Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 18:38:42
EUR 34.9290 18:38:42
USD 32.4917 18:38:42
ALTIN ONS $2331.6850 18:38:42

Konu: gm ons

Çift yonlu .lakin nasıl tercih edilir bilemem .aslında pek paylasmayı tercih etmediğim bir grafiktir .

Biraz kararsız bir piyasa gibi .

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (634)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Dostum buralardayım sayfa nin eski tadı yok ondan girmiyorum ama yorumlarını zevkle okuyorum. Kendine iyi bak sabah müsait olursam yazarım.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Tunahan_06 nerelerdesin . üst yorumlara bakarsın ... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_gümüşcü ()

Uygulamada güncel ama, şimdide şifre ekranı gelmiyor basıyorum üstüne dönüp duruyor birtürlü girmiyor şaştım kaldım.

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

cok tskler degerlı dost

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Evette herkesin görmesi adına rica etsen yazabilirmisiniz? Herkes faydalansın

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Uygulama güncel degildir

Bahtsız_gümüşcü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . iyi kazanclar . geçen gün destekleri vermiştim gelirse bakarsiniz . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_gümüşcü ()

Benim açılmıyor internet var ama açılmıyor nolduysa :((

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Düşsün sayın değerli yildiz full dolar dayim:)) görüşlerinizi hep onemsemisimdir

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Vagabondboy acaba neden düşüyor :)) üst yorumu duydu galiba :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Zaman tatminin yok.. gümüş o değerlere geldigi zaman . ytd

TKN_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TKN_42 ()

@M_yıldız alım yerleri için zaman beklentinizi paylaşabilir misiniz teşekkürler

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

22.24 20.80 19.80 aralığı alım yerleri

24.20 ile 24.80 ve 26.02 satım yerleri . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi uyaran giydiriyorlar elena mı neyse seni tiye almış. Bunlar nereden türüyor anlamadım bi bitmediler Monacoluyum :))

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

10 yıldır siteyi uyarma görevini yerine getirdim dost.. Yapacak bir şey yok.. Herkesin kendi tercihi.. Bol şanslar:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@silverdin1987 bak bu üst destek hattından tepki aldı çıktı. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Oraya kadar iğne attı demek ben 23 lu seviyelerden toplamış biri olarak hiç düşünmezdim alırdım ama kurşun kalmadi etki Altın da kalma ama :))Ons altında 1896 üzeri haftalık ve günlük kapanislarda aşağı yönlü riskler azalır düşüncem var

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

103.50 iyi bir direnç kolay aşamayabilir ama kırarsa aynen sıkıntı DXY düşen kanal üst band trend direnci var orada. DXY düştüğü sürece Altın gümüş ok ama yükseldiği sürece metallere paydos derim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Abi grafik obo falan derken 2 hafta önce Yılmaz abiye yazmıştım en son alım yeri 22.20 . Kaçırdım iğne atmış 22.22 ye :( şimdi alsam mi ? Fikrin nedir?

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Dünya bu kadar kaos icerisine girecekse güvenli limana kaçışlar başlayacaktır inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Var olasın güzel insan:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Mrb.. DXY 103.50 bölgesinde geziniyor..104 $ ın üstü büyük sıkıntı.. ABD'de Mortgage faizleri 1980 lerde görülen % 7.5 seviyelerinde.. Çin herkesin dilinde..10 yıllıklar 4.21 civarında.. Vıx bilinen.. Arjantin büyük sıkıntıda.. Wagner için sana yazmıştım dost.. Polonya'ya sızmak üzere.. Millet ise euro /Borsa/metal peşinde.. Gülsek mi ağlasak mı? .. Likit kalmak, $ tutmak ve fırsat kovalamak gerekir bu durumlarda.. Alım içinde acele edilmemeli.. Yukarı cılız hareketler net boğa tuzağıdır son kez yazayım.. Bol şanslar:))YTD..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler üstadım iş güç yoğunluk fazla giremiyorum arada bakıyorum biraz da tatil evet eta dost :) sağ olun sorduğunuz için. Astro yorumlar devam çok hoş :)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Tecrübe kazandık biri bitiyor biri başlıyor

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Haber inan hiç dinlemiyorum.. Bunu sene başında da yazmıştım dost.. Bildiğin gribin bir ağır versiyonu çocuklara özellikle dikkat:))

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Haberlerde söylediler daha karmaşık bir salgınmış

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum