Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 10:58:15
EUR 34.7574 10:58:15
USD 32.3845 10:58:15
ALTIN ONS $2308.7950 10:58:15

Konu: Rasyo

15 dakikalık grafikte ters at nalı fm oluşuyor dedik oluştu alta devam edecek dedik ediyor kısa zamanlı dar alan hareketleri dedik bilgi amaçlı yazıyoruz ters bayrak içi hareketler bu da görsel olarak örneği. At nalı fm genelde çalışır sağlam fm dur.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Aşırı hareket beklentisi olmamakla beraber olumlu düşünüyorum. Sarkmalar olsa da yön olarak yukarıya olur bence. Faiz konusu var Abd piyasası bakalım ne yapacak ama ben dediğim gibi olumlu bakıyorum ama aşırı yükseliş beklentisi içine asla girmem. Yükselişlerde kâr alır çıkarım daha önce de yazdım. Hayırlısı artık bakalım.

Dorukhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

15:30 geldi bundan sonra ne olur hocam

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Yazdım ya saat: 15:30 da açıklama var o etkiler piyasayı ben teknik üzerinden yorumlama yaptım temel kısmı da birazdan bakarız. Tabi devamında faiz kararı vs var sırayla hepsi bi açıklansın ozaman daha net ortaya çıkar herşey. Biz herşeyi bilsek zaten 4 köşe olmuştuk bu piyasada kardeşim. :))

0BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

Düşme ihtimali yokmu usta

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

At nalı fm nun da içinde bulunduğu bir ters bayrak fm nu var o çalışırsa asıl ozaman çıkar şuan dar alanda hareket ediyor çıksa da 21.94 aşamadı henüz. 21.6 ile 21.9 arası düşün işte. Açıklama olana kadar yatay gider sanırım ondan sonra bakarız nasıl bir açıklama olacak ona göre şekil alır zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eski dönemler olsa tozunu attırırdık da abi şimdi tadı tuzu da kalmadı inan. Eskiden neydi be makas mı vardı ne güzel al- sat yapardık şimdi al alabilirsen hadi. Özledik inan o günleri. :(

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

Yani düşer mi çıkarmı hocam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gecikmeler olsa da düşüşlerin birazıyla kâr çıkışı ve parite yapmak şartıyla parçalı alım fırsatı olduğunu o ters bayrağın eninde sonunda çalışacağını düşünüyorum eline sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abi alt grafikte bu fazla bir hareket alanı olmaz ama ters bayrak çalışırsa o başka işte. Örnek olması açısından paylaştım bunu. Sağolasın dediğin yerlerde inşallah gelecek bakalım.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Dört nala koşar aşağıya. :)) şaka şaka netten de bakabilirsiniz bu formasyona nedir nasıl çalışır diye. Ters oluşursa aşağıya döner büyük grafiklerde ise hareket edeceği alan geniş olur alt grafiklerde sınırlı hareket eder. Yani bulunduğu grafiğe göre değişir. Rasyo da meselâ şuan terse yani aşağıya çalışıyor bu da gümüş onsu yukarıya hareket ettiriyor. Ters kolerasyon yani.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinize sağlık devam ederse inşaallah 22 hatta bu ay belki 23,95 ana desteğin üzerine de çıkma ihtimali olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

At nalı çalışırsa ne olur hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum