren grafik diyebiliriz sanırım.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Masadan doyunca kalkacaksınki bir dahaki sefere yine masa seni güzel ve dolu karsılasın yoksa boş masa da tabak çanak ta bulamazsın

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Ama iyi fikir vermiş bilelim kenarda dursun

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Ben sadece dolar gram düşünüyorum Bi de Bi uygulamada kar ettim yaş sat işlemi kendimi denemek için biraz kar edip dolara yatırdım onuda

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Ben uzunda işlem yapmıyorum. Destek direnc ve elliota göre hareket ediyorum.

psk_ynsmr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

psk_ynsmr ()

Bu hisseler zaten yapacağı kadar prim yaptı

Yelizm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Grafik atarmisin güvendiğin hisseyi

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Uluse, yayla, asuzu, merit, manas, conde, fener, yaprak

Pasali3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Sepet yok sadece gram var ben hangi hisseye girdiysem zararla çıktım kankii:)

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Hangi hissede siniz grafik varmi elinizde

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Gayet yol gösterici olmuş yorumunuz teşekkürler

Anadolu66_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Asla asla dememek lazım @Pasali3458
Ben teknikle gidiyorum. Bazen teknige yok bu kadar da olmaz dedigimde uymuyorum. Ama o teknik oyle ya da boyle oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Benim kendi bildiğim bana yeter Ok grafik bistte işlemez

0BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

@Yelizm size soylesin teknik calisiyor mu yoksa calismiyor mu bistte :) Teknigin calismadigi hic bir ensturman yoktur. Yeter ki dogru sekilde ve teknigin gerektifi bilgiyle cizilsin grafikler.

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Benim ki hep gram eve bagliycam da krediye girmem lazım yada arabayı vermem yada yaşlı ev almam lazım da prim yaparmi aceba 15 evler siz ce

1BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

Butun parayi tek ensturmana baglamayin. Sepet yatirim en iyisi. Ornegin altin yukselmiyorsa hisseleriniz yukselir. Hisseleriniz duserse altin yukselir bir sekilde denge kurulur. Ama tum parayi tek ensturmana baglarsaniz sabah aksam ne zaman yukselir diye basinda beklemek zorunda kalirsiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Temel bilgi vereyim size ozman trilic. virus zamanında pirim yapti 110bine.28bn verdi . demem suki beton pirim yapar demir pirim yapar . teknik nasıl çalışıyor grafik asla çalışmaz bistte

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Evim de var arabam da var ama ben yatırım diye aldığım gramdan külliyen zarardayim ne etsem kapatsam dedikçe boğuluyorum valla psikoloji bitti :))

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Yani anladığım siz ustasıniz hisse alıp satan teknik temel biliyor dogrumu . Bn herseye temel bakıyorum teknik yoktur bnde

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Yatırım amaçlı yaşlı binadan alsak da prim yaparmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

Temel ve teknik analiz bilmeyen ve sagdan soldan duyulanla hisse alip satmaya kalkan batar cunku. Hisse isi altin ve dolae gibi degil pek.

0BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

Tekrar ediyorum. Eviniz yoksa ev alin. Arabaniz yoksa araba alin. Arsa alin. Bunlara yetecek paraniz yoksa hisse, doviz ve degerli metallerden sepet yaparak ilerleyin. Tum sermayeyi tek bir ensturmana baglamayin. Ama ev araba arsa onumuzdeki yillardada sampiyon olmaya devam edecek.

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

5 yıl daha uzun sürer en iyisi ben ev almaya gayret edeyim

0BeğenmedimŞikayet

26yakamoz ()

altın şu an zararda. En az iki üç yıl iyi bir performans gösterirse piyasayı yakalayabilir. Ama bence iki üç yıl zararda olmaya devam ededecek.

0BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

Hiperenflasyon yasanan ulkelerde enflasyonu olan metalar(Para birimleri) gayrimenkul ve mülke gore daha az deger kazanir. dolar inda enflasyonu vardir ornegin. Altin ulkemizde dolar ve onsa bagli oldugu icin bir nevi baski altinda tutulabilir(dolardan dolayi). Enflasyonun etkileri ulkemizde en az bir 5 yil devam edecektir. Bu surecte arsa ev araba gida giyim vs dolar ve altindan daha cok kazandirmaya devam eder.

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Villaysa ederr:))

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Keşke 3000 olsa gram değeri öyle bence

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Hocam Allaha şükürler olsun hepsi var temel teknik de var temel teknik bilmekle ne alakası var onu anlamadım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum