Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0777 18:41:51
EUR 34.8974 18:41:51
USD 32.3584 18:41:51
ALTIN ONS $2298.4800 18:41:51

Grafiği gönderen: calculator

BİST100

9 marttan beri takip ettiğimiz grafik (sarı değerler destek dirençlerdir)
Bir kaç aydır yazdığım tarihler aynen geçerlidir.

Yorumlar (202)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Viop 5600 e yaklaşmış an itibariyle @tekniko06 endeks dirençte kapatmış.. umutlu olmak isterim ama çok yapıyor 1 ileri 2 geri bu aralar, bu yüzden temkinli olmayı da bırakmıycam..

tekniko06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hicbir şey olmasa da derken ıyi tabi 5k üstüne atması kalıcı olması tüm gün yarın

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sen de alma ablam tepeden pahalı hisse dikkat et sen sadece öğlen 2 3 gibi abla endeks düzeldi düzelmedi bunu yazsan yeter sabahtan bakamam çünkü uyumuyorum saat 5 e kadar

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bera yarın izleyip endeks düzelirse umut vaad ederse alayım ablam dedim ya öğleden sonra gelirim inş endeks düzelmiş olur ne olur 10 15 kuruş yukardan alırım

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Yani bu tur hisseler endeksle ters gibi hareket ediyor diyebilir miyiz abi

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eyvallah abi takilteyim kalmazsa peki 53 mu destek

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Haklisin abi hemen yazarlar:)

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Astor ve alfas galiba.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablam kıramadı satıp çıksaydın keşke:( tamam dikkat ederim ise başlamazsam kaçırmam inş

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Aynen ablacım nasip Allah affetsin duman tiryakiyim evde niyet edip öğlene kadar uyuyorum ramazanda işe gidiyorsam tutamıyorum şeker sınırda halsiz düşüyorum yarın 1 2 den sonra bakarım borsaya alım da yapmadım ramazanda gece açsalar olmuyor mu:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Üzülme nasip inş endeks yarın çok iyi acar devam eder

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bera yürüdü aslında keşke satsaydın ama işte yarın daha yüksek de açabilir

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kalktı demem için 20 ve üstü gelmeli inş devam eder ablam korkuyorum endeksten neden satmadım diye pişman olmak istemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

İshakkucuk ()

Ustam millet 6 liradan ulufa almak için can atıyor sen neden satiyon yaw

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Anlamadım ben de ben bera ve bendekiler hakkında konusyordum 37 tl den 357 tl olmuş dedi ne o bende de bilmiyorum örnek vermek için yazdı sanırım dikkat et tepede ise alma diye

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Bank of america
Astor da satıcı idi % 8
Tuprs da alıcı idi % 10 civarı

Yani bank of ana endeks e oynuyor.
Akşam bi fed i duyalım
@__Dersimli__ @Hanım_Teyze @Alp09 @Kasaba_doktoru_ @Doğangüneş @admgold @ares3434

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Abim btc aşacak gibi duruyor. Ne düşünüyorsun

:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam hocam da elimde tl var biraz ne almalıyım bilemedim yarın 5k üstü acarsa alayım mı ne dersiniz artık düşmez inş 5k üstü açılış yaparsa

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Bir de elinizdekileri satıp tavana yakın olmuş hisse almayı düşünüyordunuz.

Borsa sabır yeri ve yatırım yapma yeri olduğunu düşünürek biraz relax olun bence.

Ana endeks nereye büyük ve hacimli hisseler oraya örn.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğan_güneş_ ()

İnşallah abi birazda yukarı gitsin artık:))

1BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Dua her şeyin ilacıdır.

Sabah 5000 üzerinde başlar ve bugünden daha hacimli ve daha güçlü olur diye düşünüyorum. Allah'tan bi keder gelmez ise.
Yine de yanilabilirim.

Doğan_güneş_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum