Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:29:19
EUR 34.8238 03:29:19
USD 32.3379 03:29:19
ALTIN ONS $2301.8900 03:29:19

Grafiği gönderen: calculator

BİST100

9 marttan beri takip ettiğimiz grafik (sarı değerler destek dirençlerdir)
Bir kaç aydır yazdığım tarihler aynen geçerlidir.

Yorumlar (202)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

kınıyorum üst yorumu, benim gibi saygın ve muhterem bir takipçiye küsülür mü, teessüf ediyorum :'(

layk veremedim ona, niye veremedim, çünkü az önce bütün hakkımı saçtım savurdum size @ntmen_× e bakmayın siz, elim boldur benim :)

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Alayının çizimi bende var. Hatta sektörlerin grafikleri bile var. Haricinde parite ler, emtialar, san. allar vs vs yaklaşık 700 grafikte çizim var ama yaldız ve plaketim nirde?

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sadece total2 değil 3 ü bir arada olmalı yazdıklarımın yoksa olmaz.

Üçü bir arada isterim :))) Uykum açılsın.

Bırak alt ligleri süper lige çık. Az sabırlı ol. Röveşata ile atacaksın golü. Eccük etiketlediğim yorumları dikkate al.

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

plaketi bist100 ün alayına baktığın zaman vericez dedik ya yahu, daha ancak yarı olmuştur, en fazla yüzde 60 :D

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

viop yeşil yaktı, 5500'e de yanaştı ama ben güvenmiyorum @tekniko06 dün xu100 yeşil yaktı da ne oldu, 5019'dan güm! aşağıya, aynı desteğe geri.. yine aynı yerden destek aldı, bakalım bu turda ne yapacak..5016 5115 5181; bunları geçmesi lazım başlangıç olarak..

tekniko06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

askıda çay kahve simit bakıyorum 11 usd t vardi o da bityi gitti lig oldu .
Total 2 tespitin güzel artarsa altlar canlanır.
Btc short var yüklü 5 k ; ) btc yi 28500 geçmezse 27 ve 24 e kadar indirirler belli olmaz bunların ipi ile kuyuya inilmez )

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Hanım_Teyze üst yorum :)))

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bende TL çoook. Sorun yoook.
Bana yaldız lazım.

Bir yıldız doğdu nur ile
Âlemi yaktı nar ile
Küsülüyüm ben @Hanım_Teyze ile
Bana vermedi sarı yıldız mavi yıldız

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkürler hocam o zaman henüz beklemedeyiz alım için.

3BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sn ustad yaldız deme 3 idi 2 ye indi acemi olduğumu anlayınca geri aldılar; ) aylarca iki yaldızlı hustad diye dalga geçtiler:) @Hanım_Teyze özellikle:)
Hic inanma like veririm der vermez o
Plaket dedi aylarca kandırdı beni
Endeks 5000 civarı tehlikeli sulara gelmiş sanki
Aşağı meyillenirse 4800 4700 yapıp artar ve 4000 inişi yaparsa stoplara ağırlık vermek gerekebilir
Nakit olanlar alış yapmakta acele etmesin bence
Ytd olarak

2BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Viop30 vadeliler 5500 e geldi keyifler gelmiş maşallah ; ))

5550 den sonra daha da iti olur inşallah bist. 5020 ti de devirdim mi tamamdır. Yürürsün artık kral...

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

onu da bim'den alır, migros'tan alacak hali yok ya! :D :D

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:))) Bence Sn. @ntmen_× halen kuru ekmeğe talim yapıyor :)) Peksimet iyi gider bence

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

:)) izin verdiği kadarını verdim, yemin ederim :'( tavuklara darı, güvercinlere yem dağıtır gibi dağıttım öyle ama bir yerden sonra yeter, obez mi yapacaksın hayvanları diyor, ben n'apiim '(

çift sarı yaldızlı ulu yüce mübarek hüstadım @ntmen_× le dünden beri görüşmedim, kaldıraçta paraları katladı da ortadan mı kayboldu acaba? :)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ntmen_× gibi omuzumuzda sayısız yaldız yok. Vadettiğin layklarla yaldızım olacaktı. Heveslenmiştim ama hevesimi kursağımda bıraktın abla.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

dün vaat ettiğim 1 milyon tane laykı veremedim, o kadar veremezsin diyor :((

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

hocam bu mağma tabakasına gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

Vatan1453 ()

Hocam Tatgd ve Enjsa yorumunuz ne olur. Alım yeri için uygunmu sizce. Sag olun

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

var olasın hocam, umarım çalışmaz.

Murataga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

Eline sağlık üstad teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Borgass ()

Hocam eline emeğine sağlık valla paylaşımların çok değerli çok faydası oluyor hakkını helal et

0BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

Obo yu aşağı kırar gibi gördüm formasyon işlerse çok fena :((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum